0

Taki faul na słowo honoru.

0

Obrona ładnie. Trzeba powiedzieć.

1

Sami im dajemy paliwo. Flick się w.... to będą na nogach wracac.

0

Aj szkoda. No ale że obrońca no to można w jakimś stopniu zrozumieć.

0

"The little boy from Rosario, Santa Fe," a nie czekaj to nie Leo haha.

0

@Trojanek23 Już wiemy czyja wina...

0

@Ziemny Szczerze mówiąc to go nie poznałem.

0

To był Michael Jordan?

0

Nie wiem czy nie mógł czegoś zrobić Marc.

0

Nie ma co panikować. Mamy szansę ten mecz wygrać.

1

Ale debilny błąd.....

0

@Borry Jest jakieś zródło? Czy źródło na zasadzie "kolega mi mówił że kolega mu powiedział"?

0

@MesQueUnClub96 Pomijając Twoje problemy. Ciekawe co to za rasa psa bo wygląda kozacko.

0

@marcin62 Jakoś mi się nie wydaje. Widziałem z tego gameplaye i nie wiem kogo one mogły zachęcić. Walka wygląda słabo.
Postacie nie ładnie. Można mówić że nie muszą być ale nie oszukujmy się lepiej patrzeć na Shadowheart czy Karlach

https://ibb.co/KmShHfs
https://ibb.co/hH6V6Qz

Niż na ekipe która wygląda jak ci zaprezentowani w tym DA (niestety nie mam screenów z gry).

https://ibb.co/mDC5S9Y
https://ibb.co/QQm9pQN
https://ibb.co/cNhXQ7j

To jest podstawa tego typu gry. A fabularnie jakoś nie wierzę że to będzie dobre aż tak żeby napisać kandydat do gry roku patrząc co wyszło w tym roku.

0

@NeroTFP1 Jednak gry są lepsze niż książki czy filmy moim zdaniem. Mają to samo co książki ale w grze uczestniczymy.

0

@Lokoo W czerwcu kupiłem pada do ps5. Moim zdaniem bardzo dobry. Np w Space Marine II nak się ustawi strzelanie na tych przyciskach z tyłu (nie wiem jak to się nazywa) to fajnie imituje spust. Jak się biegnie to fajnie nim trzęsie.

0

@MichuZ44 Widziałeś "Takie coś jak tu powinno być sprawdzone i dobrze że policja sprawdziła ale nie powinno wpłynąć na cały obraz takiego przedsięwzięcia." czy tylko napisałeś komentarz?

Gdzie ja napisałem że źle że to pokazali? Dobrze ale takie rzeczy nie powinny wpływać na cały obraz takiej inicjatywy.

0

@MichuZ44 Do tanga trzeba dwojga. Chłop jak zdradza to jest szmaciarzem ale niania chyba wie że żonę czy partnerkę ma.

PS: Co do samej niani z filmiku to bardzo fajna.

6

@MichuZ44 Oby tylko ludzie się nie dali sprowokować do czegoś grubego. Bo zgodnie z przewidywaniami Pana Gadowskiego media głównego ścieku będą takie rzeczy rozdmuchiwać żeby te patrole obywatelskie zohydzic. Takie coś jak tu powinno być sprawdzone i dobrze że policja sprawdziła ale nie powinno wpłynąć na cały obraz takiego przedsięwzięcia.

Lepiej być mądrym przed szkodą niż za chwilę mieć tu jak na zachodzie a nikt mi nie wmówi że tam jest normalne bo widziałem co tam się dzieje nie raz i nie dwa. Żeby wspomnieć Paryż gdzie jak kumpel mnie zabrał na zwiedzanie to myślałem że to jest jakaś Uganda.

0

Tak to niestety w Polsce jest. Kto w opozycji ten wiecznie przeciw. A potem tak jak na nagraniu "no nie wiem co powiedzieć".


0

@Faro W zasadzie to co mogą zmienić nie zmieniając fundamentalnych zasad gry? Stopowanie czasu. I gramy po 30 minut połowę. Może zmiany powrotne? I to tyle bo np nie zmniejszą boiska (diametralnie) albo ilości zawodników. Nie da się też zrobić jak w NBA że masz x sekund na wyjście z połowy. Czy jakiś kar za pasywną grę.

Żeby walczyć z murowaniem bramki to by trzeba promować ofensywę. Można by zrobić gol za dwa z jakiejś odległości ale to już hardcore. Byłoby więcej prób z dystansu a co za tym idzie musiało by być działanie przeciw temu.

2

@Stinger_ Ty myślisz że oni (aktywiści) to rozumieją? Według nich jak dwie osoby robią to samo to powinny zarabiać tyle samo. I nie biorą pod uwagę że jeden robi to c... a drugi nie.

Dodaj do tego ludzi przy władzy jak poślica lewicy która twierdzi że kobieta jak niesie 3 razy mniejszy ciężar to powinna zarabiać tyle samo co facet bo według niej robi to 3 razy szybciej....

0

@panczo Chyba Johan Cruijff jak przybył do Barcelony to też powiedział coś takiego żeby przestali narzekać na wszystko w koło i się wzięli za swoją robotę.

Cruijffa dalej wspominają bo odcisnął tu swoje piętno. Oby z Flickiem było tak samo. Już abstrahując od udanego początku wystarczy posłuchać co on mówi na konferencjach i widać różnicę w podejściu.

1

Najbardziej mi szkoda tego sezonu gdzie Xavi zaczął zmieniać obronę na koniec bo zaczęliśmy tracić mase goli a mógłby pobić rekord.

1

@marcin62 Gra ma bodaj 6-7 lat i już będą ciągnąć kasę z remastera? Ciekawe ilu się znajdzie chętnych co kupili na ps5 pc i teraz jeszcze remaster...

1

@kynio302 Ona jest trollem czy to konto z flagą bodaj Słowacji?

1

@tristan87 To tak jak z tym dobrowolnym ZUSem Kosiniaka i Kamysza. Słowo "dobrowolny" w ogóle nie powinno się pojawić.

1

@barcelonaLM Trudno jest być gorszy niż taśmowy Rafał.

0

@Rhaan Chyba nie do końca. Bodaj w przeglądzie sportowym było napisane że to jest wymóg licencyjny. UEFA narzuca że mają być nowe kanały z tego jeden co idzie 24/7. Druga sprawa że nie powinno się za to płacić dodatkowo. Ale same kanały to chyba nie ich wina (chociaż podejrzewam że i tak by to zrobili żeby kasę wyciągnąć).

0

@xvcWinterSoldier A to tylko z tego. Podejrzewam że na Instagramie ją obserwuje któryś milion. Facebook tak samo (chociaż nie wiem czy tam za samo to jest jakiś kasa).

Może się to komuś nie podobać ale tak jest że s** się sprzedaje i tyle. Playboy się utrzymuje na rynku chyba od 70 lat nie bez powodu. Tylko zmieniają się możliwości. Bo teraz mając kompa i internet odpalisz stream i robisz co chcesz. Tylko jest różnica jeśli wygladasz jak np ona a jak bazyliszek. Bo jak to gdzieś było "nikt nie chce oglądać faceta w mini na ferrari a kobietę tak".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?