0

Niech układa tak: Trening porządny a nie głaskanie żeby za chwilę ktoś nie przyszedł i był zdziwiony że tu się mało trenuje (przykład zdaję się Aguero).

I jak komuś nie pasuje to wypad. Skończyły się wakacje.

0

Ciekawe że mimo tego że w tym sezonie graliśmy tak straszną padake to gdyby wszystko było tak jak powinno (i oczywiście karne strzelone) to my bylibyśmy pierwsi. To tylko pokazuje jaką padake też gra Real.
Wiadomo że w LM mają lepiej ale powiedzmy sobie szczerze że tam im też sędziowie pomogli z RB czy z Bayernem.

0

@tristan87 Od dziś przy sarkazmie będę pisał SARKAZM żeby wszyscy wiedzieli hehe.

1

@Emhyr Mam nadzieję że Polski sejm wyda oświadczenie że PSG to są ruskie onuce i zrywają stosunki z Francją jeśli transfer dojdzie do skutku. My ruskich wgniatamy w ziemię łzami marszałka Szymusia a oni nam taki cios w plecy....

0

@KrwawiaceoczyVEB Jacyś znawcy od numerologii? Co te liczby dla nas oznaczają? 8 to wiadomo bo nam 8 dowalili jak był w Monachium. A co dalej?

2

@Radioactive9705 Dobrze spędzona noc.

0

@PatrychoO Aż musiałem sprawdzić czy coś takiego jest.
Z wikipedii:

Clwb Pêl Droed Llanfair­pwllgwyngyll­gogery­chwyrn­drobwll­llan­tysilio­gogo­goch Football Club, commonly referred to by a shortened version as CPD Llanfairpwll FC, is a football team based in Llanfair­pwllgwyngyll­gogery­chwyrn­drobwll­llan­tysilio­gogo­goch

Fajnie by było pochodzić z takiego miasta hehe.

0

@Kamiloza91 Hände hoch Obersturmbannführer.

0

@Lucyfffer Może to przyrodni brat? Albo adoptowany syn (w historii były przypadki że np wodzowie czy władcy uznawali za syna ludzi co się wykazali) a nie to co ludzie sobie wyobrażają haha.

1

@barcelonaLM Ciekawe jak ta LM będzie wyglądać. Na pewno fajnie że na C+ a nie na polshit... To co odwalili z multiligą w niedzielę to jest dramat.

1

@Pawel13sz No ma rację. Tu raczej nie może być drugiego Fergusona. Jak nowy nie wygra LM bądź ligi + pucharu to go będą chcieli zwolnić tym bardziej że będzie (mam nadzieję) inna gra niż słynne DNA.

0

Felix mógł podać w pole karne 3 razy...

0

Wslizg i gol.... Ludzie

0

@Domin7777 A nie wiem co zrobili. Multilige oglądałem ale nie widziałem nic.

0

Ładnie wsadził.

0

No chyba żółta.

1

@Domin7777 No jak kibice zamiast kibicować to śpiewają żeby zarząd wyp..... to coś musi być na rzeczy. Chyba z 3 trenerów w sezonie. Komentator też mówił o co tam idzie dokładnie ale słucham ich 5/10.

1

Pedri coś odżywa. Dobrze bo euro i olimpiada idą hehe.

0

Szkoda że z pierwszej grał YL.

0

W Sevilli też ładny cyrk....

0

Pięknie łamanie linii nie ma co...

0

Chyba już poza boiskiem.

1

@Cule1234 Flick w wiśle Kraków?

1

@Bocheno1 Dużo takich jest.

2

@PatrychoO Czyżbym u Ciebie wyczuwał "WPŁYWY ROSYJSKIE"? Haha.

0

@Kapitan hawk Nie awansowali by bo zdaję się Odra ma z nimi lepiej.

0

@Popitek12 Tylko że oni go uważają za IDOLA a nie GOATA a to sa zupełnie inne sprawy.

2

@Sulimo Oby nie awansowali do baraży. Na razie nie jest źle ale daleko do końca.

0

@RosjaninBut Wybory idą. I kombinuje żeby wynik lepszy zrobić.

0

@aspr1me Roque i Spartakus zawsze w wygranych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?