0

Badziewiarze. Się zachowywał piłkarz kiedyś a nie płacz (pierwsze sekundy).


1

@macio_944 Szczerze mówiąc
"2. Napisz coś negatywnego na Tuska / PO / rząd / lewicę.
3. Pochwal Konfederację."
To bym nie powiedział. Wręcz mam odwrotne wrażenie tu z jakiegoś powodu jest dużo fanów obecnego rządu.

0

@norbi77 I jak Ci się ta gra widzi? Ja to przeszedłem w okolicy premiery i powiem szczerze że dość średnie to jest. Nie wiem co mi do końca tam nie pasuje bo klimat Chin fajny ale coś mi tam nie podeszło. Tak jak w Nioh bym zagrał jeszcze raz to w Wo Long by mi się nie chciało.

0

@Janas11224 Strzeliła by ze 2 gole i by się zaczęły pytania.

2

@LeonadisPL Się okazazuje że trzeba było dawać tostery żeby było uczciwie.

0

@KrzysekFCB Tak z ciekawości. Co Ci w nim nie pasuje? I dwa kogo byś wiedział w zamian?

0

Szkoda że tamci mają 4.

0

Ale wyjebał. Niestety rotację nam nie wyszły. Zwłaszcza w obronie no i Torres to jak granie przez długi czas w 10.

2

Czyżby Lewy jakiś problem? Bo coś dziwna zmiana zważywszy na okoliczności.

0

Leszcz przez chwilę poczuł się rekinem ale poczuć a być to dwie różne rzeczy.

1

Ja pi..... Co to było..... Dobre wyrobili my się. 15 minut na gola i wygramy.

0

Co by nie mówić to ten co kupił Torresa to był j..... geniusz zła.

0

W drugiej niestety trzeba zrobić zmiany i odpalić blitzkrieg.

19

Kurwa. Faul na żółtą a ten ślepy.

0

@MesQueUnClub96 Straty piłki haha.

0

Ludzie nie panikujcie jest dwudziesta minuta meczu.

0

Nie idzie za dobrze ale ofensywa przerobiona poważnie.

0

@tbas No tylko że to co Ty dałeś to jest jeszcze gorzej bo te zdjęcia od kolegi @ProMILs są jak jest ciemno. Więc to w Twoim poście jest ile godzin przed spotkaniem? 7? I co to niby znaczy?

Druga sprawa że ciekawe czy na Kaczora i Donalda chodzi więcej ludzi. Bo jak widzę w tv to u nich praktycznie siedzą ci sami goście w pierwszych rzędach czyli koledzy z partii.

0

@tristan87 Alves ma za jasny kolor skóry i za ciemny kolor koszulki.

0

@Culer9002 Przecież gadanie było ostatnio że w poniedziałek coś ma być.

0

@eckov Koledze @vangoor chyba chodzi o to że wg religii kobieta powstała z żebra mężczyzny.

0

@Essos A zapaliłeś ogniska?

0

@Kgorecki2500 Tęsknią za dowódcą. Przecież jak wiadomo Król Artur przy okrągłym stole siedział z zaufanymi rycerzami. To myślicie że kiszczak z jaruzelem z kim siedzieli? Wiadomo że z zaufanymi.

0

@Arden Nie no bez jaj. "88 procent dzieci z klas I-III nie jest w stanie wykonać przewrotu w przód" coś mi się nie chce w to wierzyć. No chyba że ja nie rozumiem co to jest przewrót w przód.

Edit: No chyba że w końcu dopadło ich "body positivity" i mają kształt bardziej kulisty hehe.

0

@MesQueUnClub_87 Pytanie może i głupie ale muszę je zadać.

A nie da się do tego kupić napędu? W ogóle że to nie ma wybudowanego napędu i za pro chcą $700 to jest abstrakcja...

0

@MesQueUnClub96 Czy Joe o tym wie?

1

@Fido66 Tak jest w opisie na internecie.

1

@Popitek12 Człowiek zagadka w Batmanach mnie wk.... Wrzoda w Gothic zabiłem. Linzi i Regongar z Pathfinder: Kingmaker. Tak na szybko.

0

@PatrychoO Ciekawe czy pójdą siedzieć.

0

@Kgorecki2500 No jednak latinos hehe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?