Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut Nie przepadali ale pić razem pili.
0
Na nowy rok bym życzył Xaviemu żeby faktycznie się za nich wziął. Żeby nie było świętych krów. Grasz słabo? Ława. Nie ważne czy to dotyczy bramkarza czy napastnika nie sprawdzasz się w tym co od ciebie chcę to siadasz.
Kiedy Xavi tu przychodził mówił że trzeba zmienić podejście do treningów i sztab medyczny (bo powroty są długie a potem kontuzję wracają) i zdaje się że nie zmieniło się ani to ani to. Więc życzę mu też żeby w końcu się coś ruszyło. W zeszłym sezonie my wygrali ligę i ok. Ale w tym coś ewidentnie nie działa. Pressing jest chaotyczny napastnik się zaciął. I coś trzeba z tym zrobić.
0
@TR3YWAY Żeby ten rekin miał zęby to by można pisać "groźne" bo na razie bardziej wygląda tak:
https://ibb.co/kDZSQfJ
https://ibb.co/889DHLz
0
@Kapitan hawk Czyli u mnie nie ma imprezy.
0
@Reviven Sprzedaż Raphy jak byłaby dobra kasa i bez Greenwooda.
0
@Kgorecki2500 Trochę sam siebie ora Miller bo gdyby nie on Ogórkowej nikt by nie znał. Wiadomo że za nią nie odpowiada ale ludzie on chciał ją na prezydenta tego kraju....
11
Piłeś? Nie pisz. Poziom dziennikarstwa stuka w dno od spodu.I jeszcze zdjęcie Leo z przekreślonym Messi....
1
@macio_944 @IronSanHybrid To masz
https://ibb.co/qMrhpqT
https://ibb.co/Ms8D6Yx
https://ibb.co/c87mWFj
0
@gumaz Pewnie pieniądze pomagają.
1
@SonBarcaGokuComeBack BRICS to chyba nie jest sojusz wojskowy więc dlaczego bardziej przyszłościowe niż NATO? Oni chcą usunąć $ z pozycji dominującej w handlu światowym. Nazwa jest od krajów które to zrobiły (Brazylia Rosja Indie Chiny i chyba Singapur).
1
@TR3YWAY Brzydka nie jest. Ale też nie jakaś olśniewająca. Normalna i tyle.
0
@barcelonaLM My tu pi.... ignorujemy polityków.
0
@4drian0 Czyny a nie słowa. Bo gadać może każdy. A potem jeden czy drugi się kopie po czole i dalej gra.
1
@Janas11224 To jeszcze nic. Ostatnio stoje przed sklepem i jakiś debil z samochodu rzucał.
1
Oby ostatnie w Barcelonie.
0
@MarioVeB! Wszystko zależy od tego jak by to działało. Ja nie wiem dokładnie jak oni to planują bo mnie to nie bardzo interesujące a jeszcze mniej dotyczy. Ale fifa i uefa mogłyby zdechnąć i bym nie płakał.
Jedyny kontakt z taką piłką mam jak oglądam to w tv. I czy będę oglądał lige mistrzów czy superlige nie będzie różnicy poza ewidetnym plusem na korzyść Superligi czyli brakiem meczów z dostarczycielami punktów.
1
@macio_944 17 lat i taki gruby? Masakra.
1
@hayek Dlatego o 4.1 za dużo.
20
@MarioVeB! Dziwne żeby marzyły o superlidze jak nie ma jeszcze superligi. Jak powstanie i będzie z 10-15 lat to pogadamy.
1
@Gaz Obejrzałem Ćwiąkałe i mam obawy że Xavi będzie go stawiał na skrzydle.
1
@macio_944 O Romek widzę wrócił z Italii. Ze zdrowiem już wszystko chyba dobrze bo ostatnio jakieś utraty przytomności były. No ale zdaje się że mandat posła wygrał i immunitet go uzdrowił.
0
"pod nadzorem służb medycznych Klubu" no to mam obawy....
1
@Ptasior Grafika poszła do przodu przez 15 lat masakrycznie. Tylko szkoda że gameplay coraz słabszy był. Do tego stopnia że gdzieś w 2017 skończyłem grać.
1
@ranger3120 Stawiam że to fake. Ale zdanie "czy jakoś ze strony prawnej mogę go zmusić chociażby do alimentów [...] Nie jesteśmy małżeństwem niestety i nie mamy dzieci " jest piękne haha.
0
@draxidox "Najlepszy piłkarz w historii piłki i tutaj nie ma żadnych dyskusji" dobrze czasem pożartować. Śmiech to zdrowie.
0
@draxidox Polski Wolverine.
0
Myślicie że Erik ten Hag "poleci" przed nowym rokiem?
5
@arasz1819 No to proszę źródło tych informacji chętnie popatrzę. Bo jak Braun na siebie złożył zawiadomienie to nie wszczęto śledztwa.
1
@arasz1819 Ktoś nie "wchodzi w ...." Żeleńskiego w każdym zdaniu i już jest pro rosyjski haha.
Ja nie wiem czy by byli lepsi ale wiem jacy są ci co są od 30 lat i dlatego chcę zmian. A nie ma innej partii która byłaby zgodna z moimi poglądami w większym stopniu. Jak się coś pojawi to możemy gadać puki co są jedyni. Argument że Bosak jest od Giertycha pomijam bo jest głupi. Każdy ma przeszłość Giertych kiedyś też był przeciw popis. Zresztą lepszy Giertych niż picie wódy z kiszczakiem jak tusk.
"To, ze ktoś jest mniej naiwny, nie znaczy, że jest fanatykiem PO czy PiS." Ok ale jaka jest alternatywa? Nie pis nie po to co? Psl czy sld a może rożowi? Ja sobie zawsze zadaję pytanie"co by zrobiła dana partia w danej sytuacji?" I wychodzi mi że w wielu przypadkach tylko konfa proponuję coś innego. Czy to lepsze? Nie wiem ale bym się chciał przekonać.
0
@arasz1819 Po pierwsze większość tych ludzi jest w sejmie 1-2 raz. I to był pierwszy projekt to się wyłożyli. To i tak nie weszło ale ok. Niech Ci będzie.
Za to dużo lepiej jest głosować na popis co WPROWADZAJĄ ustawy z błędami a potem non stop nowelizacja. I na zasadzie coś się dzieje to robimy. Przykład ustawa o bestiach jak miał bodaj trynkiewicz wyjść z paki. Czy ustawa hazardowa jak aferzysci z po (bodaj schetino i komorow chociaż tu moge się mylić) się z kimś ugadali.
Śmiejesz się z domu grilla 2 aut i wakacji bo o tym Sławek mówił. To jest dokładnie jak ci pseudo ekonomiści co go "wyjasnili" że trzeba by na to robić 27 lat. To zadaj sobie pytanie ile będziesz robił jak będzie jak jest. Bo ja bym np chciał żeby w tym kraju idąc do roboty w wieku lat 20 przed 50 mieć 2 dobre auta wlasny dom i żebym mógł bez spiny jechać na wakacje co roku (robiąc w normalnej robocie a nie jakiś nie wiadomo co).