2

@jacob345 Działa w grach na steam. W aplikacji Ubisoft pamiętam że miałem z tym problem.

0

Pytania do ludzi co posiadają ps5 oraz PC.
Czytam różne fora i opinie na temat padów do ps5 że zapewniają zupełnie inne wrażenia z gry niż te z ps4. Nawet w opisie produktu w sklepach można znaleźć coś takiego "Doświadcz różnych poziomów siły i napięcia podczas interakcji ze sprzętem i otoczeniem w grze. Poczynając od ciągnięcia coraz bardziej napinającej się liny po wciśnięcie hamulców w jadącym samochodzie, możesz odczuć fizyczną więź z działaniami na ekranie." Czy to faktycznie jest takie "wow"? Czy tylko pic na wodę i chwyt marketingowy.

I drugie pytanie czy jak podłącze tego pada pod PC to jego wszystkie funkcje będą działać?

0

4

@tristan87 Ciekawe czy będzie Zielona Granica Donald Edition hehe.

0

@Albatros Pewnie i nie jeden z ekstraklasy będąc szczerym.

2

@MesQueUnClub96 Ja mam inne pytanie. Co to jest małżeństwo w sensie prawnym? Jakie ma prawa i obowiazki że gejom tak na tym zależy? Co komu zmienia w życiu ta konkretna kartka papieru z urzędu?

1

@macio_944 W sumie na szybko co widzę to trochę o PoE mówili i Where Winds Meet mi się podoba. W sumie był kiedyś film o bardzo podobnym klimacie ale nie pamiętam tytułu.

0

@Kgorecki2500 Ludzie maha problemy.... Zróbmy ustawę że śmierć jest zakazana. Skoro bez ustawy nie można mówić w jakimś języku to analogicznie mozna czegoś zakazać więc powinno zadziałać i będziemy nieśmiertelni.

1

@Rust_Cohle Jak widzę to zdjęcie to cały czas myślę że to jest niemożliwe...

0

@mleczkoo Jest faszystowskie homofobiczne a jak jest żydem to dodatkowo antysemickie.

0

@Pawel13sz Fakt że jak to zdjęcie co tu latało jest prawdziwe to te nogi ma masakra.

1

Przyszedł nowy trener to niech decyduje kogo zostawić a kogo pożegnać czy sprzedać. I po temacie. Wiadomo że z Barcelony odchodzić chce mało kto ale w końcu od czegoś ci wszyscy dyrektorzy i szwagry są. DO DZIEŁA.

3

@tristan87 Nigdy nie lubiłem jego filmów moim zdaniem najgorsze z całej ekipy kina kopanego. A poza tym się strasznie zmienił....


@macio_944 Wcześniej Tusk Donald bo mu obiecał na molo w Sopocie już chyba 15 lat temu. I oczywiście cała lewica za utrzymanie ciągłości historii partii komunistycznej.

1

@norbi77 Fajne by było. Tylko czy to możliwe?

4

@Rust_Cohle Synonim pani co się sprzedaje za pieniądze każdemu chętnemu zapłacić.

1

0

@fenix1983 U nas chyba każdy "potrzebuje sie pierwsze fizycznie ogarnąć i mentalnie." hahaha. A mentalnie to nawet kibice po tym co my grali.

0

@TR3YWAY Patrząc na poziom naszego grania wydaje się że niestety sukces będzie jak odda celny strzał z Francją czy Holandią. No chyba że Probierz im powie "i tak praktycznie nie ma szans więc gramy mega ofens" ja bym tak na jego miejscu zrobił bo ludzie się będą cieszyć i nie będzie powtórki z Kataru że się tego nie dało oglądać.

0

@Messibestplayerintheworld
Witam. I sorry że po tylu dniach. Ale mnie tknęło haha. Z tego co piszesz zakladam że grałeś w HZD na PC.

Więc mam pytanie.
Masz może pada do ps5 podłączonego do PC? Słyszałem że ten pad to są zupełnie inne wrażenia z grania niż te z ps4 (a szczególnie w tej grze). Czy to prawda i czy jak to podłącze pod kompa to jego funkcję działają?

0

@TR3YWAY Pomijając całą dyskusję na temat czy powinien czy nie. To stwierdzenie "jedno z największych wyzwań w swojej karierze" jest mocno na wyrost patrząc na to z kim my gramy. My nie jesteśmy Argentyna przed mundialem że wszyscy nas stawiają w roli faworyta a Lewy to nie Leo że teraz albo nigdy (bo z taką drużyną to wiadomo że nigdy). Powiedzmy sobie szczerze. My tam jedziemy zagrać 3 mecze i się nie skompromitować. Wszystko wskazuje na to że mamy "grupę śmierci " i to naszej.

0

A Flick go w ogóle chce?

1

@Emhyr Masakra chłop ma nogi jak po pół roku w gipsie.

Trener chyba zwątpił....

Aż się dziwie że tu są kontuzje mięśniowe tak często. Przecież oni nie mają mięśni hahaha.


1

@Emhyr To jest fake? Cóż on ma takie nogi? Niemożliwe.

4

@konrad1661 Mi się np podoba co kolega @AFA napisał. Jeśli ktoś mi wchodzi na posesję bez zezwolenia to się powinien liczyć z tym że mam prawo bronić swojego domu.

Wiadomo że z takim psem trzeba mega uważać ale w jeśli jest sytuacja że np żona czy dzieci są sami w domu i ktoś się włamuje to może go nawet pies zeżreć mam na to wywalone.

7

Jest różnica w posiadaniu piłki a posiadaniu piłki dla samego klepania 1000 podań w meczu. Za Pepa też my piłkę posiadali ale był plan co z nią w finale zrobić. MNS i spółka za Enrique też mięli piłkę i plan. A potem no cóż plan to było podaj Messiemu i się módl że coś zrobi. Następnie Leo poszedł i już nie było nawet tego. Problem w tym że nie było nic w zamian.

0

No oby Fußball a nie DNA bo powoni sięgamy DNA zwłaszcza jak się patrzy na styl...

0

@TheCule Flick do jutra haha.

0

@BenyBlade Jakieś źródło czy na zasadzie "mówili na ulicy"?

1

@Mike1023 O to chodziło :)

3

Czekam z niecierpliwością na aktualizację że usnął...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?