1

@doc Mi się wydaje to dobrym układem jeśli już go chcą sprzedać. Wiadomym jest że nikt się nie zgodzi dać 15 i oddać za tyle samo. Jak ma u nas siedzieć na ławce to lepiej niech gdzieś gra (zakładam że oni o tym rozmawiają z trenerem i raczej by nie dostawał dużo minut).

Jeśli się chłop okaże mega kozakiem za parę lat. To dajemy 15 baniek i mamy kozaka ogranego (a teraz za 15 milionów to raczej do Barcy ciężko kozaka znaleźć). A jak nie to nikt nie będzie żałował.

1

@FcPortoFan1999 łagodny to przecież szajs nie do jedzenia.

1

@Linghunter88 Fakt faktem że gdyby coś takiego do nas przyleciało to byłoby po nas.

Ale w sumie wszechświat jest tak ogromny że dystans między jednym a drugim może tłumaczyć dlaczego jeszcze nic oficjalnie my nie znaleźli. Chociaż patrząc ile ma lat wszechświat a ile nasza cywilizacja może być też tak że jesteśmy jak dzieci we mgle.

1

@tadzik447 Z logicznego punktu widzenia. Na Ziemi życie my znaleźli w praktycznie każdym środowisku. Z tego wniosek że życie się dostosowuje do warunków.
Mając to na uwadze i dodając to że planet jest miliardy albo lepiej nie jest możliwe żeby tylko tu coś było.

Może trafimy na nie wiem coś jak tyranidzi albo necroni z Warhammera

Przykład dla tych co nie znają

Tyranid
https://ibb.co/v4JfMh0

Necron
https://ibb.co/Z1ZKwdn

Życie z jakąś wyższą formą inteligencji nie musi przypominać człowieka bo wszystko zależy od warunków w jakich ewoluuje.

Są przypadki że w meteorytach znaleziono bakterie co oznacza że w przestrzeni są. Więc mogły się znaleźć na planecie podobnej do naszej i ewoluować w życie podobne do naszego. Albo tak jak mówię dostosować się do ekstremalnych (z naszego punktu widzenia) warunków.

Wiadomo że to jest nie do potwierdzenia przeze mnie ale jestem przekonany na 99.9% (a nawet 100% ale z ostrożności procesowej) pewny że nie jesteśmy sami.

1

@norbi77 Przeszedłem wszystkie ich Soulsy dostępne na PC. I kluczem jest nie zmieniać metody jak boss traci hp. Robisz to co działa póki nie zdechnie (a czasem nawet dłużej jak w Sekiro haha). W tych grach nie można się podpalać to fakt.

6

Dokładnie koniec z narzekaniem. Wszystko w koło nam przeszkadzało tylko nie to jak my grali. A to sędzia
(często słusznie ale gdyby się strzelało więcej niż minimum to to nie miałoby aż takiego znaczenia) a to trawa (co jest śmieszne) a to jeszcze coś innego. Od teraz nawet gdyby boisko było pod kątem prostym trzeba za..... haha. I tego oczekuje od drużyny.

Tak jak napisałem w momencie jak trener przyszedł. Pierwsze pół roku chcę wiedzieć zwłaszcza zaangażowanie. I jakiś zalążek tego co finalnie mamy grać. Żebym wiedział jak siadam przed telewizorem czego się spodziewać (bo wiadomo że sposób gry się zmienia w zależności od sytuacji).

Nie ma cudów że od razu będzie wszystko śmigać. Ale u Xaviego nie śmigało wcale (poza kilkoma meczami) graliśmy na zasadzie "co wyjdzie".

1

@Ojciec5tkidzieci Jeden szczery a drugi krętacz.

0

@DLFCB Przecież to jest wiadome od czasu kiedy w kogoś rzucił czymś na dokumenty o ile dobrze pamiętam.

0

@kuz Aha. Szczerze mówiąc po tym co się z tym Nike dzieje to bym się zastanowił czy warto się wiązać z nimi nową umową.

2

@kuz Mnie zastanawia tylko jedna sprawa. Mianowicie dlaczego nie ma umowy z Nike? Była na początku tej sagi informacja że bodaj Puma jest zainteresowana i dawali dużą kasę. Potem było że jednak Nike i też dają podobne pieniądze. Umowa miała być chyba ze 4 miesiące temu. A teraz prawie wrzesień i ani Nike ani Pumy nie ma...

Laporte to tak robią w c... wszyscy że aż strach.

7

@MesQueUnClub96 Bo to jest walka z "najgorszym rodzajem człowieka" czyli białym hetero a do tego jak katoliki to już w ogóle. Teraz jak tacy ludzie protestują to automatycznie stają się homofobicznymi rasisto faszysto-nazistami. I nawet nie ważne o co im chodzi.

Oni to są wrogowie tych co rządzą i tyle. Ich można atakować i prowokować. Żeby daleko nie szukać. Otwarcie igrzysk. Kogo prowokowało? Z kogo szydzili? Dalej w UK zabił jakieś dzieci ludzie wyszli na ulice. I kogo się z nich robi? Dokładnie tych co napisałem wyżej. Ale za to jak w Stanach umarł Afroamerykanin z kartoteką grubszą niż książka telefoniczna co się naćpał jakby całą aptekę wciągnął to były miesiące protestów. I było BLM a nie faszyści.

1

@marcin62 Lepiej niech robią powoli ale żeby było zrobione. Baldura 3 robili chyba z 7 lat. Z tego w EA był coś 3 o ile dobrze pamiętam. I było warto.

@bartekvisca Za takie pieniądze to się nie ma co zastanawiać tylko brać. Chociaż nie wiem jak się w to gra na padzie.

4

Kingdom Come.
Dokładnie tak jak się spodziewałem. Gra w tym roku nie wyjdzie.

0

@Aragorn33 Oczywiście że tak. Gdyby ludzie nie narzekali to oni robili by wszystko (jedni i drudzy).

Gdyby nie było krzyku to CPK by już było zapomniane atom i kopalnie tak samo. A tak to przynajmniej coś kręcą że niby coś tam robimy.

Ta konkretna sprawa to nie prawda i ok. Chociaż na ostatnim spotkaniu tuska z szefem (nie pamiętam jak się nazywa kanclerz niemiecki) dał jasno do zrozumienia co uważa w kwestii reparacji (będzie pomnik czy co tam wtedy ustalili).

0

@Aragorn33 Ja nie wiem czyje są media. I kto za kim jest. Skoro ktoś inny ma się tym zajmować to nie ma sprawy.

Zobaczymy czy faktycznie będą to robić bo robić a robić to są dwie różne rzeczy. CPK też robią atom też (zresztą jak wszystkie rządy) i tak jest robione...

Druga sprawa że moim zdaniem strat było tak dużo że osobny departament do tego mógłby być spokojnie. A za chwilę będzie "no robimy nie tylko to więc idzie powoli". A i tak nie jest to odzyskiwane łatwo i szybko.

5

Ktoś mi może to potwierdzić lub zdementować? Bo jest o tym na YouTube sporo (z tamtąd się dowiedziałem). Media rządowe nic nie mówią (ale to norma).
Przecież jak to jest prawda to powinna być afera jak ...

Proszę zwłaszcza kolegów za platformą jak @arasz1819 czy @kamyk_23 o opinie bo oni mają dojścia i wszystko pięknie potrafią wytłumaczyć.

Mam szczerą nadzieję że to jest nieprawda. A Pani z artykułu nawet nie istnieje.



https://www.google.pl/amp/s/dorzeczy.pl/amp/622556/departament-restytucji-dobr-kultury-zlikwidowany.html?espv=1

0

@Who_you_mam Jako wyjątek potwierdzający regułę.

1

Czuję że z karnymi. Rękami. I gadaniem z sędzią głównym będzie cyrk.

I ciekawe ile z tego będzie obowiązywało Real Madryt? Już widzę jak "natychmiast zostanie upomniany żółtą kartką" Vinicjusz hahaha. No chyba że zostanie kapitanem i będzie mógł sędziemu nawet z płaskiego wypłacić to wtedy ok.

0

Wczoraj już było po wszystkim a dziś czekają na telefon. Wniosek. Wczoraj był chłop od naprawy telefonu i telefon był wyłączony. Dziś już włączyli i czekamy.

Media to ściek.

0

@Kgorecki2500 Nie jestem aż takim optymistą. Jednak uważam że ludzie mimo iż narzekają na popis to jak przyjdzie co do czego i tak zagłosują na ten układ. Musiałoby być naprawdę prz.... w kraju żeby coś chcieli zmienić (mam tu na myśli hardcore typu masowa imigracja wzrost przestępczości jakieś strefy no go jak na zachodzie i takie rzeczy).

0

@Corr Przecież i tak nie ma szans żaden ich kandydat. Równie dobrze mogli by nie wystawić nikogo. I mówię to jako ich wyborca. Jedyne co to da no to będą brali udział w debatach a to plus bo zawsze się pokaże ale to wszystko.

1

@norbi77 Jeśli idzie o ścisłość to rodzin hetero z dziećmi jest znacznie więcej. Więc raczej by trzeba patrzeć na % a nie ilość.

Nie mam pojęcia jak takie statystyki wtedy wypadają. Bo mnie to nie interesowało Ale to by było bardziej miarodajne.

PRZYKŁAD. Możesz mieć 10 rodzin hetero i 3 homo z tego w 3 hetero coś się dzieje i w 2 homo też. I w znaczneniu liczbowym to 3>2 ale procentowo to już nie koniecznie.

0

@matirix20 O ja p... Lewy 6 goli. 1/3 wszystkich w sezonie z jedną Valencią hehe.

0

Pociąg powinien przyjechać w przyszłym roku jeśli Nico będzie jako wolny zawodnik. Ale nie z wagonem pieniędzy. żeby się nie okazało że zamiast płacić dziś klauzulę to on dostanie za podpis 60 baniek bo to dla nas żaden interes.

1

@kamyk_23 Czyli. Nie widziałeś reklamy ale już zakladasz że się ktoś oburza o nic tylko z tego względu że jest wierzący?

A może faktycznie jest o co?

3

@arasz1819 "Dlatego wyznawcy Konfy są równie fanatyczni co PiS." Powiedział jeden z większych fanatyków PO na tej stronie haha.

0

@misterio Powiedzmy sobie szczerze. Kandydat konfy sam nie ma ŻADNYCH szans. A jeśli tusk będzie miał swojego prezydenta to będzie jeszcze bardziej przerąbane niż jest. Teraz nie mają a praktycznie wszystko co mogli to zaorali to co by było gdyby miał całą władzę w garści?

Z drugiej strony i tak nie planuje iść na te wybory więc mi to lata.

0

Zmarła babka która podkładała głos między innymi Misty z Pokemonów.
Miała 46 lat. Raka u niej zdiagnozowano w maju....



1

Może to zabrzmi dziwnie. Ale bardzo się nam przyda taki mecz.
Po dobrym meczu (wynikach) z Milanem Realem czy City nikt nie popadnie w samozachwyt bo ich Monaco sprowadziło na ziemię. Dowiedzieliśmy się też co trener mówi po porażce zwłaszcza podoba mi się "Monaco było lepsze, próbowaliśmy coś zmienić w drugiej połowie, ale indywidualne błędy nie pozwoliły nam wygrać" a nie gadanie że my lepsi byli nie wiadomo od kogo ale my byli.

A do tego Laporta się przekonał że kadra nie jest nie wiadomo jaka haha.

Puchar wart tyle co Audi cup Harrego ale można wyciągnąć wnioski. Oby tylko naprawdę wnioski wyciągnięte zostały a nie tak jak ostatnimi laty "wyciągniemy wnioski i wrócimy silniejsi".

2

No nie mają dobrego okresu polscy sędziowie. Dwoje piło i ukradło bodaj znak a tu następny. Tylko że ten powinien iść siedzieć. Bo jest zwykłym c...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?