Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co oni doliczają w takim meczu cokolwiek....
0
@JoeSatriani Niech gra biedny jest to niech się męczy. I tak nie będzie grał jak Olmo wróci. Ja bym Raphinhe zmienił.
0
Co to za Beatles wchodzi?
0
Co to było.....
0
Torres to jak strzeli gola to i tak jest zablokowany. Więc nie wiem o czym oni mówią.
1
Zmiany panie trener Yamal Pedri zjazd fo bazy 4:0 bez sensu żeby dalej grali.
0
Czy Rekin zrobił dobre zagranie dziś? Masakra że dali za niego tyle kasy.....
2
Tnie Wam ten mecz na C+?
1
Zmiany w przerwie Yamal niech siada Lewy też za Fatiego i niech pokażą co są w stanie zrobić. W 70 FdJ i będzie ok.
0
Podał by przed pole karne to by było więcej pożytku.
1
Strzelał czy podawał? W sumie bez znaczenia.
0
Dobra. Rozwalić ich w pierwszej i zmiany.
0
@Ryoumen Lewy to już Niemiec haha.
0
@LeoMessiiBarcaPepa A 15 lat temu w szkole było gadanie ze "chipsy nie zdrowe i nie sprzedajemy" haha.
0
@norbo80 Coś mało. Po euro było chyba 130.
0
@Popitek12 Nie wyrobisz się w dwa lata żeby pomóc Ronaldo. A na kolejne to nie ma po co.
5
@tbas Gdyby spojrzeć na to chłodno to Żydki prowokują non stop (teraz się zaczęło od ostrzelania ambasady bodaj na terenie Turcji) Gdyby nie protektorat amerykański to by ich z zmietli z powierzchni ziemi. Oni są warci tyle samo co i ruscy tylko że są po "właściwej stronie mocy".
0
@LeoMessiiBarcaPepa Teraz to jest w ogóle promocja brzydoty mam wrażenie. Chociaż tylko w jedną stronę bo babki w reklamach aż falują. Ale za to nie widziałem żeby w reklamie był gruby chłop (ale może aż tak nie zwracam uwagi).
2
Messi będzie kończył to pewnie napiszą to samo. Lewy też bo przecież mówił kiedyś.
4
@RoberDzik "a mogłem napaść na bank albo coś w tym stylu" wciąż możesz to zrobić? Co Cię powstrzymuje? Spełniaj marzenia.
2
W sumie żadne zaskoczenie. Ma 40 lat jako pomocnik. Wygrał wszystko. Nie musi nikomu nic udowadniać.
0
@tomek8756 Niestety. Tak jest i raczej tego nie zmienią bo im fajnie. A prawda jest taka że nie powinno być żadnej kasy dla partii politycznych (niech się składają zwolennicy). To raz. A dwa posłowie powinni dostawać wypłatę i koniec. Żadnych diet dodatków kilometrówk zapomogi na mieszkanie czy na cokolwiek. Dostaje powiedzmy 10 tysięcy i masz żyć za to. Mało? To idz szukaj na rynku pracy ciekawe czy będziesz miał więcej.... Ludzie zarabiają po 4000 i bez dodatków sobie radzą a ci dodatki do dodatków pewnie by chcieli....
0
@Transu96 Czyli jesteś Natalia czy Waldemar?
Chociaż w sumie Transu to może być raz tak raz tak...
0
@PatrychoO To by było "agent radziecki".
0
@esem91 Jak "prorosyjski" to chyba dobrze haha.
1
@Sulimo Pizza hawajska nie.
Sernik byle jaki.
Disco polo to nie muzyka.
@Rust_Cohle "Harry Potter > LOTR." .... Dają na to rentę zdrowotną haha?
0
Badziewiarze. Się zachowywał piłkarz kiedyś a nie płacz (pierwsze sekundy).
1
@macio_944 Szczerze mówiąc
"2. Napisz coś negatywnego na Tuska / PO / rząd / lewicę.
3. Pochwal Konfederację."
To bym nie powiedział. Wręcz mam odwrotne wrażenie tu z jakiegoś powodu jest dużo fanów obecnego rządu.
0
@norbi77 I jak Ci się ta gra widzi? Ja to przeszedłem w okolicy premiery i powiem szczerze że dość średnie to jest. Nie wiem co mi do końca tam nie pasuje bo klimat Chin fajny ale coś mi tam nie podeszło. Tak jak w Nioh bym zagrał jeszcze raz to w Wo Long by mi się nie chciało.
0
@Janas11224 Strzeliła by ze 2 gole i by się zaczęły pytania.