Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@avanes Jak widzę Terleckiego to naprawdę.... Powinno być jakiś ograniczenie (ilości kadencji lub wieku) zasiadania w Sejmie. Prywatnie nie mam do niego nic ale ten gościu kiedyś umrze w ławie sejmowej. W wikipedii jest "Poseł na Sejm VI, VII, VIII, IX i X" czyli od jakiś 20 lat nie robi nic tylko tam siedzi. Naprawdę wystarczy pora się udać na emeryturę.
0
@Kuba_1 To jest napisane w tych ślaczkach?
0
Spalony na szczęście.
0
W sumie chyba pierwszy raz się cieszę że jest przerwa na kadrę bo naprawdę ciężko to idzie może przerwa coś zmieni.
0
Przynajmniej jakiś ruch chłop zrobił.
0
Piekło zamarzło?
0
Nie no padolino.
0
@Coutinho007 Na mistrzostwach świata u-17 jest.
3
Masakra jakaś....
0
Podaj że do środka na pustą człowieku.
0
Dobrze że tamci też zamotani są.
0
Kurwa mać jeszcze sobie nie usiadłem dobrze. Co za dramat.... Do roboty i wygrać 5:1 bo aż wstyd.
2
@FcPortoFan1999 Mi to brzmi jak fake. Słowo "przegrywie" jest za bardzo hmm współczesne.
0
@Arys To nie jest prawda.
3
@Barca1992 Żadna nowość. Ludzie którzy "robią coś pożytecznego dla społeczeństwa" tj lekarze naukowcy czy inni strażacy zarabiają duzo mniej niż artysci najniższych lotów czy sportowcy. Już Rzymianie się zorientowali że ludziom trzeba "chleba i igrzysk" czyli w sumie jeść i się bawić.
0
@Faro Tylko czy grał dobrze? Wszyscy inni byli słabi i tyle. Tylko Lewy strzelał. Widzisz jak "strzela" Raphinha Torres czy Dembele w PSG. To niestety nie jest poziom na Barcelonę jak się chce coś ugrać. Fati niech gra w tej Anglii i wraca bez presji (może nawet ojcu się to przyda bo mu ego wybiło ponad skalę ale to inna kwestia).
1
@Rewolucja123 Pytanie jest inne. Czy Fati w Barcelonie też by robił statystyki? Czy może przeprowadzka do Anglii sprowadziła go na ziemię i się za siebie wziął a nie tylko gwiazdorzy. Bo u nas jak maścił setki to był głupi uśmieszek i w sumie luz.
2
@Ptasior Powinni ich zamknąć w jakimś ośrodku do 18 roku życia i tyle. Ale pewnie c.... im zrobią bo dzieci. Podejrzewam że kurator to jest max a pewnie nawet nie "bo raz się zdarzyło". I "takie dobre dzieciaki" tym bardziej jeśli się okaże że to jakieś dzieci "znajomych królika" to już w ogóle nie ma szans aż szkoda się denerwować....
0
@Messibestplayerintheworld A czasem ostatnio nie było informacji że w 2024 nie będzie otwartego całego stadionu?
2
Ściema. Co by nie mówić taki chłop by się przydał każdej drużynie. A to że premie by trzeba dać to już jest normalne. Inaczej poszłoby na transfer albo dla agenta za negocjację.
0
@macio_944 Tam jest "next Grand Theft Auto" nigdzie nie ma że VI. Wyskoczą z grą planszową i wszyscy padną haha.
3
@wawrzyn1 Szczerze. To bym miał dwa. Ale musiałby odpowiadać szczerze a nie "standardowa gadka bo nie wypada".
1. Jaki był plan na ten mecz bo po dwóch latach gra wygląda tak samo źle jak przed nim.
2. Jak widzi przyszłość naszego ofensywnego trio bo wygląda na to że Torres i Raphinha to nie jest poziom na Barcelonę. A Lewandowski od mundialu wygląda jakby był "po drugiej stronie rzeki" i to tak daleko że już nawet brzegu nie widzi.
0
@Matix90 Zdaję się że jeszcze przed Xavim ludzie tu widzieli obecniego trenera MU. A tymczasem Erik ten Hag poleci jeszcze przed Xavim. Ja bym tu chciał jakiegoś Niemca albo Serba może nawet Rosjanin. Ktoś kto faktycznie by ich chwycił za j... Bo nie wydaje mi się żeby oni dobrze trenowali. Tylko czy jest taki? A do tego z jakimś planem taktycznym.
2
Masakra ci komentatorzy. Nie przejdzie im przez gardło SŁOWO krytyki pod adresem Lewandowskiego.
5
17 letni chłopak robi więcej niż Brazylianiec za 60 baniek....
1
Ci to przynajmniej coś się ruszają.
5
Więcej zamieszania zrobili w minutę niż tamci w 60.... Kabaret.
0
@Matix90 Po dwóch latach faktycznie czas na zmiany. Ale kto za Xaviego?
3
Ferran Lewy Raphinha są w ataku tak łatwi do przewidzenia że aż głowa boli. Goście za w sumie chyba 170 milionów to jest skandal co oni grają. Co z tego że się cofa jeden z drugim do rozegrania jak to nie daje nic. A nawet nie ma jak im podać bo całkiem pochowani.
0
Nie no nasza 3 atakująca to jest kwintesencja impotencji ofensywnej.