0

@ObiwanKenobi Kto to jest Hałabała? Taśmowy Rafał? Bo wiem że Otoka na kogoś tak mówi.

0

No ciekawe kto to będzie tak chętnie promował jak kasa zniknie.


1

@Ryoumen 89Gb już ściągnięte czekamy na start.

2

@Roobo Prawie chłopa zabił a ludzie nic tylko nagrywają z boku...

4

@urbipl W sumie filmuje patologie.

5

@AFA A co chciał mu przedłużyć wakacje?

0

@FCB_dimiC Przereklamowany. Nic u nas nie pokazał a z Lengletem niegdy nie było nudy haha.

0

Clément Lenglet najlepszy francuzki piłkarz w Madrycie.

1

@Trojanek23 Piękny wstęp do nekrologu w gazecie...

0

@partymaker Chyba się da. Ale nie wiem bo ja gram tylko na PC.

0

@4drian0 Rogers twierdzi że są gotowi na milion ludzi. Tak że może nie będzie tak źle.

1

@4drian0 Ale podobno jest dużo lepiej niż było w tej becie. Chociaż dziś odpalam download Path of Exile i tak więc będzie co robić jak będzie czas.

0

@4drian0 Szkoda że nie ma na PC. Bo bym to sprawdził.

0

@Faro Po pieronie ekskluziw za 5 dolców każdy będzie go miał haha.

0

@Criss18Barca Nie grałem w to ekipą z ekstraklasy. Jak byłem młodszy to grałem Barceloną. Teraz zaczynam jako bezrobotny bez doświadczenia. I szukam co się pojawi na rynku. Ostatnia gra to było. Aldosivi (Argentyna) Servette (Szwajcaria) Atlanta United FC i Udinese.

1

@Blantozaur No z "tyle że ładniejszych słów dobierają" to bym polemizował haha.

0

@Faro Ja w sumie tam tylko włączam jak są dropy do czegoś. Tylko że zawsze robiłem darmowe ale ten pies wygląda genialnie haha.

0

@Faro Czyli wychodzi na to że pies by kosztował jakieś 5 dolców z tego co widzę na stronie twitcha bo jest "any tier" więc można tier 1 (o ile działa amazon).

0

@Jakchcesz @Faro No tyle to wiem. Ale co to są te giftsub? Za to się płaci? Czy można to za free z amazon prime bo wiem że jak płace na amazon prime to można subskrybować za darmo (przynajmniej niektóre kanały.

1

Pytanie do tych co używają Twitcha. Co to znaczy " 2 Twitch subscriptions"? Innymi słowy co muszę zrobić żeby dostać tego "psa"?

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3591907

0

@Rust_Cohle Śmiech śmiechem. Ale co się z tym gościem stało to dramat. Przecież oni dali za niego chyba z 80 milionów. Więc chyba nie dla jaj. A dodatkowo on miał pierwszy seron w MU dobry z tego co pamiętam.

5

@Ojciec5tkidzieci Według mnie to się powinno odebrać immunitety wszystkim (p)osłom i był by spokój. Kiedyś ktoś tu pisał że powinien być immunitet dyplomatyczny i tyle i to w sumie bardzo dobry pomysł.

0

@Tomason W grze h&s z widokiem izometrycznym to chyba pierwszy raz coś takiego jest.

3

@Kapitan hawk Czyli można powiedzieć że w obu przypadkach g.... z tego wyszło....

0

@Gall No właśnie to jest raczej nie do zrobienia. Ale taka recydywa to powinno być z automatu 25 lat a może i dożywocie więzienia (skoro nie ma kary śmierci). Moim zdaniem za zabicie kogoś pod wpływem powinny być kary jak za morderstwo z premedytacją. Wsiadasz po pijaku do auta to co że się tak wyrażę chcesz osiągnąć?

Za chwilę ktoś pewnie by powiedział że za dużo. No właśnie o to chodzi. Kara powinna działać odstraszająco żeby nikt nie chciał czegoś zrobić a tak to taki ...... ma wywalone na wszystko.

5

Powinien dostać bilet na sąd ostateczny (jeśli istnieje).


0

@19Macio93 Skoro wszystko działa dobrze to może to jest problem stricte w grze. Może taką bzdura jak ograniczenie fps w grze w opcjach. Ale to wątpliwe.

0

@19Macio93 To nie chodzi o grzanie. Tylko napiecie. Może być tak jak u mnie miał za mało i po prostu nie miał tyle mocy co powinien.

A tak z ciekawości w innych grach jak idzie?

0

@19Macio93 Nie wiem jak laptopy. Ale u mnie na kompie był taki problem że wszystko żydziło. Myślałem że to od karty graficznej. W końcu zainstalowałem program 3Dmark i zrobiłem testy testy. Okazało się że procesor był problemem. W biosie pozmieniałem napięcia na procesorze i od tego czasu wszystko działa. Więc może to zobacz.

0

@Tomason Wczoraj my o Ascendancy gadali. A dziś pokazali. Warbringer ma ciekawe turtle charm. Wychodzi na to że on faktycznie nie ma bloku tylko się to robi ręcznie tak jak podejrzewałem. A ten skill zmienia na "normalną wersję bloku.

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3592012

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?