0

@Kgorecki2500 Przejdźmy na franki szwajcarskie co się będziemy chrzanić z jakimś euro.

0

@Krzysztof1987 Góry dobry pomysł. Albo można by np na granicę wysłać miliony ekologów niech w czasie naturalnego procesu oddychania kierują CO2 w stronę wroga. Co doprowadzi do ugotowania planety po Rosyjskiej stronie haha.

0

@Kgorecki2500 Stanowski Stanowskim ale minister też szału nie robi haha.

0

@RosjaninBut Kara śmierci musi wrócić w sprawach ewidetnych i tyle.

Druga sprawa to się niektórzy powinni zastanowić czy chcą tu imigrantów z Afryki (ja wuem że inni też popełniają przestępstwa ale nie da się ukryć że wzrost przestępczości rośnie razem z imigracją). Idą wybory i przemyślcie na kogo głosować żeby potem nie żałować bo dla Polski jeszcze nie jest za późno w przeciwieństwie do zachodu.

13

@kamyk_23 Dobrze że tuski nie kradły za pierwszej platformy i praktyczne nie zaorali wszystkich projektów na starcie drugiej tury :)
Wszyscy są teraz uśmiechnięci a platforma rośnie razem z krajem.

5

Ufff. Bez niego by się zawaliło.

1

@macio_944 Podobno milion za każdy dzień zwłoki od któregoś momentu się będzie nam należało. To jest misterny plan Laporty. Mecz masz co dwa tygodnie powiedzmy. Więc lepiej niech robią. Bo się bardziej opłaca haha.

1

@MesQueUnClub96 Szczerze mówiąc świat już tak wariuje że bie zdziwił bym się gdyby to nie było robione dla śmiechu.

1

@macio_944 Uwierzę jak zobaczę.

0

@Kgorecki2500 Od dawna wiadomo że tam ogon kręci psem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Kgorecki2500 Wiedzą że gdyby na poważnie zacząć grzebać to by się okazało że to z lewej strony są agenci. Więc wolą szczekać w tv bo wiadomo że są ludzie którzy jak coś usłyszą w tv to już wiedzą że to prawda.

0

W końcu jakaś dobra wiadomość. Fajnie że dali husara na logo.


0

@Emhyr U mnie nie wiem czy lepiej.

https://ibb.co/Jsb7t2H

4

@Danny Gaucho Raz na czas musi chłop po zapasy pojechać.

4

@Pawel13sz Zjadł go?

0

@Messibestplayerintheworld No to dobrze. Trzeba będzie to wziąć jak skończę Pathfinder'y.

0

@KamQiX No nie wiem czy nie na odwrót. Mi się wydaje że kiedyś było napisane że wszyscy chcieli Mou a on postawił na Pepa.

0

@Messibestplayerintheworld @MesQueUnClub_87 @Piorun @DonCarletto W GoT grałem na ps4. Pewna rzecz mnie rozczarowała a mianowicie:

SPOILER:
W pewnym momencie i tak się z niego robi Shinobi chociaż całą grę nie użyłem ani jednego nie honorowego narzędzia czy zagrania. Byłem 100% samurajem że się tak wyrażę.
SPOILER STOP

Co do gier Sony na PC. Ktoś grał w Horizon Forbidden West: Complete Edition? Jak to wygląda od strony technicznej? I czy to prawda że w porównaniu z I Aloy przytyła 20 kilo haha ? Bo się do tego przymierzam.

0

@Kgorecki2500 Mnie w tych całych eyborach zastanawia tylko jedna kwestia. Jak będą głosować grupy społeczne które protestowały przeciw zielonemu ładowi? Czy znów będzie: kwik kwik a potem i tak pójdą głosować na tych co za źródłem kwiku są.

0

"W tym momencie sprawa wygląda tak: Joan Laporta chce Hansiego Flicka lub Thomasa Tuchela; " Sprawa zakończona. Prezydent rządzi prezydent odpowiada prezydent decyduje i tyle. A poza tym uważam że Barcelonie od dawna trzeba świeżej krwi więc opcja niemiecka może rozgrzała by ten skostniały system.

9

Cyrk.


0

@DonMatteo901 Debata polityczna w Polsce. Nic dodać nic ująć.

0

@ViscaelBarca2007 Z jednej strony rozumiem "Klub chce, aby tą kwotą zrekompensować straty, jakie zostały wygenerowane ze względu na słabe wyniki w tym sezonie." Z drugiej się zastanawiam czy oni przed sezonem zakładali że dojdą dalej w LM? I że wygrają mistrza? Nie wiem czy patrząc trzeźwo wyniki są jakieś mega rozczarowujące. Inna sprawa to "styl" gry ale za to nie płacą.

0

@AFA To nie od pilki tylko Forlan był prze c....

0

@Aragorn33 Jak to jaki Ruski wyprodukowany w Waszyngtonie haha.

0

@Kgorecki2500 PESEL PIESEL PIESEŁ zwalcza bezdomność.....

0

@tomek8756 Satelita?

0

@D10SLEO xG na poziomie mniej niż 1. To tylko pokazuje że z posiadania piłki c... jest jak się nie wie co się chce zrobić.

0

@RosjaninBut To na 100% nie jest fake? Aż trudno to skomentować żeby się na bana nie narazić....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?