Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo No tu fakt "no nie gdyby rządził pis nie miałbyś 76 mld że środków spójności oraz 130 mld z kpo" nie zmienili ani jednego przepisu a kasę dostali. To tylko pokazuje że tu nie chodziło o żadną praworządność tylko o to że w Brukseli im rząd Polski nie pasował. Za chwilę powiesz że "za pis było ryzyko korupcji" to sobie przypomnij ile było afer za pierwszej platformy.
@Aragorn33 Dobrze pamiętam. Potem pis to przekształcił. Tylko że to tym bardziej jest argument na obronę Tuska. Bo wcześniej chciał teraz już sam nie wie. Dorwali władze i zamiast zrobić " pis to frajerstwo my zrobimy taniej albo wieksze lepsze" to oni tak zaczęli robić że inwestor poszedł chyba na Węgry.
0
@Aragorn33 No chyba mi nie powiesz że gdyby nie to larum to tusk by coś z tym chciał zrobić hahahahaha. Zaorał by to i zapomniał. Właśnie o to chodzi żeby wywierać presję. To samo było z ACTA kilka lat temu gdyby nie krzyk w całej Europie to by to weszło. Oczywiście że powiem że jest źle zrobione jeśli będzie źle zrobione. Za to Wy powiece że jest super chociaż będzie byle jakie. To jest tak jakby Ci ktoś obiecywał Mercedesa przyjechał maluchem a Ty był zadowolony. Ja potrafię przyznać że coś dobrze robią (tak jak np ostatnio jak coś powiedział do Ukraińca w sprawie ekshumacji) tylko że nie mam zamiaru się cieszyć z CPK jak będzie pół z tego co miało być i być zadowolony bo mogło nie być wcale.
Co do tego że prace trwają to niech trwają zobaczymy za te 3 lata na koniec kadencji co z tego będzie bo prace bad sromowymi też w Polsce trwają już 30 lat i jak trwały tak trwają.
2
@Zbyszard Powiedziałem to samo. Jak Flick przychodził było pytanie "ile czasu mu dajemy zanim się zacznie wywalalanie trenera?" haha. Powiedziałem wtedy że ja mu daje czas do grudnia żeby zobaczyć jakiś plan na granie bo takie rzeczy wymagają czasu. Ale chcę widzieć od początku że walczą że nie odpuszczają. Bo to jest kwestia nastawienia. Nie minął wrzesień a dostałem to i to. Teraz włączam mecz z przyjemnością i zdaję się że nawet jak przegramy to dlatego że przeciwnik był lepszy a nie dlatego że nam się nie chciało albo nie wiemy co grać. Wcześniej nie oczekiwałem nic oglądałem bo oglądam ponad 20 lat ale patrzeć na to to była masakra.
1
@Borneo Nie ma firmy a LOT to jest co? Bo zdaje się że firma lotnicza i to podobno wykorzystuję wszystkie sloty czy jak się to nazywa w Warszawie.
Prawda jest taka że Wy wytłumaczcie wszystko co tylko Tusku Wam powie. Wszyscy eksperci mówią że CPK jest potrzebne ba mówią to nawet ludzie z zagranicy ( nawet była analiza bodaj angielska ile to może dać) ale Wy dalej swoje. RAZ przyznajcie że Tusk popełnił błąd.
U nas będzie CPK na świętego Dygdy co go niema nigdy jak to moja mama mówi. W Polsce się nic nie da nic się nie opłaca. Ostatnio było o transporcie rzecznym na Odrze bodaj. I też się nie opłaca.
Mówicie że pis nic nie zrobił. Może i racja ale z drugiej strony było gadane że brakuje jednej mapy i można wbijać łopaty. Czyli chyba jednak coś było zrobione a że to trwa poj... ilość czasu no to można pogratulować całej "postkomunistycznej" władzy w tym kraju.
Uśmiechnięta ekipa Donaldu Tusku to są leserzy co tylko patrzą żeby wypić i zakąsić i nic więcej. Miały być audyty CPK i gdzie są? Z atomem też nie wiadomo co się dzieje. Jedyny plan to są wiatraki i auta elektryczne od Niemca. We wszystkim innym są na nie. No PRZEPRASZAM przesadziłem bo przecież chce budować zasieki na granicy. Na tej samej granicy na którą jeszcze nie cały rok temu wysyłali swoich ludzi za potrzebą i mówili "wpuszczać wyszystkich jak leci" to są szkodniki którzy gadają co im się akurat oplaca albo za co im płacą nie wiem co gorsze.
3
Różnica między tym co było za Xaviego a tym co jest teraz jest to że teraz zaczynam widzieć jakiś plan. Wcześniej to było zwłaszcza w ataku "co nam wyjdzie" a dodając do tego że obrona w drugim sezonie ligi się rozlazła to ciężko było na to patrzeć. Przepychanie po 1:0 albo fartowne 2:1 przestało działać.
Tym niemniej gdyby nie błąd z PSG to różnie mogło być. Bo nikt by Xaviego nie wywalił gdyby wszedł do finału LM albo nawet wygrał. Co na dłuższą metę nie zmieniło by faktu że oczy krwawiły od naszej gry i to nie raz. I teraz pytanie. Czy lepiej jest mieć ładną grę teraz (nie wiadomo jak to będzie na przestrzeni całego sezonu) i perspektywę na trofea (tak jak @Zbyszard na dole napisał że "z Flickiem będą wygrywać trofea") czy lepiej było przejść to PSG i dalej kontynuować współpracę z Xavim?
0
@KrychaFCB Już lepiej było napisać "gościówa".
0
@ObiwanKenobi Wada wymowy mi nie przeszkadza. Tylko właśnie takie wstawki i wymyślanie nie wiadomo czego jak np w meczu Jagiellonia Cracovia. Tam gra chłop Diegez czy jakoś tak i chłop zrobił długie podanie a ten od razu mówi że to spec od takich zagrań i to są podania "diegezonalne" czy jakoś tak. Mnie to denerwuje a to tylko jeden przykład.
0
@Borneo No oby ale dopiero jak się sprawa rozwiąże to będzie pewne. Opcji mu nie braknie no chyba że coś mu się stanie i wypadnie na x miesięcy ale oby nie.
0
@ObiwanKenobi @Mitch_Atleta Wiadomo że nie wszystkim wszyscy odpowiadają. Ja np nie lubię Jagody na C+. Ale chodzi mi o ogólnie. Np LM na polsacie to była dla mnie katastrofa i chociaż miałem dostęp to często włączałem angielski stream żeby ich nie słuchać.
1
@Jonyx Z tego co mówił Nico nie będzie. Było jakieś spotkanie czy wywiad i chyba z 5-6 razy powiedział że jeszcze rok zostaje. Więc jeśli nie zmieni zdania to odejdzie. Czy do nas to już inna kwestia ale jak odejdzie do City czy innego PSG to też będzie koniec tematu.
1
@Sulimo Mnie strasznie irytuje jego sposób mówienia. Chłop jest tak nadęty że ciężko się tęgo słucha. Zna się praktycznie na wszystkimi ( a w zasadzie tak mu się wydaje). Jak coś mówi to mówi w sposób jakby ogłaszał jakąś prawdę objawioną. Takie odnoszę wrażenie od lat a zaczęło się chyba od czasu cafe football w polsacie jak się zrobił bardziej znany. Najlepsi komentatorzy są na C+ (no i jeszcze Andrzej Twarowski który pewnie wróci jak się już Viaplay zwinie).
0
@sen W sumie. Portugalia z Chorwacją pewnie piłkarsko ciekawszy będzie.
0
@arasz1819 Nie chodziło mi o Ciebie czy o któregokolwiek użytkownika forum. Bo aż tak nie śledzę co kto tu pisał. A tym bardziej żeby pamiętać co było pisane przez kogo miesiące czy lata temu. Chodziło mi o ogół społeczeństwa bo z jakiegoś powodu mają te 40%.
Co do Bosaka. To nie wiem jak inni ale Ci napiszę dlaczego JA "go popieram". Otóż zaskoczenie ja go nie popieram. Już wyjaśniam haha.
Ja popieram prawicę a w Polsce nie ma innej partii prawicowej (wbrew temu co się ludziom wmawia). Dla mnie czy to jest Bosak czy ktokolwiek inny nie ma znaczenia ważne żeby miał poglądy np gospodarcze podobne do moich. To raz. Dwa to dlatego że od lat 90 rządzi w Polsce praktycznie ten sam układ socjalistyczno lewicowy raz bardziej raz mniej ale zawsze socjalizm i lewica. Po trzecie najmniej ważne ale powiązane z drugim. To są ludzie w moim (mniej więcej) wieku którzy mają inny sposób patrzenia na świat niż Tusk Kaczyński czy inny Terlecki u którego jak to mówi mój ojciec "duch się ledwo pląta" ale dalej tam siedzi. Przecież oni patrzą tylko żeby do śmierci tam dociągnąć i tyle. Te ekipy gadają od 40 lat na temat atomu i co? I właśnie GADAJĄ. Oni nie są w stanie zrobić nic bo patrzą żeby się wszystkim w koło podobało. Dlatego było takie aj wai że Zajączkowska wygarnęła von der Leyen (czy jak ona się piszę) bo oni nie mięli by odwagi na coś takiego.
1
@siuuu Znaczy mnie to też nie dziwi. Zwłaszcza jak ludzie non stop oglądają tv jedną bądź drugą. Ktoś ma x godzin dziennie wciskany różny kit to potem w to wierzy.
0
@Radioactive9705 Miałem wtedy nie całe 3 lata więc mnie ta przyjemność ominęła. Za to pamiętam Kasztaniaki ale to musiało być x lat później. W sumie jak się zastanowić to wtedy w tv dla dzieci się czekało na wieczorynkę. Gumisie czy Tabaluga to było coś (nawet z przyjemnością by to włączył z dzieckiem dziś). A teraz nawet nie wiem czy jest wieczorynka. Druga sprawa że jest większy dostęp do "kablówki" i kanałów stricte z bajkami (pomijam ich jakość). Pamiętam gdzieś w okolicy 2003 jak my założyli C+ i człowiek odkrył Cartoon Network Fox Kids i potem Jetix.... Matko przy tym to można było siedzieć cały dzień.
0
@Linnox Metallica.
1
@Ojciec5tkidzieci Wszyscy wiemy że Vinicjusz to dostanie i pewnie z tej okazji wygłosi porywająca przemowę na temat swojej walki z rasizmem. Poczym wróci na boisko dalej będzie się zachowywał jak buc i wciąż nie wpadnie na to że ludzie do niego podchodzą w określony sposób ze względu na zachowanie a nie kolor skóry.
Moim zdaniem powinien dostać któryś Hiszpan z Realu. Co nie zmienia faktu że to i tak będzie najsłabszy zwycięzca od lat.
7
@arasz1819 Wiesz. Ludzi w Polsce uwodzi tusk który już rządził 8 lat i nic nie pokazał i być świecie przekonanymi że tym razem będzie inaczej. Jestem w stanie uwierzyć że za parę lat po masie afer uśmiechniętej koalicji pójdą głosować na kaczora bo przecież "kiedyś to nie było takiego złodziejstwa jak dziś" (czyli dokładnie ten sam tekst co w zeszłym roku tylko w kontekście innej partii).
Swoją drogą ciekawe że ludziom się "rzuca w oczy" Bosak bo był u Giertycha ale już Giertych w PO czy tam u Hołowni nie przeszkadza. Tu chyba jednak chodzi o poglady bo czy się to komuś podoba czy nie to konfa jako jedyna proponuje coś innego. Nie wiadomo czy by to zrobili ale ja bym się chciał przekonać. Bo uj z tego że jest "trzecia droga" jak ona wiedzie w tym samym kierunku. Prawdziwa trzecia droga (a w zasadzie druga bo pis po to jest jedna droga) to jest właśnie konfa.
0
@4drian0 @Messibestplayerintheworld @Tasde Jeszcze jest twitch drop jak ktoś zainteresowany.
1
@Kapitan hawk Może od razu go ukrzyżować? Nowy leszy Chrystus jak znalazł.
3
@IronSanHybrid Bramkarz bramkarzem ale obrońca w sumie też nie patrzy na oczy.
0
Space Marine 2
Jak ktoś zainteresowany to rusza za kilka godzin akcja gdzie można za oglądanie twitcha dostać skiny do SM2.
0
@marcin62 Szybko poszło.
3
@Kgorecki2500 Wyraz pyszczka ma taki typowy cwaniak. Coś ewidetnie knuje.
0
"są ludzie, którzy nadal mogą być rasistami," to jest dokładnie taki sam poziom jak "dziennikarz" wyborczej który na jakimś marszu był pomalowany na brązowo. Co prawda nikt mu nic złego nie zrobił ale on i tak wyczuł że chcieli mu zrobić krzywdę.
Chłop nie łapie że ludzie mają do niego stosunek jaki mają bo się zachowuje w sposób jaki się zachowuje. Nie ma znaczenia czy jest czarny biały czerwony czy zielony. Do Ronaldinho nikt tak nie podchodził bo różnica między poziomem Roniego a Vinim to jest niebo a ziemia (i to w którym kontekście). Do Alvesa ktoś rzucił babanem i co Dani zrobił? Zjadł banana. Ciekawie co by zrobił Vini. Nie wiem ale się domyślam.
1
@esem91 Bo Władimir rozwalił wirusa na Ukrainie. Szkoda że na tym nie skończył ale taka jest prawda. Gdyby nie ta wojna to może nawet jeszcze dziś w tv byłyby codziennie statystyki ilu chorych ilu zmarło ilu zmartwychwstało. Podejrzewam że ludzie by się ustawiali w kolejce po 85 dawkę przypominająca szczepionki. Do lasu chodzili w nie jednej a trzech maseczkach na raz. Oczywiście wcześniej pokazując paszport covidowy wiewiórce (również zamaskowanej).
3
@Ojciec5tkidzieci Jaki poziom prezentuje "elita" między innymi dziennikarstwa pokazała dobitnie sprawa Stonoga vs ten chłop z kanału zero czy coś takiego. Wszyscy przez x czasu wypisywali swoje mądrości jak to oni od zawsze wiedzieli że wyszło szydło z worka itd. A potem się okazało że prowokacja i co? I wszyscy cichutko siedzą.
0
@Linnox
Clint Easteood
Mel Gibson
Sylvester Stallone
Chuck Norris
Morgan Freeman
Może nie są wszyscy aktorami przez duże A (albo grają w specyficznych filmach jak Chuck) ale jak są filmy z nimi to nigdy nie przełączam.
1
@Linghunter88 Dobry bo się trzyma 40 lat i ludzie to lubią. Właśnie dlatego że jest tam mrok rzeź wojna i takie rzeczy. Natomiast nie ma tam miejsca na to żeby marines się nagle zaczął zastanawiać czy mu się podoba kolega z oddziału. Czy rozkminy jak się dziś czuje. To jest tam totalnie nie potrzebne. To nie za to ludzie pokochali to uniwersum i nie dziwne że się wku.... jak ktoś nagle w imię przypodobania się tym którzy i tak w to nie grają wywraca wszystko do góry nogami.
A ci dla których te zmiany są robione jak już zagrają Warhammera tak że nikt w to nie będzie grał pójdą dalej i zagrają nastepne uniwersum. Bo ich nie obchodzi to co my lubimy od lat tylko to żeby wszędzie była reprezentacja wszystkiego czy pasuje czy nie.
Tak jak zrobili z Władcą pierścieni od Amazonu. Ostatnio widziałem artykuł że oni chcieli zrobić "opowieść feministyczną jakiej Tolkien nie napisał a na jaką Śródziemie zasługuje". Nosz k... biorą książki mistrza gatunku i uważają że zrobią lepiej no to niech jeden z drugim spec napisze książkę sprzeda w milionach i zrobi film. Już pomijam że dla tych idiotów silna kobieta to jest tylko wtedy jak wywija mieczem. A efekt ich "ulepszeń" jest taki że Galadriela w tym ich śmiesznym serialiku jest jedną z bardziej odrzucających postaci.
PS: Imperium jest xenofobiczne tylko w stosunku do kosmitów typu ork czy inny tyranid i ja się nie dziwię jak na to patrzę haha.
1
@Linghunter88 Ja słyszałem co innego. Podobno to GW w nowej edycji zrobiło kobietę którą walczyła razem z custodes i w ich zbroi. Ludzie się zaczęli zastanawiać co jest. Czy to jest jakaś z sióstr bitwy czy z czego. W końcu GW odpowiedziało że ona należy do custodes. Więc ludzie zaczęli im wytykać że od 40-45 lat wszędzie było że custodes to są synowie Terry. 10000 braci itd. Co potwierdzają podręczniki i książki. Wtedy na to wyskoczyło GW i powiedzieli że kobiety zawsze były w custodes i dlatego nazwałem to robieniem z ludzi idiotów. Nikogo nie oburzył fakt że ona jest tylko sposób w jaki to zrobili. W momencie przejścia na nowy rozmiar figurek potrafili fajnie lorowo zrobić nowych marine. A tu "zawsze były i cicho" a jak ktoś im pokazywał dowody na to że jednak wynika z lore coś innego do dostawał bana.
Tym bardziej to jest debilne bo przecież kobiet w W40k nie brakuje. Są przecież całe zakony Adepta Sororitas i Anathema Psykana oraz święte np Celestine czy Annais.