1

@ObiwanKenobi Zanim zobaczyłem ten tweet żyło mi się tak samo. Ale powiedzieli że nie wiem że żyje mi się lepiej więc od teraz już wiem i jest mi lepiej....

0

@Borneo Dla mnie to co mówi Polko wcale nie wyklucza tego co mówił Jakubiak. Bo oni mówią moim zdaniem o różnych rzeczach o innych problemach.

Z tego co rozumiem to Ty zarzucasz pis że kupowali starą broń na "kreskę" (co mnie jakoś specjalnie nie dziwi patrząc na to jak ten kraj funkcjonuje od w sumie zawsze). Ale sam powiedziałeś że Amerykanie dopiero robią nowy sprzęt a czołg to robią pierwszy od 50 lat. Więc co jest dziwnego że brali co było w sumie?

I ostatnia sprawa.... Napisałem "z tego co rozumiem" bo Ciebie jest ciężko rozczytać. Mogę z kimś rozmawiać zwłaszcza na poziomie. Pisz mniej ale dokładniej. Ja też robię literówki ale jest jakiś limit. Pasowała by jakąś logika bo już pierwsze zdanie i złapałem się za głowę....

"dla mnie jakubuak jest naznaczona politycznie a to nie jest naznaczona politycznie"

1

@blakkudium 11 odważnie widzę....

1

@gumaz Prawda jest taka że tacy pracownicy to się powinni cieszyć z płatnych nadgodzin (oczywiście to oni powinni płacić za możliwość robienia nadgodzin) bo bez pracy w tym zakładzie ich życia byłyby nudne a tak to przynajmniej atmosferę mają (specjalnie nie piszę że miłą) i do ludzi (?) wyjdą.

0

@Szreko Ja mam trochę inne podejście. Kupuję wszystko co jest bo te 80 zł raz na 3-4 miesiące to im mogę dać nie są to pieniądze ratujące życie. A najbardziej to mi się podobają legendarni bohaterowie. Czytałem książki o Gotreku i Felixie. Więc jak weszli to się cieszyłem. Potem Ulrika i jako lord Malakai Makaisson. Bardzo mi się ta koncepcja podoba bo nie wszyscy z lore się nadają na lordów a fajnie że wchodzą. Dobrze to wymyślili to im trzeba przyznać.

Czekam też na Thanquola do skavenów. I jakiegoś normalnie wyglądającego lorda dla Slaanesha chociaż nie wiem czy tam tacy są dostępni haha. Marzenie to frakcja Amazonek ale jak będą to raczej jako część Dogs of War (które podobno robią). Golgfag jako najemnik (chyba pierwszy raz w historii TW się gra najemnikami) wyszedł fajnie.

0

@Szreko Podejrzewam że będą i tak samo będzie Ind bo po pierwsze jest gotowe miejsce a po drugie po stracie kasy na to całe śmieszne Hyenas czy jak się miała to strzelanka nazywać im się otworzyły oczy że kasa jest w Warhammerze od tego czasu (co się zgrało z SoC) widać poprawę.

0

Total War.
Na koniec roku CA obiecuje poprawę. I że nie będzie robienia głupich rzeczy. Wyglada też na to że przed nami jeszcze długie wsparcie dla Warhammera.



PS: to jest mistrzostwo... "Our approach to Blood Packs will change: If a future Total War game, thematically, requires blood then we will include it within the base game without the need for a separate purchase". Która gra TOTAL WAR nie wymaga krwi.... haha.

1

@marcin62 W Total War mnie ekskomunikowali bo w pierwszej turze wypowiedziałem wojne niemcowi. Ale to był w sumie jedyny raz jak grałem Polską w strategię.

0

@Borneo No dobra. Tylko że co to ma wspólnego z polską armią Błaszczykiem i tym co mówił Jakubiak?

W jednym artykule jest że ma być wsparcie dla Abrams kontynuowane. I polskie części do f15 reszta to jest o tym co robią amerykanie.

"Poza tym jak biorę z portali info ty od polityka partii podejrzanej o sympatyzowanie z wrogiem" ja się powołałem na to co mówił Jakubiak czyli kukiz psl jakby nie było koalicja rządowa.

1

@JordiAlbion Jest to gra AC w Japonii na którą fani czekali lata. Ale nie będzie się w niej grało samurajem tylko afrykańskim niewolnikiem który został kimś w rodzaju maskotki Nobunagi był tak mało znaczący że po upadku swojego pana został odesłany do bodaj jezuitów. Ale ze względu na kolor skóry Ubisoft usilnie robi z niego samuraja na podstawie bardzo wątpliwych źródeł.

Do tego podejrzewam że będzie do bólu powtarzalny gameplay jak to u ubi np rozwal 10 klasztorów jak w Vallhala. Przeciwnicy jako gąbki na obrażenia i pewnie w .... błędów bo podobno robi to dużo nowych niedoświadczonych devów to już daje pewien obraz tego co można się spodziewać.

0

@Peciak Przecież nie od dziś wiadomo że demokracja jest wtedy jak wygrywają ci co mają wygrać a inaczej "trzeba powtórzyć bo przegramy" a pretekst się znajdzie.

0

@Borneo Czyli rozumiem z tego "Zaczęto to budować kiedy trump zablokowal beoń" że bariery zachciało mu się budować w listopadzie? Bo wtedy były wybory w USA. Coś mi ściemniasz. Bo tu jest artykuły pierwszy lepszy z maja

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/zasieki-bunkry-i-okopy-na-granicy-polacy-odpowiedzieli-na-pomysl-donalda-tuska/hz5h57v

Na pewno bardziej ufam w tej kwestii Jakubiakowi niż Tobie bo on nie raz był na tych komisjach. A Ty piszesz takimi enigmami że trzeba się domyślać o co chodzi i nie podajesz żadnych źródeł. Tylko uwierz mi na słowo.

To jest ciekawe "problem.znajwoekszy ból to są łodzie podwodne i ich brak w tej chwili polskie morze pod wodą Niemcy patrolują" i chcę dostać do tego jakieś normalne źródło bo jak szukam w google to mi wyskakuje tylko "katastroflny stan armii niemieckiej". I że oni mają 5-6 okrętów podwodnych z tego 2 pieron wie gdzie i 3 w stoczni bo nie działają.

"To co źle zrobił pis to za dużo zamówił też broni różnych marek co utrudnia współpracę.Trochę sprawę rozwiązuje przekazywanie ukrainie" czyli lepiej rozdać i nie mieć wcale. Przyznaję ciekawa logika.

"Jedyna pozytywna rzecz która zrobił to te wojska terytorialne" które platforma krytykowała.

Poza tym Ty cały czas o Macierewiczu a Jakubiak o Błaszczaku.

0

@Borneo Tusk buduje barykady przed ludzmi do których rok temu miał stosunek typu "po co wy chcecie się przed nimi zabezpieczać" to jest właśnie hipokryzja. Wojna na Ukrainie trwa dłużej niż od wakacji zeszłego roku. I dobrze wiedział kto tych ludzi tam sprowadza. Ale wszyscy wiedzą jak się wtedy zachowywali.

Co do stanu wojska to się nie będę wypowiadał ale Ci zostawię link z YouTuba. Coś nie dodaje z tym co Ty mówisz. Bo poniekąd wynika z tego że to chłopaki z po za pierwszej kadencji rozmontowali armię.


0

@DiSBlaDE Świeczki trefne bo się nawet nie stopiły....

1

@urbipl Nie będę komentował Kowalczyka bo szkoda czasu.

Ale uśmiech Lewego mnie już na meczu w..... do brata powiedziałem "matko... jeszcze się śmieje" tak samo pamiętam Fatiego zanim poszedł na wypożyczenie. Strasznie mnie coś takiego irytuje.

0

@Borneo Nie. Oni byli zagrozeniem zawsze tylko że Tusk to jest hipokryta i do tego niebezpieczny bo kosztem bezpieczeństwa państwa gadał byle co żeby tylko walić w pis.

To nie jest ideologia która ma kogoś przekonać do zmiany orientacji seksualnej bo to jest raczej nie możliwe w dużym stopniu. Oni nie zdobywają poparcia. Przecież to że Biedroń będzie się pokazywał z chłopakiem to mnie nie przekona żebym się umówił z kolegą.... Więc nie wiem na jakiej zasadzie chcesz stwierdzić czy to jest skuteczne. Oni chcą położyć łapy na dzieciach bo dziećmi łatwo manipulować i dlatego powinien być zakaz lgbt w szkołach. Dzieci w wieku 10 lat to się powinny nie wiem uczyć tabliczki mnożenia a nie o swojej płci i o tym że mogą się czuć łodzią podwodną bo takie mają widzimisię.

Oni mają na celu robienie ludziom wody z mózgu bo czym społeczeństwo głupsze tym lepiej.

0

@Borneo "chłopie oni są od zawsze ich idealologia nie zwiększyła % na tyle z ich ideologii" Napisz mi to jeszcze raz bo nie rozumiem.

"choć tania siła robocza zawsze się przyda." Tylko że to nie musi być siła robocza z lasu przy granicy z innego kręgu kulturowego.

1

Tak jest jak się maści 20 sytuacji w meczu.

0

My od lat nie uderzamy z dystansu.... Ludzie czy nikt tam tego nie widzi...

0

Masakra ile sytuacji.

1

Lewy... Nosz k... Nie ważne czy był spalony.

0

Pięknie wszedł.

0

@Borneo Po pierwsze to 7 tysięcy i tak nie zmieni sytuacji demograficznej jak sam zauważyłeś. Więc po co ich tu brać? Tym bardziej że za chwilę w unii powiedzą wzięliście tych to weźcie innych. Musi być twarde nie i koniec tematu.

Po drugie to nie o nich Tusk mówił "kogo się boicie" i to nie do nich gonili z siatkami bo to nie oni szturmowali granicę z Białorusią.

I po trzecie jeśli chodzi o lgbt to nie ich liczba jest niebezpieczna tylko propaganda gender. To że chcą wciskać dzieciom kit że możesz się czuć dziewczynką i jesteś dziewczynką a jak się poczujesz w poniedziałek chłopcem to będziesz. Niebezpieczne jest wprowadzanie do szkół słynnych latarników i rankingi szkół przyjaznych lgbt... Co to w ogóle ma być? Jeszcze brakuje żeby tak jak w Stanach zaczęli robić dzieciom operację zmiany płci bo taką sieczkę z mózgu im zrobili.

0

@Borneo Jaki miała wybór Polska wtedy Twoim zdaniem?

0

@Borneo Czyli ona tu te swoje brednie mówi o katolikach? Bo coś mi się nie wydaje.

https://x.com/Radoslaw2202/status/1870239394663432440

0

@Borneo Nie zależnie od poglądów jest to dalej chłop urodzony i wychowany w islamie. I dlatego nie powinno się ich brać do siebie tak jak Tusk jeszcze rok temu mówił. I tak jak pis chyba za pieniądze brał (chociaż nie wiem czy to byłi islamiści czy jacyś z Kambodży czy skąd).

Poza tym w islamie jest pojęcie takijja czyli oszukiwanie innowierców.

Ja bym ich nie brał bo jak widać nawet po 18 latach jak mu się styki przepaliły to zrobił syf. Mamy wystarczająco dużo swoich wariatów. I to nie jest prawda co mówiła baba z lewicy że jak się weźmie ich 7000 i jeden terrorysta wysadzi 10 Polaków to i tak dobrze jest bo my uratowali 6999 ludzi.

2

@Kgorecki2500 U mnie we wsi w Małopolsce zawsze się mówiło "na pole" i jakoś nie widzę w tym nic dziwnego.

0

@partymaker Nie wiadomo ile poszło pod stołem.

1

@draxidox Dzięki bo nie mogłem tego znaleźć.

0

@PizzerMan Powoli do meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?