Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiwanKenobi Kto to jest Hałabała? Taśmowy Rafał? Bo wiem że Otoka na kogoś tak mówi.
0
No ciekawe kto to będzie tak chętnie promował jak kasa zniknie.
1
@Ryoumen 89Gb już ściągnięte czekamy na start.
2
@Roobo Prawie chłopa zabił a ludzie nic tylko nagrywają z boku...
4
@urbipl W sumie filmuje patologie.
5
@AFA A co chciał mu przedłużyć wakacje?
0
@FCB_dimiC Przereklamowany. Nic u nas nie pokazał a z Lengletem niegdy nie było nudy haha.
0
Clément Lenglet najlepszy francuzki piłkarz w Madrycie.
1
@Trojanek23 Piękny wstęp do nekrologu w gazecie...
0
@partymaker Chyba się da. Ale nie wiem bo ja gram tylko na PC.
0
@4drian0 Rogers twierdzi że są gotowi na milion ludzi. Tak że może nie będzie tak źle.
1
@4drian0 Ale podobno jest dużo lepiej niż było w tej becie. Chociaż dziś odpalam download Path of Exile i tak więc będzie co robić jak będzie czas.
0
@4drian0 Szkoda że nie ma na PC. Bo bym to sprawdził.
0
@Faro Po pieronie ekskluziw za 5 dolców każdy będzie go miał haha.
0
@Criss18Barca Nie grałem w to ekipą z ekstraklasy. Jak byłem młodszy to grałem Barceloną. Teraz zaczynam jako bezrobotny bez doświadczenia. I szukam co się pojawi na rynku. Ostatnia gra to było. Aldosivi (Argentyna) Servette (Szwajcaria) Atlanta United FC i Udinese.
1
@Blantozaur No z "tyle że ładniejszych słów dobierają" to bym polemizował haha.
0
@Faro Ja w sumie tam tylko włączam jak są dropy do czegoś. Tylko że zawsze robiłem darmowe ale ten pies wygląda genialnie haha.
0
@Faro Czyli wychodzi na to że pies by kosztował jakieś 5 dolców z tego co widzę na stronie twitcha bo jest "any tier" więc można tier 1 (o ile działa amazon).
0
@Jakchcesz @Faro No tyle to wiem. Ale co to są te giftsub? Za to się płaci? Czy można to za free z amazon prime bo wiem że jak płace na amazon prime to można subskrybować za darmo (przynajmniej niektóre kanały.
1
Pytanie do tych co używają Twitcha. Co to znaczy " 2 Twitch subscriptions"? Innymi słowy co muszę zrobić żeby dostać tego "psa"?
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3591907
0
@Rust_Cohle Śmiech śmiechem. Ale co się z tym gościem stało to dramat. Przecież oni dali za niego chyba z 80 milionów. Więc chyba nie dla jaj. A dodatkowo on miał pierwszy seron w MU dobry z tego co pamiętam.
5
@Ojciec5tkidzieci Według mnie to się powinno odebrać immunitety wszystkim (p)osłom i był by spokój. Kiedyś ktoś tu pisał że powinien być immunitet dyplomatyczny i tyle i to w sumie bardzo dobry pomysł.
0
@Tomason W grze h&s z widokiem izometrycznym to chyba pierwszy raz coś takiego jest.
3
@Kapitan hawk Czyli można powiedzieć że w obu przypadkach g.... z tego wyszło....
0
@Gall No właśnie to jest raczej nie do zrobienia. Ale taka recydywa to powinno być z automatu 25 lat a może i dożywocie więzienia (skoro nie ma kary śmierci). Moim zdaniem za zabicie kogoś pod wpływem powinny być kary jak za morderstwo z premedytacją. Wsiadasz po pijaku do auta to co że się tak wyrażę chcesz osiągnąć?
Za chwilę ktoś pewnie by powiedział że za dużo. No właśnie o to chodzi. Kara powinna działać odstraszająco żeby nikt nie chciał czegoś zrobić a tak to taki ...... ma wywalone na wszystko.
5
Powinien dostać bilet na sąd ostateczny (jeśli istnieje).
0
@19Macio93 Skoro wszystko działa dobrze to może to jest problem stricte w grze. Może taką bzdura jak ograniczenie fps w grze w opcjach. Ale to wątpliwe.
0
@19Macio93 To nie chodzi o grzanie. Tylko napiecie. Może być tak jak u mnie miał za mało i po prostu nie miał tyle mocy co powinien.
A tak z ciekawości w innych grach jak idzie?
0
@19Macio93 Nie wiem jak laptopy. Ale u mnie na kompie był taki problem że wszystko żydziło. Myślałem że to od karty graficznej. W końcu zainstalowałem program 3Dmark i zrobiłem testy testy. Okazało się że procesor był problemem. W biosie pozmieniałem napięcia na procesorze i od tego czasu wszystko działa. Więc może to zobacz.
0
@Tomason Wczoraj my o Ascendancy gadali. A dziś pokazali. Warbringer ma ciekawe turtle charm. Wychodzi na to że on faktycznie nie ma bloku tylko się to robi ręcznie tak jak podejrzewałem. A ten skill zmienia na "normalną wersję bloku.
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3592012