0

Po co oni doliczają w takim meczu cokolwiek....

0

@JoeSatriani Niech gra biedny jest to niech się męczy. I tak nie będzie grał jak Olmo wróci. Ja bym Raphinhe zmienił.

0

Co to za Beatles wchodzi?

0

Co to było.....

0

Torres to jak strzeli gola to i tak jest zablokowany. Więc nie wiem o czym oni mówią.

1

Zmiany panie trener Yamal Pedri zjazd fo bazy 4:0 bez sensu żeby dalej grali.

0

Czy Rekin zrobił dobre zagranie dziś? Masakra że dali za niego tyle kasy.....

2

Tnie Wam ten mecz na C+?

1

Zmiany w przerwie Yamal niech siada Lewy też za Fatiego i niech pokażą co są w stanie zrobić. W 70 FdJ i będzie ok.

0

Podał by przed pole karne to by było więcej pożytku.

1

Strzelał czy podawał? W sumie bez znaczenia.

0

Dobra. Rozwalić ich w pierwszej i zmiany.

0

@Ryoumen Lewy to już Niemiec haha.

0

@LeoMessiiBarcaPepa A 15 lat temu w szkole było gadanie ze "chipsy nie zdrowe i nie sprzedajemy" haha.

0

@norbo80 Coś mało. Po euro było chyba 130.

0

@Popitek12 Nie wyrobisz się w dwa lata żeby pomóc Ronaldo. A na kolejne to nie ma po co.

5

@tbas Gdyby spojrzeć na to chłodno to Żydki prowokują non stop (teraz się zaczęło od ostrzelania ambasady bodaj na terenie Turcji) Gdyby nie protektorat amerykański to by ich z zmietli z powierzchni ziemi. Oni są warci tyle samo co i ruscy tylko że są po "właściwej stronie mocy".

0

@LeoMessiiBarcaPepa Teraz to jest w ogóle promocja brzydoty mam wrażenie. Chociaż tylko w jedną stronę bo babki w reklamach aż falują. Ale za to nie widziałem żeby w reklamie był gruby chłop (ale może aż tak nie zwracam uwagi).

2

Messi będzie kończył to pewnie napiszą to samo. Lewy też bo przecież mówił kiedyś.

4

@RoberDzik "a mogłem napaść na bank albo coś w tym stylu" wciąż możesz to zrobić? Co Cię powstrzymuje? Spełniaj marzenia.

2

W sumie żadne zaskoczenie. Ma 40 lat jako pomocnik. Wygrał wszystko. Nie musi nikomu nic udowadniać.

0

@tomek8756 Niestety. Tak jest i raczej tego nie zmienią bo im fajnie. A prawda jest taka że nie powinno być żadnej kasy dla partii politycznych (niech się składają zwolennicy). To raz. A dwa posłowie powinni dostawać wypłatę i koniec. Żadnych diet dodatków kilometrówk zapomogi na mieszkanie czy na cokolwiek. Dostaje powiedzmy 10 tysięcy i masz żyć za to. Mało? To idz szukaj na rynku pracy ciekawe czy będziesz miał więcej.... Ludzie zarabiają po 4000 i bez dodatków sobie radzą a ci dodatki do dodatków pewnie by chcieli....

0

@Transu96 Czyli jesteś Natalia czy Waldemar?

Chociaż w sumie Transu to może być raz tak raz tak...

0

@PatrychoO To by było "agent radziecki".

0

@esem91 Jak "prorosyjski" to chyba dobrze haha.

1

@Sulimo Pizza hawajska nie.
Sernik byle jaki.
Disco polo to nie muzyka.

@Rust_Cohle "Harry Potter > LOTR." .... Dają na to rentę zdrowotną haha?

0

Badziewiarze. Się zachowywał piłkarz kiedyś a nie płacz (pierwsze sekundy).


1

@macio_944 Szczerze mówiąc
"2. Napisz coś negatywnego na Tuska / PO / rząd / lewicę.
3. Pochwal Konfederację."
To bym nie powiedział. Wręcz mam odwrotne wrażenie tu z jakiegoś powodu jest dużo fanów obecnego rządu.

0

@norbi77 I jak Ci się ta gra widzi? Ja to przeszedłem w okolicy premiery i powiem szczerze że dość średnie to jest. Nie wiem co mi do końca tam nie pasuje bo klimat Chin fajny ale coś mi tam nie podeszło. Tak jak w Nioh bym zagrał jeszcze raz to w Wo Long by mi się nie chciało.

0

@Janas11224 Strzeliła by ze 2 gole i by się zaczęły pytania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?