Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Czy Sysia wie o "jego Sysi"? To jest lepsze pytanie.
0
@Rewolucja123 Ta a potem "boże jak on mnie zgwałcił". Już nie raz było Tacy jak on to powinni uważać.
0
@Aragorn33 Ewidetny faul. Prawie chłopa zabili a on tylko w piłkę chcę grać...
3
Blady strach padł na szatnie gdy okazało się że treningi będą trwały po 23 godziny dziennie haha.
0
@PizzerMan Z ciekawszych rzeczy to obejrzałem pitu pitu na YouTube haha. A tak to standardowa niedziela.
0
@FcPortoFan1999 Normalny to on nie jest.
0
A temu co nie pasuje? W ostatniej minucie meczu mógł być karny dla Cracovii. A ten jeszcze płacze że mu źle.
0
@FcPortoFan1999 Wiadomo że na legii to nie mogło być karnego w tym momencie...
0
@Wojcio Mi się też to wydaje podejrzane. Ciekawe jak to się rozwinie.
0
@Kapitan hawk Dalej nie rozumiem jak może trafić w kolegę.... Masakra no przecież na logikę jak podejrzany ucieka i widzę kolege przed nim (bo zakładam że musiał być przed nim) to nie strzelam. A jak kolega jest po cywilnemu to dalej widzę tam człowieka.
No chyba że on sobie pomylił kolegę z podejrzanym bo to może wynikać z artykułu (napisali że "po cywilnemu wybiegł po coś do radiowozu). No to naprawdę strach dzwonić na policję bo ty masz stłuczkę a oni cię zastrzelą bo przyjedzie jakiś zamotany.
4
@Faro Sorry ale gdyby nie bramkarz to by było dziś w plecy. Obrona się nie popisała przede wszystkim.
0
Ewident za. Ale dziś to w obronie dramat.
1
Peña god mode. Już któraś dobra interwencja dziś.
0
@Montjuic Pięknie mu to wyszło.
2
Crusader Kings 3.
Ciekawa wiadomość Crusader Kings 3 chyba ze 4 lata po premierze otrzyma Polski język. Stanie się to 27 listopada.
Grałem w to dawno po angielsku potem z nieoficjalnym spolszczeniem ale ono czasem wprowadzało więcej zamieszkania. Może czas wrócić i podlegać chwilę przed Path of Exile 2.
0
@matkep Przez jakość tej gry.
0
@Peciak Napisał "zobaczyć" więc jeśli nie oślepnie za minutę to może patrzeć spokojnie.
0
@barcuśl "od czasów Messiego" czyli taki który z nim grał wiec Puyol się łapie.
0
@draxidox Wcześniej już ktoś wytłumaczył dlaczego to jest świetna decyzja haha...
0
https://www.instagram.com/p/DCruQg3oVXx/?igsh=MW8yYzByeHh3YTJvcw%3D%3D
Według mnie trzeba zaorać wszystkie kluby na które idą publiczne pieniądze.
0
@MOLESTA 4 https://ibb.co/wc2KKZL
0
@Tomason @BezglutenowyPedri Powiedzmy sobie szczerze. Nie ma nic za darmo. Kto grał w PoE ten wie że grając na poważnie (tj coś więcej niż kampania) trzeba kupić taby na orby czy nawet żeby zrobić trade ze skrzynki. Druga sprawa to jest podejście do klienta. Bo tam co chwila jest masa contentu dodawana. A już sam EA wygląda lepiej niż to co jest w Diablo 4.
Także nawet jak mi nie dadzą wejścia to sobie bez bólu kupię supporter packa (albo ten za 60 albo za 160 bo tylko te mi się podobają). To nie jest jakaś wygórowana cena patrząc na to ile chcą inni wydawcy i co oferują w zamian (patrz Ubisoft czy inne EA). Nie dość że bugi to jeszcze potrm płac za dlc.... To już wolę zapłacić dwa razy (a jak będzie kolekcjonerka jeszcze to może i trzy) za Baldura Larianom bo tam mam całą grę. I to samo mam z PoE tu po premierze mogę co jakiś czas kupić SP żeby ich wesprzeć bo i tak dostanę content za free a tymczasem Diablo 4 za dodatek chcą chyba z 50 dolców i c... tam jest.
0
@Culer9002 O k....
0
Path of Exile II
No będzie ciekawie i to już w EA. Tylko szkoda że ograniczenie do 6 klas i nie ma druida ale cóż. Z czasem dodadzą.
Tu jeszcze EA FAQ:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3587981
0
@SelloutCrowd Ale jest też prawnikiem (i to podobno bardzo dobrym). Zawsze jak się pojawia coś że tak powiem podejrzanego to jest gadanie że ktoś wierzy w płaską ziemię albo coś takiego. Nic mnie nie obchodzi w co on wierzy. Bardziej mnie interesuje czy ta konkretna informacja ma jakieś pokrycie w faktach.
Lepperowi też nikt nie wierzył w więzienia CIA a potem my płacili odszkodowania (lub mieliśmy zapłacić bo taki był wyrok). Jak ktoś mówił że szczepionki na covid mogą być niebezpieczne to był atakowany. A ostatnio nawet firmy ktore je robią same to przyznały.
0
Nie wiem kto to jest i czy można mu wierzyć ale ciekawa sprawa.
https://x.com/totylkoja_g/status/1859528641861865894
1
@Bocheno1 Też to znalazłem. Był pierwszy w kwietniu 2023 ale CHYBA już nie jest.
1
Path of Exile.
Za chwilę się zaczyna. Może pokażą Ascendance i supporter pack do EA.
0
@PizzerMan Za chwilę się zaczyna transmisja.
1
@Bocheno1 Według kogo? Szukam w internecie i cały czas wyskakuje że pierwszy w 2024 jest Musk.