0

31 sierpnia się okaże że jego wypożyczenie się zakończy i wróci na resztę sezonu do klubu

0

@SeWo77 w naszym uniwersum nie byłbym zaskoczon

0

@Kozinho. Jej dzieci będą od kupować baware

2

@Pawlak1992 Messi potrzebuje bodyguarda na boisku

3

@D10SLEO WinRAR ma bardzo sprytną politykę bo pozwalają osobom prywatnym korzystać za darmo tylko po to aby firmy były nieco zmuszone do korzystania z ich programów bo każdy go zna, ale firmy nie mogą korzystać oficjalnie z płatnego programu nie opłacając licencji więc płacą gruby hajs za te licencje

1

@adi7adi8 niech wynajmą Indian do wzywania chmur deszczowych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dać więcej czasu młodzieży z Barcy B, mamy Olmo i Ferrana, którzy mogą grać na skrzydłach, do tego można na lewym skrzydle dawać Balde a kasę zbierać na następny rok na Alvareza

13

Jak już tak kocha Bilbao to mógł sobie wpisać klauzulę na 500mln a nie na 100mln. Chyba że to zabezpieczenie aby za rok znowu rozważać jego odejście tylko po to aby dostać nowy kontrakt z podwyżką.

Uważam że jeśli prawdą jest że to agent Nico zaczął miesiąc temu temat chęci dołączenia do Barcy to więcej już nie powinniśmy rozważać jego transferu.

12

@Katalończyk 99 nie nazywaj Borka dziennikarzem bo ich obrażasz w ten sposób

0

Jeśli mamy mu zapłacić za kolejne 3 lata to niech siedzi na trybunach

4

@Reviven spadek takiej marki jak OL to wielki cios dla ligi, która już i tak ma opinie ligi farmerow +PSG

6

@Pedri16Future przy obecnym poziomie matur aby nie zdać czy to z polskiego czy z matematyki to trzeba być postacią wybitną.
Jeżeli ktoś ma problem ze zdaniem matury to znaczy że obijał się przez 4/5 lat szkoły średniej

1

@Herato Zinedine Zidane

1

@DariaFCB jeszcze Fati

0

@Eto'o9 R10 nikt nie chce ale może uda się pozbyć Ansu nie doplacajac do tego, Ter Stegen jeśli mu zależy na MŚ za rok to sam odejdzie w końcówce okienka więc uda się uzyskać około 20mln netto w budżecie na tych dwóch piłkarzach, jeśli np. Nico zgodziłby się na kontrakt że zmienną pensją rosnącą w kolejnych sezonach to może uda się związać koniec z końcem.

5

Można nie lubić Laty ale w tej kwestii ma rację że Lewy ma Ego w kosmos wywalone i podpuścił Probierza a że ten który przelicytował w tym pojedynku.
Jeżeli już Lewy podjął decyzję że chce odpocząć to mial do tego pełne prawo, tylko po co kilka dni wcześniej gadanie w wywiadach że czuję się świetnie. Akcja z Grosikiem to brak klasy i próba wybielenia się która popsuła święto Kamila.
To nie pierwszy selekcjoner którego RL zwolnił ale mam nadzieję że już ostatni bo z podważanie statutu kolejnych selekcjonerow przez największą gwiazdę naszej kadry nic dobrego nie płynie

0

@directedbyfcb co nie znaczy że nie można zacząć tego wprowadzać. Należy zacząć od największych czyli klubów ekstraklasy, oraz klubów aż do 4ligi, wprowadzić wymogi szkoleniowe, standardy oraz co najważniejsze przestać wymagać wyników od dzieci a zacząć wymagać jakości bo jak widzimy po naszej kadrze wyniki czasem bywały ale brakuje jakości a jak nie ma jakości to nie ma też stabilności

0

@directedbyfcb w siatkówce dwadzieścia lat temu ściagnelismy trenerów z zagranicy aby pokazali nam co i jak, wprowadziliśmy rady trenerów w życie, szkolenie młodzieży a w lidze są limity na obcokrajowców więc kluby muszą szkolić młodzież bo kasy w tym sporcie nie ma aż tyle żeby sobie tylko ściągać graczy.

0

Przy wyniku 5-0 sędzie powinien kończyć mecz nie czekając do 90minuty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Piotrek1993 Tusk też miał być podważany że nie dostanie poparcia a jak przyszło do głosowania to nikt się nie wyłamał.
Jeśli ktoś w PZPN podważa Kulesze to tylko dlatego że chce coś dla siebie ugrać

0

@pt9 tu znajdziesz oficjalne ścieżki rowerowe https://velomapa.pl/szlaki#map=8.61/53.6241/19.5836

0

@Derpowsky grają czy są w klubach? A jak grają to czy są liderami drużyn czy tylko uzupełnieniem?
Możemy się chwalić że w półfinale LM było 5 Polaków ale Szczęsny jest emerytem reprezentacyjnym, Lewy wiadomo że go nie ma a nawet jakby był to jest w słabej formie, Zieliński w Interze to głęboki rezerwowy a Zalewski to też nie pierwszy skład.
Kiwior w Arsenalu też by nie grał tyle gdyby nie kontuzje.

0

@Destroyer_of_Worlds Kapustka zaczynał mecze z Irlandia i Ukrainą a z Niemcami, Szwajcarią i Portugalią zaczynał Grosik

2

@Derpowsky był trener, Lewy i Milik w formie, skrzydłowi Blaszczu i Grosik grający na 150% tego co potrafią, Krycha w szczycie formy i Glik z Pazdanem wkładający głowę tam gdzie inni bali się nogę wstawić

0

@ryzy21 takie mecze to po 23 tylko w tv

0

Zalewski cześć o chyba jedyna nadzieja Prodiża

1

@Bartula On już po finlandii z Barkiem jest więc im się trochę obraz zamula

4

Lewy też dobrz to rozegrał.
Nie przyjechał na kadrę i po porażce z Finami byłoby na niego że zostawił kolegów ale Prodiż mu pomógł akcją z opaską i teraz jest na trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?