0

@Iniesta997 Tego nie wie nikt. Nie wiem jak gra wyglądała przez pierwsze sezony Fergusona ale jak czas pokazał warto było dać mu szansę. Wiadomo że czasy się zmieniły i trener ma mniej czasu niż kiedyś bo teraz każda akcja jest rozbijana na czynniki pierwsze. A tak jak mówię tu zmiana trenera nie pomoże jeśli będzie się wymagać granią w ten sam sposób.

Arteta na ten moment ma mniej sukcesów jako trener niż Xavi.

3

Fakt faktem że gdyby Xavi nie był Xavim to już by się kręciła karuzela nazwisk a może nawet już by poleciał.

Z drugiej strony sir Alex Ferguson też pierwsze sezony nie robił niesamowitych wyników w MU (wg Transfermarkt raz był drugi w 4 lata). My mistrza wygrali. Poza tym nie wiem czy zmiana trenera coś by dała gdyby nawet przyszedł ktoś z ciekawym planem a oni dalej pierniczyli o DNA Barcy.

1

@draxidox Masakra. Chłop powinien wylecieć z roboty.

0

@Faro Gry bo mam na to wpływ. A jeszcze jak się trafi coś dobrego na co się czekało to można się fajnie wczuć. Z filmem czy serialem nigdy nie miałem sytuacji żeby przyniósł mi satysfakcję a jak zabiłem strażników otchłani w Dark Souls 3 to się cieszyłem. Tak samo nigdy nie miałem sytuacji żeby obejrzeć film i odpalić go od razu drugi raz bo film zawsze będzie taki sam i to jest bez sensu. A ostatnio zacząłem drugą przygodę z Baldur's Gate 3 i to zupełnie inna rozgrywka.

1

@FCB_dimiC Lewy to powinien mieć zakaz wychodzenia z pila karnego. Bo w pomocy nic nie daje a się pcha. Wtedy gdyby pomoc nie potrafiła mu dostarczyć piłki nikt by nie miał do niego pretensji.

Nawet Xavi mówił między wierszami że nie powinno opuszczać pola karnego a on dajej swoje.

4

@Hawajczyk Widocznie varowy uznał że nie "doszło do wyraźnego błędu" śmiech na sali...

6

Ekstraklasowa kontra.


1

@Muevertigo No to będziesz długo czekał. Teraz Michniki Hollandy i inni kłamcy tego pokroju odżyją. Wyborcza ostatnio zdychała ale teraz idę o zakład że Tusk Adama wspomoże.

W Polsce nie ma wolnych mediów (czyli takich które pokazują zdanie wszystkich stron) wystarczy spojrzeć na ostatnie przykłady (covid czy granica). Ile czasu wszystkie media robiły z covidu apokalipsę? Tych co mieli inne zdanie nazywali mordercami aż nagle wojna wybuchła i już w tv zniknęły paski informujące ilu chorych ile zgonów ilu zmartwychwstało. Wbrew przewidywaniom "ekspertów" po ulicach można chodzić normalnie wogole nie są zawalone zwłokami chorych na jedyną słuszną chorobę.

Z granicą była taka sama sytuacja tylko że tam w przeciwieństwie do covidu były dwie narrację dlatego sekta TVN miała inny obraz świata niż sekta TVP ale teraz po wyborach już nie ma co ściemniać więc akolici sekty TVN będą mieli twarde lądowanie.

0

Dwie sprawy. Po pierwsze gramy od dłuższego czasu piach totalny. Xavi ostatnio wygrał mistrza i chwała mu za to. Ale w Barcelonie oczekuję się więcej Valverde też wygrał ale gra nie cieszyła nikogo.

Po drugie tak jak oceniani są piłkarze czy trenerzy powinni w końcu być oceniani sędziowie bo to co oni odwalają to aż wstyd. A potem jeszcze biali płaczą bo im var "punkty zabiera". Nie wiem może rozwiazaniem jest iść ich śladem i co kolejkę robić film z "zagraniami" arbitra? Niech każdy tak robi to może władze ligi się obudzą.

1

@kosiarz92 "za 30 dni mija" czyli dziś jeszcze pił nic mu nie jest.

7

Śmiech jak tam nie ma karnego....

0

@Encore No i chwała mu za to. Valverde też wygrał ale jednak oczekujemy czegoś więcej.

1

Gramy piach. Naprawdę nie wierzę że ci zawodnicy nie mogą grać lepiej. Xaviego zawsze będę szanował bo jest legendą ale jako trener nic nam nie dał. Gramy tak samo źle jak za kilku poprzednich trenerów. Progressu jest zero. Nie wiem może oni na treningach leżą.... Ale naprawdę ciężko to wyjaśnić.

0

Ciężko idzie... Gramy praktycznie w 10 Oriol co dostanie piłkę to strata.

0

@Nazio_87 Nie wiem czy są małe ale alkohol kupuję na Propaganda Alkohole. Jest tam sporo fajnych rzeczy. Ostatnio kupiłem bratu flaszkę stylizowaną na sztabę złota. Kupowałem tam kilka razy i zawsze wszystko porządnie zabezpieczone a to też ważne no bo jednak szkło.

0

@tomek8756 100% Antonella.

0

@Bykunn Moim zdaniem każda dotychczasowa władza po prostu popychała granicę coraz dalej. Za sld jak przyszedł czas na afere Rywina to wszyscy myśleli koniec świata. PO przez 8 lat aferowała aż miło i polecieli na "ławę". PiS pokazał co potrafi i teraz na 4-8 lat podmianka. Teraz się będzie pasło PO. A po wszystkim ludzie z nostalgią będą wspominać " za pis to tak nie było".

0

@Bykunn Z jakiego powodu? Zaznaczam że nie jestem ani za Donaldem ani za kaczorem. Nie spodziewałam się niczego dobrego po ludziach co pili z Kiszczakiem.

0

@Cochise @TheNekro94 W IV jest zj.... itemizacja na druidzie dropła mi zbroja z 3-4 afixami tylko że praktycznie 3 z tego to jest podniesienie dmg. Do tego przez blokadę handlu nie chcę się w to grać nie ma "podniety" jak coś wypadnie (tak jak np w poe gdzie jak dropi jakiś orb to się człowiek cieszy bo wymienie i coś kupię).

Moim zdaniem powinni wywalić drop klasowy unikatów (i je przerobić). Przestać je skalować do lvlu postaci (chociaż nie zawsze te z wyższego poziomu są lepsze) Włączyć handel nimi. I wtedy ludzie prędzej by mięli chęci grać.

2

@Bykunn "Najlepsze" jest to że tuskowa ekipa to też są jeźdźcy Apokalipsy ale z jakiegoś powodu ludzie wolą tamtych niż obecnych. Mimo że obie ekipy już rządziły w tym kraju przez podobny okres czasu. I powiedzmy sobie szczerze no klasy nie pokazali tak jedni jak drudzy.

1

@macio_944 Dokładnie to miałem napisać haha...

0

@July_6_BcN Bo to są chłopy po meczu już po wymianie koszulek. O czym świadczy obrazek 2 i 3. Zresztą 4 też bo to nie jest Messi nawet jeśli robiłaby to AI.

2

@Rust_Cohle Szczerze mówiąc wole żeby na to euro pojechała ekipa Walli. Przynajmniej nie będzie znów pier.... jacy my nie jesteśmy mocni a potem 3 mecze i wyjazd..... Tak grające reprezentację nie powinny grać w barażach i gdyby nie debilne zasady sprawa byłaby już zakończona a już Estonia to jest szczyt.

2

@kubix05 No bez jaj.... Nie wierzę że tak ktoś kiedyś zrobił.

0

@tomek8756 Serio było takie pytanie? Bo to w tym filmie jakaś brzoza sprzed 5 lat....

1

@Czajka90 Wszystko dlatego że o bodaj 15 jest Raków : Cracovia i w Anglii wiedzą że ludzie ten pojedynek będą oglądać a nie jakiś premier league shit.

2

@BorzyKrzys Nie wiem co tam Michnik naskrobał bo za czytanie chcę pipipiniędzy ale po tych 2-3 zdaniach i nagłówku wnioskuję że jednak nie sami inżynierowie i lekarze tam stoją. Mimo tego co wcześniej pier.... No szkoda.

0

@Zoker A tak z ciekawości. Czy zna ktoś przypadek żeby kobieta przebrała się za faceta i rywalizowala z chłopami? Zakładam że nie bo to się nie opłaca.

1

@barcanawieki Michnik rerereaktywacja?

1

@Compadre Reserved nie jest zły w sumie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?