Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie jest to transfer moich marzeń ale no cóż nie mam na to wpływu. Trzeba życzyć powodzenia i kibicować. A nóż może będzie dobrze. Ludzie tu po 4-5 latach dalej mięli wiarę w to że Dembele odpali. A teraz bez zagrania meczu kogoś praktycznie skreślają.
5
@Arden My jak palimy to grubo. Wystarczy sobie przypomnieć co się stało od odejścia Neymara. Bezsensowne transfery po 150 milionów albo lepiej.
0
@DonCarletto Już po pół roku? Mimo że dopiero teraz powinien przyjść. Ja bym mu jeszcze dał czas. Męczennik też odrazu nie grał nie wiadomo co. A teraz nie dość że gra to jeszcze walczy z uciskiem.
0
@Mazi BARTOMEU to śmieć. I jego nie przebije nic. Ale "sukcesów" LAPORTY też trochę jest poza tym co wymieniłeś to jeszcze - Dziadek z Polski za 55 baniek i pensją lepszą niż Makembe. Mastępny Brazol skrzydłowy bez dryblingu za bodaj 60 od Leeds (chociaż ten jest młodszy więc TEORETYCZNIE można go jeszcze sprzedać). No i Rekin hiszpański od Pepa za 55.
My palimy kasę od lat.
0
@kuz Ciekawe. Ciekawe co w tej grze jest jak Baldur's Gate 3 miał na premierę 122 z tego co sprawdziłem. A w grze jest bodajże ponad 70 godzin przerywników filmowych i dialogów więcej niż w Grze o Tron razy 8 (coś takiego kiedyś na internecie pisali).
A w cod tylko strzelanie i o ile to jest ta wersja (bo ich też jest od groma i już nie wiem) bardzo krótka kampania.
0
@kuz Tak z ciekawości. Ile ta gra zajmuje?
0
Z perspektywy Polaka fajnie bo Polak. Ale pomijając to płacenie za gościa dużo bliżej końca ponad 50 baniek + pensja większa niż Mbappe to nieporozumienie.
0
@Bulbazaur17 A co? Nudne dialogi?
3
@Dari0G Przecież napisane jest "Jeśli zawodnik przekroczy limity ustalone w ramach swojej idealnej wagi". Laporta ma zmienną idealną wagę. A dokładniej idealna jest aktualna.
0
@Azazel_Pazuzu Ale i tak ma większy % aktywności w głosowaniach niż Tusk.
0
@ShawnC Mi się wydaje że trzeba do wszystkich trenera który chwyci za jaja bo w tym klubie od dawna się za dobrze żyje.
0
@rasta212 No ciekawe. Swoją drogą w USA z tego co mówili np w bieganiu nawet nie pojechała jakąś mistrzyni bo w eliminacjach nie była w trójce (wywróciła się w decydującym biegu). Komentator mówił że tam zasady są bezlitosne leci pierwsza 3 i część.
2
@beter2 Ja bym go nie sprzedał. Jeden błąd i już na sprzedaż (gdyby nie błąd z PSG nikt by go nie chciał sprzedać)? Bez jaj. Nowy trener jest. Dajmy mu szansę. Są goście którzy powinni prędzej wylecieć niż Urugwajczyk.
1
@kamyk_23 Może faktycznie pomyliłem z najsztubem tak jak napisał kolega @Foton. A tamten tylko po pijaku jeździł i coś szczekał na kraj. Ich tyłu było że można się pogubić.
6
@kamyk_23 Dokładnie tak jak z wyborcami po tylko zmień nazwiska. Mało było sytuacji że ich funfle coś odwalili i nie spotkała ich kara? Przykład bodaj Jerzy Szczur przejechał babcie na pasach i z fizyki wynika za babcia się musiała przemieszczać z prędkością 150 km na godzinę bo on twierdził że jechał bardzo powoli a ja stasznie odrzuciło.
0
@tristan87 Nikt nie jest doskonały.
0
@Cule1234 Zwalniam was badziewiarze.
3
Komentator na angielskim powiedział że jak Lewy nie zejdzie za Roque to on wychodzi ze studia hahaha.
1
@Traba727 Dlatego mi się ten transfer nie podobał od początku. Wiadomo było że chłop bliżej końca a my dali ponad 50 milionów.
0
Lewemu to już chyba nie pomoże nic. Jak go chwyciło od mundialu tak go trzyma do tej pory.
2
Myślą że to liga i karny?
0
Ledwo wpadło ale jest. Młody ładny ma presezon.
3
@Comentateiro Ty to już dawno w piachu powinieneś być DEMONIE 184 lata i dalej herezje opowiada. Ale jeszcze cie Inkwizycja dopadnie bo jak wiadomo The Emperor Protect. I cię nawet pakty które podpisałeś z "bogami" chaosu nie ocalą.
0
@HypeR No nie powiem taka umiejętność to by była dobra i to nawet nie tylko jak się już rękę strąci. Ale np ktoś się urodził z porażonymi kończynami to teoretycznie by mógł wykształcić zdrowe. Dużo ludzi mogłoby na tym skorzystać druga sprawa że takie coś nie byłoby dostępne dla mas przez bardzo długi okres czasu.
Szczerze mówiąc jestem w szoku że dopiero teraz coś takiego próbują.
0
Chyba się ktoś pomylił bo zapłacenie ile ktoś chcę za coś co w sumie nie jest niezbędne to nie jest demonstracja siły wbrew temu co tu jest napisane "tłumaczy to też, czemu klub tak mocno naciska na pozyskanie Daniego Olmo, który mógłby być swego rodzaju demonstracją siły obecnego zarządu".
1
@TR3YWAY Akurat w tej kwestii to my mamy do gadania tyle co nic. Bo on powie "nie" i koniec tematu. Albo jeszcze lepiej powie "ok ale rozwiążemy kontrakt i mi dajcie z pół tego co mi się należy z góry". I jeszcze dostanie gdzieś za podpis bo przyjdzir jako wolny.
Tu się raczej nie da wyjść na plus.
1
@DonCarletto Gruba sprawa bo gra o grubą kasę.
0
@D10SLEO Raczej jak eksponat muzealny.
1
@zadafcb Jako ekspert powiem Ci że żeby coś ugrać to trzeba będzie wygrać z każdym nie zależnie kto to będzie.
1
@Kgorecki2500 Wolę jednak to: