Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT Każdy kiedyś umrze. Ale po co to przyspieszać?
1
@JimMorrisonFCB W sejmie siedzą haha.
0
@tbas Nie tylko rolnicy będą w tym kraju protestować w ciągu kadencji czy dwóch.
3
@tbas Spoko za parę lat zdjęcia będą robić ci z od tuska. I tak się to kręci.
1
@ViscaelBarca2007 Mnie zastanawia jaki tu przyjdzie normalny trener z zewnątrz...
0
@Stoiczkow Wiadomo że ktoś w końcu na to wpadnie. Tylko czekać aż się w Polsce chłopy będą wcześniej przechodzić na emeryturę bo się akurat poczują. Cudowmy pomysł daję Wam za darmo.
0
@Borneo Moim zdaniem się mylisz. Bo wystarczy sobie przypomnieć jaka była narracja prowadzona przez media jeszcze z tydzień przed wojną. Jaką by nie włączył "informacyjną" to jeden z drugim "dziennikarz" wychodzili z siebie żeby ludzi straszyć a mój "ulubiony" to był w Polsacie co non stop drżę jape. Siewca śmierci na J bodajże ma nazwisko. Potem nagle się okazało że wojna i mamy inny lepszy temat to się rakiem wycofali ze wszystkiego. Trzeba było wpuścić setki tysięcy Ukraińców i nikt nie robił żadnej kwarantanny. Już nikt nie mówił o jakiś paszportach szczepieniowych. Podobno nawet Morawiecki za przeproszeniem wychował jaja i powiedział że już więcej szczepionek nie chcę. Czyli co w poniedziałek covid był nową dżumą w nocy zmutował a we wtorek już zwykła grypa w sumie? No nie tylko robili ludziom wodę z mózgu przez dwa lata a potem się pojawił nowy problem i znów skrajności. Ktoś powie żeby pomagać z głową to ruski agent.
0
@Forsyth Czyli "Trzaskowski psuje Facebooka".
0
@Borneo Warto wspomnieć że pierwszą ofiarą wojny na Ukrainie był właśnie covid. Gdyby nie to dalej w mediach byłyby liczniki. A tak z dnia na dzień ludzie przeszli z tym do porządku dziennego i się okazało że jednak nie ma na ulicach w całej Europie tyle trupów że się ludzie potykają. Tu konfa miała rację tylko nikt tego nie przyzna.
Mnie tylko ciekawi dlatego nikt się nie chce wziąć za tych co na covidzie robili interes (pewnie dlatego że z obu stron byli tak samo umoczeni czy to w kraju czy w parlamencie europejskim).
3
@TR3YWAY No kilka niedociągnięć jest.
0
@LukaszFan Znając życie Lazio się wystraszy i będą chcieli się bronić. Liczę na nich ale nie wierzę w sukces.
0
@Borneo Ja się nie szczepiłem ani razu i nic mi nie było. Za to w robocie byli znajomi co się szczepili po dwa razy a i tak jeden chłop wylądował pod respirator. Co do nadmiarowej liczby zgonów zdaniem wielu analiz to polityka rządu do tego doprowadziła. W pewnym momencie nie dało się iść do lekarza bo covid. Ilu ludzi umarło na serce czy inne dolegliwości bo lekarze "leczyli przez telefon"?
To czy konfa chcę wyjścia czy tylko taka jest narracja mediów a oni chcą reformy unii i żeby unia była gospodarcza a nie swiatopogladowa (tak jak na początku) to pomijam bo to nie jest temat naszej dyskusji. Natomiast dlatego uważasz że albo UE albo Rosja? Moim zdaniem jeśli w ogóle coś zapewnia nam bezpieczeństwo przed Rosją jest to NATO a nie UE. Gospodarczo myślimy zadbać sami o sobie np przez realizację projektów jak Kanał przez Mierzeję Wiślaną elektrownie atomowe czy CPK o którym wszyscy poza ekspertami tuska mówią że to będzie skok cywilizacyjny. Ale po co nam CPK skoro za dwa lata będzie lotnisko w Berlinie prawda?
A my głupi rozwalamy przemysł górniczy bo Niemcom się uwidziało. Za pierwszej platformy stocznie zwinęli. Prawie skończyli LOT.
Są na świecie kraje które się nigdzie nie zapisaly i im w miarę idzie nie dlatego że są gdzieś zapisane tylko politycy dbają o swój kraj. Przed Brexitem straszyli że już jest po Wielkiej Brytanii a tymczasem:
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/prognoza-wielka-brytania-bedzie-najlepiej-rozwijajaca-sie-gospodarka-europy/mw6kbm2
Jeszcze dwa zdania o Objadku haha. Co by nie mówić to Orlen za czasów pis chyba ma się dobrze. Z tego jakie są informacje zyski inwestycje ogólne rozwój przekraczają to co było za platformersów. W żadnym roku nie było straty a prezes zarabiał mniej niż ten z czasów po (chociaż tamten raz zaliczył stratę). Ja nie wiem czy to dobrze czy źle bo wiadomo że to są pieniądze zarobione między innymi na tych co w Polsce kupują paliwo. Ale fakt jest faktem.
PS: To mnie rozbawiło "i ue nie przwszkodzi kraść....." Zwłaszcza że ze dwa lata temu (albo nawet mniej) była sprawa korupcyjna u szczytów władz unii europejskiej (chyba nawet w partii gdzie przewodniczącym był nie kto inny jak Donald Tusk).
0
@arasz1819 @Borneo Aha. Czyli podsumowując. Wszyscy którzy mają inne poglądy niż te właściwe to agentura od Brauna po kaczora.
Piszesz o szczepionkach ale żeby napisać że miał rację że szczepili nie wiadomo czym i to wychodzi bo nawet w Stanach są o to procesy a w UE elita polityczna z piękną Urszulą na czele ma nie jasne związki z koncernami farmaceutycznymi to już nie napiszesz. Piszesz o tym że miał destabilizować budżet że Polska się stara o kpo. Po pierwsze kpo to są w dużej mierze POŻYCZKI i się trzeba zastanowić czy się opłacają. Ale ok pomijam niech wam będzie kpo. Tylko że do tej pory myślałem że kpo było blokowane bo Kaczafi i Ziobro zamordowali praworządność. Ale tu się pomyliłem przyznaję. Nie chodziło o żadna praworządność tylko o zmianę władzy w Polsce. Tusk dalej zażyna konstytucję (a o tym jak zadziałał w tvp nawet dzienniki w Ameryce pisały) ale kasa przyszła.
A co ten Korwin takiego w parlamencie europejskim robił? To że informował o absurdach jakie tam są to źle? Proszę o przykłady bo mi się wydaje że on tam miał do gadania całe nic.
A kolega Arasz mówi "Jak ktoś ma mózg, czytał o JKM czy Braunie" no to bym chciał przeczytać tylko mi powiedz gdzie. Bo na razie to czytałem o Wałęsie "Bolek" Komorowskim "podobno wpisany w WSI jako Litwin" czy Kwachu. Morawiecki też został oskarżony o to że w niemieckiej służbie jest wpisany i co? I nawet nie pozwala tego dziennikarza. Czyżby to była prawda? Tusk zdaję się za młodu pił z Kiszczakiem. Na wszystkich z którymi się nie zdadzacie "coś macie" to pokażcie. Bo jak na razie to wasza "elita" jest bardziej skorumpowana co pokazują dzialaniami od 30 lat. Tylko że w pewnym momencie zmienili pracodawcę. Dlaczego tu nie było lustracji której projekt w latach 90 JKM zgłaszał? Bo dobrze wiedzą że wielu by pospadało z piedestału. A przecież lepiej siedzieć w spółkach skarbu państwa niż w kryminale.
0
@Borneo Nie no bez jaj. 100 tysięcy euro jakiś gość wpłacił z tego co te całe ordo dostało 2 razy po 11. AGENTURA. I jeszcze ściek michnika to napisał... Przecież to są ludzie którym zależy żeby trwało to co jest w Polsce teraz. Oczywiście w artykule są wymienione wszystkie eurosceptyczne partię w Europie. No bo przecież jak ktoś nie chce po naszemu to agent... OCZYWIŚCIE. Były jakieś pozwy? Coś komuś udowodnili? Bo zdaję się że od artykułu minęło parę lat.
Braun jeździ na wakacje.... I co z tego? Biden był w Rosji w podróży poślubnej. Zrobił sobie z kimś zdjęcie no agent prawie jak wałęsa.
Jeden podpisał drugi robił zdjęcia.
W wywiadzie Korwina nie widzę nic nie zgodnego z prawdą. To że w Polsce politycy robią co im każą za granicą to jest prawda i to każdy widzi. To że jest rusofobia w "elicie" też. Nawet by można przytoczyć ostatnie urojenia "płaczącego marszałka" i powiedzieć że prowokują. A gdyby nie premier bodajże Grecji czy Słowacji to jeszcze by nas w nie naszą wojnę chcieli wciągnąć.
Ja też ruskich nie lubię tak samo jak szkopów ale bez przesady.... Nie mam zamiaru zdychać za Ukrainę. Ktoś kiedyś powiedział że są w Polsce ludzie co bardziej Rosji nie znoszą niż Polskę kochają i to jest prawda. Polaków by wkręcili w maszynkę do mięsa żeby z ruskimi walczyć.
0
@Borneo Prorosyjska bo co? Bo nie chcą pomagać Ukrainie za wszelką cenę? Bo są za tym żeby nie prowokować Rosji (mocarstwa atomowego)? Podaj jakieś źródło bo kolega zdaje się @arasz1819 już mi podaje trzeci miesiąc i dalej nie ma.... I najlepiej niech to nie będzie jedno zdanie randomowego chłopa tylko coś grubszego bo na takiej zasadzie to Tusk jest bardziej proniemiecki Kowal proukrainski i tak można wymieniać.
1
@Culer9002 Pewnie Bayern chociaż chciałbym Lazio.
0
@Saviola88 PO to też jest lewica.
1
@Kgorecki2500 Mina trochę "co tu k... napisane...."
0
@Borneo Dlatego mówię że tu lewica rządzi od upadku komuny. Bo to że się ktoś podaje za prawicę to nic nie znaczy.
@misterio W sumie w Polsce nie ma debaty odnośnie UE. Czy to się opłaca czy nie to się nie będę wypowiadał bo nie wiem. Ale gdyby przeliczyć to wszystko co planują to może się okazać że nie jest tak różowo.
0
@misterio Czylibze względu na to że w jakimś stopniu się opłaca być w UE mamy się zgadzać na każdą głupotę? Czyli to jest okupacja jak za ZSRR? Za chwilę będą tu chcieć wsadzić "inżynierów i lekarzy" i ok? Chyba jednak nie na to my się zgadzali.
0
@misterio Raczej to jest zwrócenie uwagi na to jak tu działają politycy. Czyli bez planu na przyszłość. Nie spodziewali się że jak zablokują to i będzie trzeba odblokować? I i tak walnie w ludzi. Muszą się godzić na łady niełady?
2
@misterio Myślę że gdyby tu przez 1/3 okresu od "upadku" komuny rządził ktoś normalny to np elektrownia atomowa by stała. Po drugie nie byłoby debilnych planów ekologicznych które same z siebie wpływają na ceny. Nie trzeba by było mieszać z cenami. Bo cena sama z siebie była by niższa.
@Borneo No tak bo lewica od 30 lat tylko zmniejsza zadłużenie haha.
0
Chytry plan lewicowego rządu. Czy się powiedzie? Pewnie tak bo armia akolitów i tak wyjaśni dlaczego tak właśnie trzeba zrobić.
5
@macio_944 Tak jak już o trenerze powiedziałem. Tu zawsze są skrajności. Dobry mecz to wszyscy top nowa złota era cudowna młodzież. Słaby mecz wszyscy won nie poziom Barcelony.
0
Od tego strzału z polowy my nie oddali strzału celnego.
0
Tygrysa nie ma? Tylko Oriol musi?
0
@Firestone No nie wiem. Czy zagranie 5 meczów to jest takie wyzwanie?
Moim zdaniem właśnie po sezonie 20/21 on wrócił za wcześnie potem druga kontuzja i tak się to wraca non stop.
0
@Litman Dlatego mówię chciałbym tu jakiegoś Niemca albo innego Serba kogoś kto by się za nich wziął. Od lat mam wrażenie że u nas trening to jest zabawa. A potem braki wychodzą.
6
Ciekawe czy u Pedriego to jest efekt sezonu co go zajechali czy jednak my jesteśmy tak c.... przygotowani do sezonu i się sypią w najważniejszym momencie.
0
No bez jaj. Następny?