0

@Borneo Dziwne jest to że ci trzba tłumaczyć to że w polityce zagranicznej liczy się pieniądz. Ruskie w bodaj 2008 robili burdel w Gruzji (chociaż nie pamiętam dokładnie) w bodaj 2015 zajęli Krym i wszyscy przeszli z tym do porządku dziennego. Jak będzie interes do zrobienia to i Rosja przestaje być straszna.

0

@Borneo Celem jest to co się opłaci Niemcom. Dopóki była rura to gaz był super fajny. Ile czasu ludzi przekonywali "remontujcie domy ogrzewanie gazowe bo to jest czyste a węgiel nie?".

Moim zdaniem kwestia jest w tym że Putin musi umrzeć i wszyscy w Europie wrócą do interesów w Rosja bo "kasa nie śmierdzi".

4

Wystarczy spojrzeć ile ludzi ogląda męska piłkę a żeńską. I już widać że nie poeinny zarabiać tyle samo. To że piłkarze zarabiają wynika z tego że generują gigantyczne pieniądze. A nie z tego że ktoś sobie dawno wymyślił "a to niech chłop co kopie piłkę zarabia miliony".

Jedynym sposobem na to żeby więcej zarabiały jest podniesienie poziomu do takiego żeby sponsorzy chcieli płacić. No może im też Hector oddać swoją wypłatę ale myślę że tego mimo wszystko nie zrobi.

0

@DLFCB Za mocno pojechali.

2

@macio_944 Bo to trzeba tak powiedzieć żeby wyszło że jesteś elokwentny. Użyć jakiegoś szałowego słowa najlepiej żeby plebs nie rozumiał o co chodzi. I wtedy jest "yntelygętny".

2

@Ojciec5tkidzieci Chciałby znać WSZYSTKIE języki świata. Zdaje się że w którymś matrixie było że sobie chłop wgrał języki. W sumie to by było dobre haha.

0

@Borneo Widzę że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Bo ja napisałem o przyszłości "Powiedzmy że się wojna skończyła. Mija 10 lat" a Ty "kolejna bzdura z tym gazem podpisowat.to Pawlak". I tak samo ja mówię że "Chodziło o ideologię" a Ty mi wychodzisz z drzewem genealogicznym Sorosa. Co mnie obchodzi kto to jest. Mnie interesuje co on promuje a promuję masę durnot jak i cały blok lewicy europejskiej. Przez co jest niebezpieczny dla bezpieczeństwa Polski.

0

@Borneo I co z tego? Zmień sobie Sorosa na Niemców. Też nas zaatakowali. Zniszczyli. A teraz jeszcze nam chcą wepchnąć swoje widzimisię w wieku sprawach. Na pewno są organizacje które od nich biorą kasę żeby to promować.

Chodziło o ideologię. A że teraz nie lubimy ruskich to się wszyscy oburzają. Ale wcześniej było ok i robili z nimi interesy wszyscy. Ciekawe w którym roku to całe ordo brało od nich kasę.

Powiedzmy że się wojna skończyła. Mija 10 lat. Niemiecki handel ruskim gazem kwitnie. Tusk bohaterem Polaków podpisał kontrakt z Niemcami na zakup ruskiego gazu. Płacimy najwyższą cene w Europie za najmniejszą ilość. Ogólnie kolejny sukces. I co wtedy? Też nie można brać kasy od ruskich?

Prawda jest taka że to co kogo oburza zależy od mądrości etapu. I tyle tak jak mówię 15 lat temu ruscy to byli przyjaciele Europy a teraz nasi umiłowani przywódcy wysłali by nas umierać za Ukrainę.

0

@RosjaninBut Mam tu pewien nazwijmy to "problem moralny". Z jednej strony uważam że państwo musi dotrzymać umów które zawiera więc skoro im przysługuje emerytura w jakiejś wysokość to nie powinno się im zmniejszać bo mi się nie podobają. Więc jeśli po "upadku" komuny przyznano im w wolnej Polsce emerytury to powinni je dostać w wysokości zgodnej z zasadami wyliczania emerytur.

Z drugiej strony to są ludzie którzy po komunie powinni dostać wybór "bilet do pracodawcy albo kula w łeb".

0

@Borneo Ruska kasa jest tak samo niebezpieczna jak pieniądze Sorosa (czy jak on się tam pisze) albo innych promujących postęp na modlę zachodu. Gdzie miasta powoli bardziej przypominają Afrykę niż Europę.

Całą "polską" lewicę wynaleźli ruscy i nie widzicie problemu.

4

@marcin62 Stawiam że c... ma większą kasę i posmarował czego efektem jest niski wyrok i szybkie wyjscie. Nie od dziś wiadomo że jak masz kasę możesz robić dużo więcej niż "szara masa".

A że go dopuścili do IO no to pewnie na zasadzie "swoje odsiedział i jest czysty" więc skoro się zakwalifikował to może jechać. WSTYD.

0

@Borneo Praktycznie wszystkie Twoje argumenty są oczywiście fałszywe lub chybione (poza 2 bo faktycznie żona Bosaka była czy jest w tym całym ordo) ale to nic nowego.

0

@MesQueUnClub96 Raczej co wciągnął.

4

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 Ogólnie uważam że tylko ludzie z trwałą niepełnosprawnością (oczywiście też nie wszyscy bo za chwilę spec jakiś by sobie palca uciął i kasę by chciał)powinni coś dostać od państwa. Natomiast nie powinno być zasiłków bo ktoś nie chodzi do roboty z lenistwa albo narobił dzieci.

2

@michal26 Joe jeszcze ze 2 godziny temu to był pewnie dla niego "człowiekiem przyszłości" hahaha.

1

@Kgorecki2500 @Herato Tam przede wszystkim są jednomandatowe okregi zdaję się. I nie zależnie czy jesteś republikaninem czy demokratą muszisz robić co jest dobre dla ludzi którzy na ciebie głosują bo inaczej out przy nastepnych wyborach.

My mamy popis ale nie głosujemy na ludzi i czego by nie zrobili to jak są w dobrej komitywie z hersztem i są wysoko na listach to będą w parlamencie jeśli tylko będzie odpowiednie poparcie.

10

@Litman No z Joe był na 100% haha.

1

@Arden Babka podobno nie jest zbyt "lotna intelektualnie". Ale ze względu na to że kobieta + nie do końca biała (a to się teraz ceni w mediach itd.) to ma szansę wygrać. Chociaż może jednak ludzie mają dość demokratów po tym jak się prezentował Joe.

0

@FcPortoFan1999 Mi się wydaje że bardziej brakuje ofensywnego pomocnika. Rakoczy tylko traci.

1

@MesQueUnClub22 Najlepsze by było zdjęcie w tej islamskiej piżamie w takim razie. Żeby się czasem "patomężczyźni nie ślinili"...

0

@Azazel_Pazuzu Pedri też skracał po euro i bodaj olimpiadzie. I nic dobrego z tego nie ma.

0

@tristan87 Nie wiem czy po tak krótkim czasie jaki on był na boisku można to stwierdzić. Tym bardziej że przyszedł pół roku wcześniej niż powinien. Ja bym go nie skreślał a powiem więcej. Na początku sezonu bym go dawał w pierwszej 11. I Lewy max od 60 minuty. Zobaczyć czy zaskoczy.

1

Komentarz usunięty

1

@Masnymichael Zależy w jakie.
W Baldur's Gate 3 grałem rok temu to grałem na najwyższym jaki wtedy był bodajże taktyczny. Teraz jest już tam wyższy.

W Total War Warhammer gram na bardzo trudny czyli o jeden od najwyższego legendarnego.

W Horizon Zero Dawn na najwyższym.

W Pathfinder I na trudnym

To w sumie tyle co grałem w ostatnim czasie.

Staram się grać na najwyższym chyba że to się wiąże z masakrycznym rng gdzie np crit przeciwnikowi wchodzi w 90% i jest to denerwujące.

0

@Azi Może go krzyż pali w oczy.

4

@Kgorecki2500 No fakt to wszystko tłumaczy 8 letni syn Frysztaka zaora przemysł w Europie haha.

0

@Comentateiro "Tusk na prezydenta? Przy tak dużym negatywnym elektoracie?
Niemożliwe." Obawiam się że się mylisz. W Polsce społeczeństwa jest tak urobione że w zależności od okoliczności szansę ma nawet słup z plakietką partii pis lub po. Ostatnio ludziom zbrzydło pis i do wyborów prezydenckich to się nie zmieni. Więc kogo nie wystawi po na 99% będzie prezydentem. Za parę lat ludziom zbrzydnie uśmiechnięta Polska Donaldu Tusku i wybory wygra nawet random z pis. Co zresztą pokazały wybory gdzie był Dudu vs Shogun. Kto to był w ogóle Duda? Mi Mi Michnik powiedział że żeby Shogun przegrał to musi przejechać na pasach zakonnicę w ciąży po pijaku czy coś takiego. A mimo że tego (raczej) nie zrobił to przegrał bo ludzie mięli ich dość.

0

@Barcanajlepszyteam Bardzo dobrze niech uderza. We mnie uderza to co wtedy robili.

3

@tristan87 Niech wy..... szmaciarz. W oczach takich ludzi Polacy nie mają prawa pamiętać albo o tym mówić bo ktoś się jeszcze źle poczuje.

Pomnik sam w sobie bardzo dobry i mam nadzieję że władze miasta będą go bronić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?