2

@PizzerMan Tworzę bigos haha.

3

@PatrychoO Naprawdę szkoda że tacy goście się starzeją. Filmy z nimi były zaj.... Conan czy Terminator to dla mnie klasyki. Chociaż syn mojego kumpla mówi na nie "kiczowate".... Teraz już takich aktorów nie ma. Ekipa z Niezniszczalnych to jest inny poziom.

1

@Kgorecki2500 Tam te dlc to kosztują jak dobry telefon haha.

6

Czyżby wesoła gromada od @Luciano99 wybrała się do Katowic?
Udani żeście są....


0

@michal26 Ja nie śledzę tego wnikliwie. Opieram się na tym co było w poprzednich wyborach. Zakładam że media TVP i TVN będą podbijać Holowanie. Bo i tak nie jest zagrożeniem dla platformy. Do tego będzie atak na konfe bo jakby czasem zrobił wynik lepszy niż w parlamentarnych to by mogli na tym budować a do tego nie chcą dopuścić bo po co ryzykować. Jeszcze by tu wyrosła jakąś prawica i po co?

0

@michal26 Moje typy:

KO - Trzaskowski wygra w drugiej turze. W pierwszej będzie miał z 42%

PiS - Nawrocki W pierwszej z 32-35% czyli jak pis.

Konfa - Mentzen 4-5% dużo ludzi wie że jest bez szans i nie pójdzie (ja też nie planuje).

Lewica - Biejat ze 2%

Trzecia Droga - Hołownia Będzie miał z 12% bo będą go pchać w tv kosztem konfy żeby pokazać że jest trwałym zjawiskiem.

Republikanie - Jakubiak MOŻE z 1% ale wątpię.

Razem - najprawdopodobniej
Zandberg z 3% czyli razem z Biejat 5% i to myślę że max.

0

@abram3k No w sumie racja. Miałem na myśli sezon gdzie my nie wyszli z grupy w LM ale on tam nie był we wszystkich meczach. I tak wolę naszą grę za Niemca. Tylko chyba trzeba mocniej się za nich wziąć bo po kadrze się rozjechało całkowicie.

2

@abram3k No drużyna oparta na "prime" 18 latka to dużo mówi. Tak samo jak to że na 38 punktów patrzy się lepiej niż na 47. A i w LM bez porównania.

1

Dostajemy już ten milionik za każdy dzień? Bo podobno coś takiego miało być.

1

@draxidox Tymczasem UE podobno coś takiego szykuje.


1

@Marian_Pazdzioch I tak nie mają wyjścia raczej. Ruscy się sami z siebie nie cofną a jak Ameryka nie sypnie złotem to i Europa (przynajmniej część) się zastanowi czy lepiej dawać na Ukrów czy zarabiać na handlu z Ruskim. A wtedy będzie po sprawie.

0

@MesQueUnClub96 Nie ma czegoś takiego jak osoba 10/10 dla ogółu społeczeństwa. To raz a dwa co do koloru włosów to też zależy od osoby. Jest / było parę rudych co mi się podobają ale wątpię żeby np nie wiem Britney czy Shakira fajnie wyglądała w innych.

0

@takisobiektos Na moje oko dobry zawodnik. Dochodzi do sytuacji. Ferran też ostatnio zaczął trafiać.

2

@MesQueUnClub96 Jak mu nawet nie chcesz dać 4 stów to się nie dziwię...

0

@Kgorecki2500 Według mnie to tylko takie pie.... W trójce też miało być jak na trailerze. Już nie mówię co miało być przed premierą CP. Niech pompują balonik na zdrowie brakuje żeby powiedzieli że będzie działać na ps5 w 144 klatkach i będzie wszystko... Po premierze CP nie kupię u nich preorderu.

0

@marcin62 Podobno to było na nowych rtx. Więc kto wie. Może to był rtx za dwie generacje po 20000 za sztukę.

2

Mecz z rodzaju "nie wpadnie nawet za tydzień" masakra. Bramkarz mecz życia. A my też nic tylko wejść do bramki.

0

K.... No nie strzelamy za 16...

0

Można pchać....

0

To była ta szansa obawiam się.

1

Faulują jak i ile chcą a sędzia nic....

0

K.... Lewy. No szansę mamy myślimy do 70 najpóźniej strzelić na remis.

1

Cudowne uderzenie.

0

Lewy poczuł oddech rekina na plecach i stresik go dopadł ewidentnie.

0

Zawiodło oko sędziego można powiedzieć o praktycznie każdej sytuacji.

0

Kartek nie zabrał.

3

Chłop w jednej akcji 2 takie zagrania...

0

@Beztroskii Zerwał ale związał i gra haha.

1

Najpierw niech gra i pokaże że kontrakt mu się należy (no chyba że się komuś ważnemu kończy za pół roku bo to inna sprawa ale on ma do 2026). Normalnie to nie powinno być tak że po pół roku bez gry pierwsze co robi to podpisuje nowy kontrakt za lepsze pieniądze.

1

@draxidox To jest nie prawda. U nas to się robi rękami i w Barbórkę chłopaki dostają dynamit. Oczywiście wcześniej muszą tam pieszo zejść bo windy nie działają już 30 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?