0

@qbuteq Ciekawe ile z tego trafi tam gdzie powinno hehe.

0

@krol211 Nie o to chodzi że może się trafi tylko napisałem żeby nikogo nie skreślać na starcie. Bo gdyby Pep nie dostał kiedyś szansy to dziś nie byłoby Pepa. Też bym wolał kogoś z zewnątrz ale nie ja decyduję i nie będę narzekał dla samego narzekania bo mi się trener nie podoba.

0

@blakkudium Ręką o ile to dotyka (na 99.9% tak). Przecież nawet nie ma jej przy boku. Karny ewident.

0

@ArcziArtt Wolał bym kogoś z zewnątrz. Ale kto by nie przyszedł będę w niego wierzył. Z Pepem się udało to może z Rafą też się uda.

Pół roku zawszę daje trenerowi czas żeby coś zrobić. Jeśli w tym czasie nie będzie widać poprawy to można narzekać. Gdyby się ktoś nastawiał od początku że ten czy tamtem to jest dno to .... z takimi kibicami.

2

@Alicja3500 Czyli to wszystko Twoja wina....

1

@FcPortoFan1999 Bez AI też są dobre rzeczy.



The Trooper Trumpa jest genialne haha.

0

@Kgorecki2500 @arasz1819 @Aragorn33 @Emhyr Może mi ktoś z łaski swojej wyjaśnić o co chodzi z tą babką? Co się jej tak uczepili.... Widzę że czasem ludzie tu wrzucają jakieś jej zdjęcia i "wszyscy święci" polityki na La Bambie komentują haha. Rozumiem że ma lub miała męża z pisu. No i co z tego? Ma zdjęć nie wrzucać czy o co chodzi? Według mnie nawet brzydka nie jest więc nie wiem co wam (niektórym) nie pasuje.

0

@Aragorn33 Czyli takie zdanie z jego ust nie padło?

0

@David_Beckham Czyli za to że Romek tam gdzieś był im punkty zabrali? Czy o co tam chodzi. Bo trochę to głupie.

1

@semafor Widzę że "rodzinna atmosfera".... Nie mówię że wszyscy mają mieć depresję bo jednak to tylko piłka nożna. Ale czasem by wypadało zachować powagę i nie wrzucać takich bzdetów zwłaszcza że teraz jest mecz z Realem i powinno być 100% zaangażowania i koncentracji czego zresztą z PSG zabrakło.

2

@RosjaninBut Minister widzę że się nadaje....

0

@tristan87 Ciekawe czy ekoterorysty się zastanowiły że te auta jak stoją to kopcą non stop hahaha.

3

@Safrani 3 miesiące to po byku...

3

Jeśli dadza dobrą kasę za sezon to może być nawet Lidl. Co to za różnica w sumie... Koszulki Barcelony i tak się będą sprzedawały.

1

Zgadzam się że w szatni powinni o tym rozmawiać. I zgadzam się że dziennikarze to rozdmuchują.

Ale to nie znaczy że czasem nie przydaje się publiczna krytyka tym bardziej że Gündoğan powiedział tylko to co i tak wszyscy widzieli.

Moim zdaniem dużo gorszej się w tej sytuacji zachował Ronald. To od jego wypowiedzi się zaczęła całą dyskusja. A wystarczyło powiedzieć "Przepraszam. W emocjach na boisku czasem podejmuje się decyzję w ułamku sekundy. To był błąd który nas dużo kosztował" tyle i koniec sprawy. Trudno stało się. A nie opowiadać o jakiś zasadach....

0

Z tym to się nie ma co spieszyć. Co jak co ale miejsce gdzie co chwilę będzie dziesiątki tysięcy ludzi nie może zawieść przez pośpiech.

5

@Kuba_1 Oby nie bo jeden mecz nie zmienia tego że chłop ma mega potencjał. I lepszego trudno będzie znaleźć a zwłaszcza tanio.

0

@Kgorecki2500 Dziś to early access weszło No rest for the wicked. Popatrz na gameplaye i może Cię zainteresuje.

0

@takisobiektos To nie jest ciężki wybór. Każdy jest lepszy niż chłop który nie wie gdzie jest i co robi. Ma swoje lata i mu wolno ale z tego względu nie powinien rządzić supermocarstwem atomowym.

0

@Lordzi Przecież nie mówię że to jest jedyny powód. To jest jeden z wielu powodów. Ale ok.

Załóżmy że przychodzi Flick. Przegrywamy z nie wiem Las Palmas 0:3. Flick na konferencji po meczu mówi że w obronie ta i ta sytuacja nie powinna mieć miejsca a w ataku grają samolubnie bo ktoś nie podał do kolegi na pustą. I że ogólnie tak to nie można grać bo wstyd.

Wtedy też będziesz mówił że "publicznie krytykuje"? Czy może to już będzie moment żeby się przestawić głaskać?

0

@Lordzi Myślę że po Romie rozmawiali po Liverpoolu też i po Bayernie rozmawiali na 100%. I jaki to przyniosło skutek?
Może właśnie otwarta krytyka przyniesie skutek i się wezmą do roboty.

Ostatnio piłkarze mówili że na treningu "zwiększyli intensywność" i było widać efekty. Szkoda że tak późno. Bo jak Xavi przychodził to była gadka że trzeba więcej pracować. No widoczne jednak nie pracowali tak ciężko skoro dopiero teraz o tym mówią.

Tu od lat jest "rodzinna atmosfera i panują dobre odczucia" czas z tym skończyć i do roboty. A nie głaskanie po główce. Już nawet nie mam na myśli meczu z PSG tylko ogólnie.
Dlatego tu trzeba trenera z zewnątrz Niemca albo jakiegoś Serba co ich chwyci za .... I skończy się "rodzinna atmosfera" w robocie.

Ktoś powiedział prawdę i płacz jak po meczu z Realem.

0

@normasubiektywna No tak. Lepsze jest kółko wzajemnej adoracji i wyciąganie wniosków (a raczej pier... o tym na okrągło). Lepiej jest mówić że sędzia zły albo trawa za długa. I żeby nie było bo czasem sędziowie też nas krzywdzą ale mecz z PSG to sami wypuściliśmy jak frajerzy. Wszystko mieliśmy pod kontrolą.

0

@Encore Lewy wczoraj też miał być może meczówkę na 2:0 i uj z tego.

0

@tristan87 Dokładnie to jak Gwidon roboty szukał. Gdyby ktoś chciał znaleźć. Bodajże "test na pracę" to się nazywało.

0

@tristan87 Na drodze siedzi chłop z "ostatniego pokolenia". Zbliża się do niego walec drogowy. Co robisz?

A) Ignorujesz go.
B) Rzucasz się i ratujesz aktywiszcze.
C) Wołasz pomocy ale sam nie ruszasz się z miejsca.

I co zaznaczyłeś?

D) Jadę dalej walcem.

0

@pres "Nie jest mi wstyd chodzić w nich na siłownię. Ponadto odkąd to robię, zauważyłem że patrzy się w moją stronę znacznie więcej ładnych kobiet w ciasnych legginsach." Patrzą bo plame masz i się zastanawiają jak Ci nie wstyd z plamą między ludzi....

0

Może tak wyciągnijmy wnioski i nie mam na myśli akurat Urugwajczyka. Tylko cały Klub od samej góry. Bo puki co to tylko o tym gadamy a kończy się jak zwykle od lat. Pieprzymy o DNA o tym że wróciliśmy a jak przychodzi co do czego to rozkładamy nogi jak .... Przecież to PSG nie było jakieś mega groźne. To samo Roma czy Liverpool w rewanżu. Ale przez głupie zachowanie sami ich podpisaliśmy do tlenu.... szkoda słów czasem. Powinien być koniec z gadaniem o wyciąganiu wniosków bo od gadania jak widać nie zmienia się NIC.

A wydaje się że potencjał w młodzieży jest.

0

Jeśli po takich błędach ktoś by go skrytykował za to że powiedział prawdę i szatnia by się podzieliła to że się tak wyrażę bardzo dobrze. Przynajmniej byłoby wiadomo kto powinien zostać a kto spadać.....

1

@July_6_BcN No nie mamy wpływu na to jak działa Klub czy jak grają.

Ciekawe jak piłkarze na coś takiego reagują. Bo czasem mam wrażenie że kibice bardziej się wku... niż oni. Za tydzień się wrzuci na tik toka czy innego instagrama filmik z treningu jakieś śmichy chichy i luz. A mi (i podejrzewam że 99% kibiców) morale jeb.... tak że się nic nie chce.

2

Naprawdę tu potrzeba trenera z zewnątrz. Skończmy pier.... głupoty o DNA i wyciąganiu wniosków bo tego się słuchać nie da. Wnioski wyciągamy od czasu Romy i dalej jest ten sam że "wyciągniemy wnioski". Nie mówię że ma być Klopp Flick czy inny De Zerbi. Dla mnie może być nawet Smuda i Brzęczek tylko skończmy pier.... o wyciąganiu wniosków i o tym że "wróciliśmy" kiedy tak naprawdę nic my nie osiągnęli ( bo wygranie meczu na wyjeździe to jest żadne osiągnięcie a tym bardziej dla Barcelony).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?