Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Ja cie k.... obserwuję".
0
@4drian0 Przecież ten szef ubi to jest jakiś zamotany. On napisał w liście że ten nowy Star Wars dostał ocenę na metacritic 74. No może i dostał ale od RECENZENTÓW... Od graczy bodaj 54. I tu jest problem oni patrzą na nie tą ocenę co trzeba. A potem zdziwieni co poszło nie tak.
Zakładam się że w Larian FromSoftware czy Rockstar patrzą na ocenę graczy a nie recenzentów... No ale oni mogą.
Tymczasem Space Marine 2 od PC gamer zostało ocenione GORZEJ niż Golum (60 do 64) a sprzedało ponad 2 miliony egzemplarzy bo się podoba GRACZOM.
2
@Kgorecki2500 No gdyby dali taki opis to powinni dostać jakąś nagrodę. Telekamery czy co tam jest bo to jest genialne.
0
@MysticCat Mi by wystarczył remake Sid Meier’s Pirates!
1
@MESSIah16 Kiedyś była podobna sytuacja i napisałem coś co teraz powtórzę. Ludzie mają tysiące "znajomych na facebooku" a żadnego przyjaciela normalnie. U mnie x lat temu była sytuacja że spotkałem sąsiadkę jak wracała ze szkoły zaplakana po tym jak ją"przycisnąłem" to przyznała że chłopaki z gimnazjum zabrali jej buty. No to poszedłem pod szkołę i żeby się nie wdawać w szczegóły chlopaki oddali buty. Potem przez jakiś czas z nią do szkoły przychodziłem żeby czasem nie fikali i był spokój.
Chodzi o to żeby był ktoś kto reaguje bo przecież nawet ojciec nie pójdzie do takich szmaciarzy "porozmawiać". A dyrektor co zrobi? Pogada z nimi a oni dalej swoje. Albo gorzej.
1
@Radioactive9705 @MysticCat @KamQiX Szkoda że nie ma dobrej nowej gry o piratach. Ostatnią która mi się podobała był AC Black Flag ale to nie do końca i nieśmiertelny Sid Meier’s Pirates!
0
@FIJI No to będzie grał i każdy kibic byłby szczęśliwy. Bo wygraliśmy 99% meczy.
0
@4drian0 W sumie Kingdom Mafia i tyle. Ghost tylko na ps5 pewnie więc nie dla mnie. Gothic jakoś mnie nie przekonuje a reszty nawet nie grałem.
1
@vangoor Tak ich eliminują że brazole bez kartek a złów się połamał bez udziału sędziów.
0
A mimo to prawie my stracili gola na koniec. Ale farta też trzeba mieć. Czasem po prostu nie chce wpaść i jest nerwowo do końca.
0
@paweldunajecfcb Ta Marina w sumie ładniejsza od Lewej.
0
@Pawel13sz Zmienia się w Xaviego?
2
@Arcybiskup Piękna sprawa.
0
@BorzyKrzys Pamiętając co JB zwykłe robi z kobietami pod koniec to ktoś mógłby stwierdzić że Lewy jest do wyj....
1
K... Jak on tego nie trafił...
0
Obudził się. W końcu.
0
Ciekawe czy ma kartki czy zostawił w szatni.
0
Co to było za zagranie.... Badziewiarze najlepiej żeby spadli i będzie spokój.
0
Brawo. O to chodziło.
1
@Rob1234 Twk tu robią i nikt normalny nie ma problemu.
0
@Culer9002 Jak nie wygra to będzie skandal. Wygrał wszystkie mecze co ma jeszcze zrobić?
0
@marcin62 Ten remaster jest w pewnych miejscach gorszy niż oryginał. Widziałam ojca Aloy i wygląda dużo gorzej (no chyba że na YouTube był fake ane wątpię).
1
@Rob1234 Dużo ludzi tu takiie wrzuca więc nikt się nie będzie czepiał. Tylko by pasowało żeby komentarzy było więcej bo może wejdzie do "goracych" zamiast jakiś bzdetów...
2
@KamQiX Wszystko było zaplanowane. Bo podobno jest milionik za każdy dzień opóźnienia. 2 miesiące i Nico będzie w przyszłym roku...
0
Na jeden mecz ale będzie. Niestety za ostatnim razem pokazał że słabo wygląda.
0
@ObiwanKenobi To już raczej kwestia techniczna. Chodzi o efekt. Nawet nie wiem czy jeszcze gdzieś wieszają. Krzesło i zastrzyki ta. Ale szubienica to nie wiem.
0
@BorzyKrzys Niech mi ktoś poda jeden rozsądny argument dlaczego on nie powinien wisieć? Ludzie przecież w takich sprawach jak jest 100% pewności kara śmierci musi wrócić. OK może jest nie normalny i i tak by go potencjalna kara śmierci nie powstrzymała ale przynajmniej jednego c... by było mniej. A tak za parę lat jakiś dobrotliwy sędzia go wypuści i znów kogoś zabije.
1
@bartas97 Idąc tym tropem to Varane nie ma ani mistrzostwa Europy ani copa America haha.
1
@Sulimo Ja się nie dziwie MM że kazał do nich strzelać. Przecież jak wiadomo Pinokio był z drewna więc naturalne jest to że chciał wroga wybić haha.
0
@LjakRoberciik Możesz mieć niestety rację. Profilaktycznie bym go zawiesił.