0

Ale zamieszanie.

1

@norbi77 "że chcą to dziadostwo zlikwidować" raczej chcą tam wsadzić swoje "gnidy". Opowieści dziwnej treści o likwidacji tvp możesz wsadzić między bajki dokładnie tak samo jak wiele obietnic wyborczych pslu czy ko.

0

@Transu96 Zegnij kciuka i dwa środkowe palce. Wtedy zrób zdjęcie. Tak jak kiedyś pisałem żeby było wiadome że to nie sciema co podejrzewam.

0

@Comentateiro Widzę że przy niedzieli żarty się Ciebie trzymają "Czyli normalność, brak jadu i nieustannego siania nienawiści," do tanga trzeba dwojga jedni i drudzy mają swoje za uszami. I myślę że ktoś bardziej obeznany z twiterem niż ja w 5 minut znalazłby przyklady. "Przywrócenie relacji z partnerami w Europie i na świecie" relacje to nie jest robienie tego co nam każą w nadziei że nas po pleckach poklepują. A już widać że coś z wiatrakami od Siemensa knuć zaczynają. Tuski rządziły już swoje i wtegy pokazali jacy są. Lot chcieli sprzedać Niemcowi stocznie rozwalili. Afer było podobnie jak za Kaczora.... Przecież to jest wszystko jedno i to samo tylko z inną plakietką. W Polsce nie ma polityki tylko jest szopka.

Podejrzewam że nie lubisz Mentzena ale popatrz sobie na YouTube na jego film z sejmu. Bodaj "wielki test jedzenia sejmowego" i tam opowiada o tym jak tu wygląda polityka. Mniej więcej. W zeszłym roku PiS wprowadziło ustawę ale KO chciała poprawkę na co PiS w sejmie się nie godził. Więc KO w senacie poprawkę wsadziła. Ale PiS ja i tak odrzucił. Minął rok zmienił się układ sił i teraz KO wprowadza tą samą ustawę ale już bez swojej poprawki więc teraz PiS wprowadzą tą poprawkę. I myślisz że KO mówi "aaaa ok dawać dobry pomysł"? Otóż nie teraz oni są przeciw... CYRK.

0

@Comentateiro Idąc tym tropem można dojść do wniosku że w sumie ludzie głosowali na tfuska za "piękne oczy" bo przecież nie ma co oczekiwać spełniania nawet najwazniejszych składowych programu.

0

@NeKenI Nie wiem czy wiesz ale Ziemia ma kształt banana. Więc dyskusje o płaskiej są bez sensu.

@arasz1819 Od czegoś trzeba zacząć.

4

@arasz1819 @NeKenI I tak lepiej mieć przeszłość w sekcie Giertycha niż w sekcie komunistów. I być jednym z tych co pili z kiszczakiem i jaruzelem (specjalnie małymi literami) jak idole dużej części naszego forum. Zdrowie pana generała jak to mówił adam i wymurował mu donald.

0

@Emhyr Ale fajny. Mogliby zrobić live cam z miejsca gdzie siedzi.

1

@Adran360 Mi też wygląda na jakiegoś wilczaka albo wilczura. Bratanica chciała wiedzieć i tyle.

PS: Bardzo mnie zastanawia co było w usuniętej pierwszej odpowiedzi haha.

0

@BorzyKrzys No ok ale pierwsza część też się nazywa Die hard....

0

Potrzeba mi opini ekspertów.

Jakiej rasy jest ta psina:


0

@BorzyKrzys Nie wiem jakim cudem oni to przetłumaczyli na "Szklana pułapka "....

1

@Kengo
Moje top 5 ostatnio.

1. Baldur's Gate 3
2. Diablo 2 Resurrected
3. Elden Ring (ale na modach żeby było 16:9)
4. Dark Souls Remaster
5. Total War Warhammer 3

Brat grał jeszcze w Hadesa i RDR2 też dobre gry.

2

@Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @Jakchcesz @Cochise @marcin62 Gram w tą grę od 320 godzin np PC i widziałem tam 3 bugi w zadaniach. I jeden błąd w polskich napisach. U mnie ta gra chodzi dobrze nawet w trzecim akcie (może mam farta).

Na padzie w to nie grałem ale oglądam streamy jak grają aktorki odpowiedzialne za Lae'zel i Shadowheart. I widać że jest to.... ciężkie (nawet biorąc pod uwagę że z tego co mówią to jest ich pierwsza gra na ps5). Z obserwacji wynika że wybieranie czarów wymaga multum klikania. No myszka to to nie jest...

W każdym razie bardzo mnie cieszy sukces Baldura bo gra jest 10/10 bez żadnych wątpliwości. Fajnie że Newbon dostał nagrodę. Ale tam cała ekipa była idealnie dobrana pod względem voice actingu. I nie chodzi tylko o towarzyszy (np Orin czy Ketheric Thorm).

0

@Mow_mi_Douglas Zastanawiam się czy nie zagrać. Ostatnio grałem w to bardzo dawno temu. Trochę mi się nie chce robić 10 aktów kampanii po raz enty.... Z drugiej strony po takim czasie na pewno jest sporo zmian (ostatnio grałem jak był bossem ten co dziś powraca ale nie wiem jak on się nazywał). Może się zdecyduję chociaż powiem szczerze że już wypatruję druida w dwójce.

0

@Mezocyklon87 Ale wiesz jak wtedy by biegała?

0

@marcin62 Ten chłop to jest mój bohater jeśli chodzi o branżę gier.

3

@jacobFCB Nie. Jeśli chodzi o temat gier to najlepsze co nas spotkało to Baldur's Gate 3.

2

@KrychaFCB Gdyby mi ktoś pokazał to pierwsze to bym powiedział że to nie jest flaga.

0

@jacobFCB Brawo dla aligatora.

0

@jacobFCB Mówię przez domofon żeby spi......

0

@Sulimo Może być nawet wyrok dożywocia uj z tego jak w większości przypadków i tak kara jest w zawieszeniu.

12

@esem91 Trump jest przede wszystkim zwolennikiem tego żeby członkowie NATO płacili tyle na ile się zobowiązali.

3

@Pedri16Future Rysiu namawia na kredyt we frankach?

0

@michal26 Wszystko jeszcze przed nami. Już widzę te nagłówki "Gra nawołuje do rasizmu - w nowej odsłonie GTA ludzie strzelają do czarnoskórych" " Afroamerykanie przedstawieni w złym świetle - pokazujemy jak jest naprawdę".

0

@Pawci023x Wczoraj widziałem tweet że ma iść do 500 tysięcy za 1. Przynajmniej tak podawał Bloomberg.

1

@Sulimo Żadna nowość kiedyś był artykuł o tym że jak zapowiedzieli babkę do Overwatch (Ashe albo Brigitte) to nie minęło 15 minut i już były wiadome animację z nią.

0

@Hosh Oficjalnie to rząd na razie jest Pinokia.

0

Po co zmieniać jak działa hahahaha?

0

@Rl9k1nG Szczerze mówiąc myślę że będzie poślizg i to wyjdzie gdzieś 2026. I wcale bym się nie zdziwił że do tego czasu będzie ps5 pro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?