0

@PatrykBarca Śmiech śmiechem ale tusk gadał że każdy dzień będzie lepszy od poprzedniego. Także jeśli od jutra nie będzie mi lepiej to zaczynam narzekać.

0

@Natenczas Nie. Dotyczy tylko katolików. Oni się mają wszystkim podstawiać wszystkich szanować i zgadzać się na wszystko. A przy tym musi być państwo świeckie (bez katolików). Możesz naiwnie pytać "Czyli państwo świeckie ale nie dotyczy innej religii?" Ale wtedy jesteś islamofobem antysemitą itd.

1

@Aragorn33 Czyli Tusk to szkopski agent.

0

@ventriloquist1 To że jest napisane "Drużyna nie chce albo nie potrafi (już sam nie wiem) dobrych dwóch 45 minut". Nie oznacza że zagrała akurat z Gironą chociaż jedną dobrą....

0

@ventriloquist1 Nie jest tam napisane że z Gironą było dobre którekolwiek. "Drużyna nie chce albo nie potrafi (już sam nie wiem) dobrych dwóch 45 minut". To zdanie jest obrazem ostatnich miesięcy.

0

Problem jest taki że to jest już któryś mecz że w przerwie Xavi musi na nich kląć. Drużyna nie chce albo nie potrafi (już sam nie wiem) dobrych dwóch 45 minut. Co z tego że Xavi x miesięcy opowiada o pressingu czy zaangażowaniu jak potem jest mecz i pressing wygląda jak w pierwszej połowie z Gironą.

Moim zdaniem Xavi powinien zmienić podejście do naszych "gwiazdek". Wydaję mi się że oni na treningach (i w sumie ogóle też) podchodzą do siebie na zasadzie koledzy z boiska (z kilkoma przecież grał). A tu trzeba kogoś kto się za nich weźmie aż będą płakać. Nie żadni koledzy tylko szef. Nie robisz tego co wymagam wypad na ławę a potem jak się sytuacja nie zmieni do widzenia. Jesteś bez formy piąty miesiąc sorry ława. Może i by go nie lubili. Trudno to jest Barcelona tu powinny być wymagania a nie koło wzajemnej adoracji.

0

Sejm sejmem ale tutaj coś ciekawszego.

Czyżby szykowała się konkurencja dla fify? Tym bardziej że gra ma być za darmo. Ci co grają w fife na przestrzeni lat niech się wypowiedzą jak to wygląda w porównaniu (o tyle o ile to możliwe na podstawie gameplayu z YouTube)

https://www.ppe.pl/news/332176/ufl-rzuci-wyzwanie-fifa-i-efootball-powstajaca-od-7-lat-gra-dla-ps5-i-xsx-na-rozgrywce.html

1

@Lola120 Czyli jak będzie tak samo to będzie ok?

2

Także szczęśliwie zakończyła się era Pinokia. Teraz z uśmiechem na ustach będziemy obserwować występy Rudego. I wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie a śmiechom nie będzie końca. Tylko coś mi się wydaje że ta bajka nie ma szczęśliwego zakończenia....

A że ta bajka już kiedyś była to delikatnie przypomnienie pierwszej części:

https://ibb.co/8D7r31m

0

@Borneo Dla mnie obie te wizję są bardzo podobne. A mianowicie rządzimy no to nasi teraz idą do spółek / instytucji żeby się ustawić. W czasie kluczowym te dwie partię robią to samo. Covid zamknąć wszystkich i szczepić 30 razy. "Uchodźcy" jedni mówią nie drudzy mówią nie. A tak naprawdę jedni gonią na granicę "za potrzebą" a drudzy sprzedają wizy. Polityka zagraniczna jedni klękają przed Izraelem i USA (np mienie bezdziedziczne) a drudzy przed Berlinem (wszyscy wiedzą co tusk robił za pierwszej platformy jak niszczyli stocznie czy do jakiego stanu doprowadził LOT i nie mam wątpliwości że np CPK też rozmontuje a kto na tym zyska? Oczywiście niemiec).
Ciekawe czy czasem nie zrezygnuje z atomu ale to już inna kwestia.

Dla mnie oni są praktycznie identyczni pomijając światopogląd bo jedni są za całkowitym zakazem aborcji a drudzy mówią aborcja na zawołanie. Jedni są przeciw wciskania lgbtów np do szkół a drudzy wysyłają latarników żeby lgbt w szkołach wykryć.

Mam wrażenie że mi jako facetowi hetero który chcę własną pracą zarobić na życie na jakimś poziomie ponad "dno i wodorosty" te partię nie oferują nic. A przynajmniej nic różnego.

0

W meczu o nic to nie znaczy nic. Powinien siąść w lidze i wchodzić w 60. Niech coś zrobi w takim układzie kilka razy . Gol asysta to może wróci do formy i do pierwszej 11.

0

@Borneo Zmiany żeby wszystko zostało po staremu - nowy rząd a Polacy w d.... dalej.

1

No "skrzydłowi, odważnie wchodzący w pojedynki jeden na jeden.
Wreszcie, na szpicy winien się znaleźć mobilny, uciekający na wolne pole i rozrywający defensywę przeciwnika napastnik" tego to my nie mamy od czasów MSN.....

Tu nawet nie chodzi o to że ludzie chcą przestać klepać podania (bo podejrzewam że większość z tym kojarzy DNA Barcy). Tu chodzi o to żeby z tego klepania coś wynikało. Dawniej my robili 40 podań na akcję ale człowiek miał wrażenie "za chwilę strzelą" bo to klepanie miało na celu wyczekanie / stworzenie okazji do np prostopadłej piłki. A teraz? Nie pamiętam kiedy my zagrali takie podanie jak wczoraj to przy golu dla Girony.

1

@ziomal88 Poniekąd w tym zdarzeniu "Po takim czasie i z taką kasą wydaną na "wzmocnienia" powinno oznaczać zwolnienie". Do tego nawiązałem.

0

@RosjaninBut No trudno. Tysiące Palestyńczyków może powiedzieć to samo a jakoś na zachodzie (zwłaszcza we władzach) nikogo to nie wzrusza.A że ukraińscy politycy się zrobili roszczeniowi to i coraz mniej ludzi chce im pomagać.

1

Żarty żartami ale "Xavi jest drugim trenerem Barcelony z najgorszymi wynikami w barwach Barcelony od 15 lat. Ma nawet niższy procent zwycięstw niż Quique Setién (64% vs 62,16 %). Jedynie Ronald Koeman (58,2 %) był groszy." Po takim czasie i z taką kasą wydaną na "wzmocnienia" powinno oznaczać zwolnienie. My praktycznie nie mamy żadnego planu ataku. Gramy na zasadzie "co nam wyjdzie". Rozumiem że trener nie zrobi nic jak napastnik za 55 baniek nie trafia z trzech metrów albo skrzydłowi nie mają pojęcia o grze na skrzydle no ale ludzie ktoś się przecież na tych konkretnych zawodników zgodził. To nie jest sytuacja "sorry Xavi nie ma kasy żeby ci kogoś sprowadzić i grasz tym co jest". Rozumiem też że nie będzie wygrywał 100% ale miejmy chociaż jakiś plan. Żeby człowiek jak włącza telewizor mniej więcej wiedział jaki jest styl gry tej drużyny.

Najwyższy czas odejść od mitycznego DNA bo piłka poszła do przodu a i zawodnicy nie są jak kiedyś.

1

@Kuba_1 Jemu chodzi o to że stadion budują haha.

1

@FcPortoFan1999 Za 40 milionów to bym go oddał bez żalu. OK strata jest ale to że my znowu przepłacili za kogoś to nie znaczy że inni są frajerami.

1

Nie mam pytań.... Idź że chłopie do araba albo do USA nawet może na księżyc ale idź że w ....

0

K.... Jak om tego nie strzelił....

0

Uj z tego że celnych strzałów jest 200 jak wszystkie w bramkarza.

1

Chyba niepotrzebnie mu to Lewy zabrał.

1

To jest niepojęte.... 60 milionów za chłopa.

1

Teraz Messi Messi Messi....

No jednak nie...

0

@kuz Co jest w sumie ciekawe bo jakoś mi się nie chce wierzyć że Xavi naszym nie mówi żeby tak grać.

27

Oni grają bardziej jak Barcelona niż my.

0

Obrona dziś jest strasznie statyczna.

0

Chłop się chyba nie popatrzył co i jak w polu karnym.

1

Obudził się? To się jeszcze okaże.

3

U nas takie podanie to ostatnio było za Messiego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?