Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PoGGi Może tak może nie. Pewnie wielu ludzi nie obróci w ciągu życia nawet milionem.
4
Masakra... Ciekawe czy ta młodzież chociaż pójdzie siedzieć.
0
@esem91 Suarez z Liverpoolem chyba też się cieszył. Dla mnie to nic wielkiego strzelił to się cieszył. Może jakby to był wychowanek klubu to co innego ale w sumie żadna różnica dla mnie.
1
@sokot Może i wie jak zrobić ale zrobić nie chce haha.
0
@FcPortoFan1999 My w rewanżach ligi mistrzów też szału nie grali ostatnio haha....
3
16 lat. Asyste prawie zrobił (bo nie wiem czy przy pierwszym golu mu uznają) a mógł mieć dwie (podanie do Lewego na głowę). Moim zdaniem całkiem nieźle.
2
@FcPortoFan1999 Nie ma się co podniecać. Tylko zagrać rewanż na 100%. Jeszcze nic nie jest przesądzone.
0
@KichuBlaugrana @PoGGi No nie wiem. Kilka lat temu była sprawa z Moribą i chyba informacje że któryś milion miał. Może to był wyjątek ale tego nie się nie dowiemy raczej.
0
Najlepsze w tym wszystkim jest to że Yamal mógłby już skończyć karierę a podejrzewam że i tak do końca życia by nie musiał nic robić. Chociaż pieron wie bo on ma 16 czy 17 lat i może nie mieć nie wiadomo jakiego kontraktu. Ale i tak pewnie zarobił więcej niż większość przez całe życie więc zwykła robota mu nie grozi.
6
To jest czas na 200% koncentracji. Dumny będę jak przejdziemy PSG. Jak wygramy lige mistrzów będę dumny a nie z wygrania meczu na wyjeździe.
0
No i dobre. Teraz KONCENTRACJA i są do zrobienia.
0
Brawo. Dawać dalej oni nie są tacy straszni.
0
Komar nie przesadzaj bo cie pacne.
1
Brawo. Nie załamywać się i wszystko da się zrobić.
0
To też powinien być chociaż celny strzał.
0
Dziura Roberto... Masakra. I oni mu nowy kontrakt dają.
1
My w szatni chyba....
0
Roberto też odbił te piłkę....
1
Teraz musi dziadowi wpaść.....
1
Czemu do Yamala.... Lewy czysta pozycja....
0
Brawo. Gramy dalej to samo. Nie czekać na koniec.
3
Jak spalony to bardzo dobry wślizg haha.
2
Komentator mówi że Mbappé jest niewiele starszy niż Yamal?
0
W ogóle nie faul.
0
@chosenone No nie wiem. Wstydzić to się powinni ci co na prezydenta wybrali gościa który nie do końca wie gdzie jest. I każdy podmuch wiatru jest dla niego niebezpieczny.
0
@IronSanHybrid W sumie to z twarzy blondynka fajniejsza ale niżej moim zdaniem już brunetka jest że się tak wyrażę ciekawsza. Czyli oba mecze będą miały swoje plusy.
1
@tristan87 Nie rozumiem po co straż graniczna na granicy. Przecież przed wyborami było mówione wpuszczać wszystkich jak leci... Straż graniczna do domu po co im płacić za stanie tam.
Tusk znów pali kasę ewidetnie. A potem wyjdzie Wincent i będzie gadał " pieniędzy nie ma i nie będzie. Przynajmniej do końca tej kadencji".
0
@FcPortoFan1999 A tego nie wiem haha. Co oni tam robili mnie nie interesuje w tym konkretnym przypadku. Wiem że taka sytuacja miała miejsce.
2
@MesQueUnClub_87 A na OLX czasem w ogłoszeniu nie jest napisane "cena do negocjacji"? Kiedyś jak oglądałem psy to coś takiego widziałem. Więc może ktoś z automatu zakłada że do negocjacji. Ale i tak tekst na zasadzie "Za 1000 dzisiaj mogę po niego przyjechać i odebrać" słaby i z takimi nie ma co gadać.
0
@Bobo25 Z jednej strony tak z drugiej mają mecz w Manchesterze. W tej chwili stawiam 60 do 40 na City.