Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@marcin62 @macio_944 @Esteban_ Nie wiem kto będzie bohaterką GTA VI nawet nie oglądałem trailera bo ta gra to nie mój klimat. Ale w sumie ciekawy temat.
Mi nie przeszkadza granie kobietą byleby była fajna gra i bohaterka dobrze zrobiona. Zarówno fabularnie jak i nie ma co ukrywać żeby wiarę wyglądała bo bohaterka z 50 kilową nadwagą mnie by nie zainteresowała. Nie oszukujemy się na takie rzeczy też się zwraca uwagę. Na przykład z nowszych gier Aloy w HZD bardzo mi się fajnie grało.
Z drugiej strony gdyby był kreator postaci też by nie było źle. Każdy grał by kim chcę. I gdybym zagrał w GTA pewnie zrobił bym babkę bo zakładam że to nie będzie gra z jakimiś mega interakcjami z npc (pewnie będą romanse czy coś) ale tak zwane role play raczej będzie ograniczony bo to chyba nie tego typu gry więc nie robił bym "siebie". Tak jak to robiłem w Dragon Age czy Baldurze. Też zależy od "pochodzenia" bohatera bo np w Nioh 2 czy WU long zrobiłem kobietę ponieważ ciężko było zrobić dobrze wygladajacego Azjate haha.
PS: Kim by ona nie była to fenomenu Lary Croft i tak nie przebije hehe.
0
@Rl9k1nG 300 za FIFE? Nie róbmy sobie jaj. Za Baldura nowego chcą 250..... A "Baldur" (gra Larian) wychodzi raz na 7 - 8 lat.
0
@BorzyKrzys Kto umarł?
0
@LS Chodzi mi o to że jak dostanie dożywocie to jest bezkarny i to jest bez sensu.
PS: Nie mówię żeby 20 na raz zabić haha. Nie muszę zabić 20 ludzi. Niech zabije 1 strażnika a to i tak będzie za dużo bo ewidentnie było można tego uniknąć.
0
@LS No to przykładowa sytuacja. Dostaję dożywocie udaję się do więzienia i tam zabijam 20 współwięźniów. Co mi mogą więcej zrobić? Przecież taki człowiek jest praktycznie bezkarny. Przecież mnie nie zamkniesz w izolatce 24 na 24 bo to niemoralne.
1
@tristan87 No to powinni gościa powiesić i po sprawie. W tym przypadku nie ma mowy o pomyłce. Więc nie widzę powodu żeby przez przykładowo 60 lat społeczeństwo ho utrzymywało.
0
@karolup Coroczny odsłuch S&M.
0
@tomek8756 Bo tu nie było klęski tylko wygrane wybory. Pis ma największe poparcie jako partia startująca w wyborach. A na listach nie było opcji głosowania na konglomerat tuska różowych i Kotłowni z pięknym Władkiem. Dziękuję za uwagę haha.
0
Nie rozmawiamy o sędziach... Bo słuchają.
0
@Keson "Lewy nie drażni tak jak wcześniej, ale dziś to powinien z hat-trickiem kończyć mecz." To mi się nie dodaje wcale. Mnie dziś Lewandowski mega wkurzał. Zresztą jak 90% ataku.
0
5 vs 1 powinno tą kontrę oprawić w ramkę....
0
Pedri przyjęcie imienia Lewego.
0
Var bez prądu tam jest?
0
Prędkość 10 w skali z fify...... Wolniejszy niż Luis i to kilka razy.
0
Frankie boss. Dobrze że tam któryś nie faulował bo by było czerwień.
1
Brawo. W końcu wpadło.
0
Już 2 asysty zabrał... Nie mam sił na niego.
0
Tu powinno być z 3:1.
0
Ja pierdole..... Ledwo się zaczęło a tu już nic tylko kląć.
12
Ale za.....
1
@AFA90 Tylko 2? Będzie 85 minut o suchym oglądał?
0
@Pawel13sz Żarty żartami ale w przypadku awansu Polski to Francja może nie jechać na euro bo nie wyjdą z grupy i będzie wstyd.
12
@Emhyr Mam nadzieję że im powiedział coś w stylu "k.... [odgłos zrezygnowania] k.... weźcie się za granie bo od dłuższego czasu aż łeb boli jak się na was patrzy"
1
@jacobFCB Szczerze mówiąc to gdybym nie miał to teraz bym nie brał 4. Już np dlc do cyberpunka nie idzie na 4 podobno. Coraz więcej gier będzie tylko na nowej generacji. A nawet słyszałem plotki o ps5 pro to już w ogóle 4 padnie.
0
@MesQueUnClub96 Brzmi jak plan teraz jak każdy wie co ma robić to do roboty.
0
@ranger3120 "ale co ma większy wpływ na te zmiany klimatu?" Moim zdaniem te zmiany się dzieją samoczynnie. A człowiek ma niewiele w tym temacie do gadania. Dlatego uważam że cała polityka klimatyczna jest o d.... rozbić a już zmuszanie kogoś do czegoś albo to że państwa płacą za limity co2 to jest żart totalny.
10
@DonCarletto Zdaje się że już to było powiedziane ale Lewy dalej swoje. Bo mu się włączył Ronaldinho na starość.
1
@ludnek Są ludzie którzy uważają tak samo że "jestesmy wirusem tej planety" i chcą redukować liczbę ludności. Ale z jakiś zagadkowych przyczyn swoje istnienie uważają dla planety bezcenne. A ja bym proponował zacząć oczyszczanie planety od właśnie takich ludzi.
0
@Domin7777 @Sulimo @GeneralXavi @ludnek @ranger3120 @macio_944 Nie bagatelizuje globalnego ocieplenia bo globalne ocieplenie a szerzej zmiany klimatu to jest fakt. Kiedyś jak nazwa wskazuje Grenlandia była zieloną wyspą (no chyba że ktoś sobie robił jaja). Co najwyżej bagatelizuje wpływ człowieka na to bo te zmiany zachodzą cały czas a dawniej według badań były nawet gwałtowniejsze.
Teraz zwykły człowiek nawet ich nie zauważa bo wzrost średniej temperatury jest marginalny.
Śnieg jest w grudniu a ciepło w lecie. A mimo to banda nawiedzonych zbawców świata chcę nam zakazywać aut samolotów czy jedzenia mięsa bo "krowa wytwarza co2" i jest be.
Powiem więcej dla mojej przyjemności mogło by być w grudniu i 15 stopni i bym był zadowolony.
0
Pewien człowiek będąc kiedyś bodajże na biegunie północnym powiedział " skoro jest globalne ocieplenie to dlaczego jest tu tak cholernie zimno?"
Teraz można zapytać o to samo.
Globalne ocieplenie PRZYBYWAJ bo k... zimno.