1

@July_6_BcN kolędników też wyślij

2

@vangoor gorsi niż Jehowi

3

Przepis jest przepis, tak jak druga żółta kartka. Nie koniecznie z duchem gry ale zgodne z przepisami

1

@VeB 1899 Rashford może zagrać na 9 a na skrzydło trafi któryś z pomocników

0

@damian16161212 jak się ma pojawić jak dzieciaki są uczone od małego żeby nie kiwać tylko laga do przodu bo lepiej stracić pod bramką rywala niż u siebie

0

@BorzyKrzys to i tak za dużo

1

@Marcelinho132 a gdzie tu są dociągnięcia

6

Najgorsze że przy kontuzjach Rafinhii i Yamala to mi nie mamy nikogo do wprowadzenia do ataku. W pomocy też bardzie zmiany defensywne by były a nie ofensywne wprowadzając Casado czy Bernala

0

Przypomina się październik i listopad z poprzedniego sezonu

3

@ViscaelBarca2007 Sanchez nie grał u nas od ponad 10lat więc nie widzę w tym nic złego

0

@vangoor mogli tuż przed powołaniem dać info

0

Widać różnicę jakości w grze w porównaniu do pierwszego półfinału

0

@ShawnC nie wiedziałem że Luis de la Fuente ma tu konto

22

Dobrze by było rozstrzygnąć mecz w pierwszej połowie żeby Pedri już na drugą nie musiał wychodzić

0

@Stinger_ ale widać że jesteśmy w dobrej formie. W meczach grupowych było widać że to jeszcze nie najlepsza forma i bardzo dobrze bo ta miała być dziś i w weekend. Najlepszy mecz to musimy zagrać z Włochami bo wydaje mię się że ten mecz rozstrzygnie kto zostanie mistrzem a kto zajmie 3 miejsce

0

Oj szykuje się dobry półfinał z Włochami w sobotę.

1

@Marcelinho132 wybitny nie będzie ale jako solidny zmiennik daje rade

0

@Kengo my też nie zachwycam tak jak to robiliśmy w zeszłym sezonie

0

@mekston półfinał z Włochami wyłoni mistrza

0

@Kazragore Martina nie ma już na boisku

1

@Criss18Barca dla ogólnego poziomu tych mistrzostw nie ale być może dla Czechów i Finów będzie to turniej który za kilka lat będą mogli nazwać początkiem ich dużych sukcesów i wyrośnie kolejna kadra na poziomie Słowenii z ostatniej dekady

0

Coś czuję że ta elastyczność względem Barcelony jest powiązana z tematem kary od UEFA z przed kilku tygodni. Czyli jak dać lapowkę ale legalnie

1

@Popitek12 Ansu Fati, Robinho i ten włoski napastnik który w City nie potrafił narzutki założyć na treningu

1

@pluszek a najgorsze jest to że przy następnych wyborach ta Pani znowu dostanie się do sejmu bo teraz jest o niej głośno a za 2 lata wiele osób zapomni skąd zna jej nazwisko ale skoro znają to znaczy że dużo musiała pracować

1

@VamosRakieta a w październiku Flick wyciągnie kogoś z rezerw i suma wieku podstawowych śo będzie mniejsza niż wiek Lewego

2

@Fake69 zorganizować mecz towarzyski w listopadzie, dla graczy którzy nie pojadą na kadrę i niech zagra wtedy, w polu wystawić rezerwy

2

Wenweska jest do zmiany, ona się wacha czy iść do drugiej piłki, kto ma iść do drugiej jak nie rozgtywajaca

0

@DragonxNF albo jeden albo drugi

0

@michal26 Sasak nie jest graczem że światowego topu ale niestety brakuje nam wybitnego atakujacego i widać to w decyzjach Grbicia gdy w miejesce atakujacego wprowadza przyjmujacego (wczoraj i dziś Leona w poprzednim turnieju był to Śliwka) nie w celu poprawy przyjęcia a w celu poprawy ataku na drugim skrzydle

1

@FcPortoFan1999 jeśli Kuba opanuje emocje i nie robi błędów to potrafi wygrać z każdym, wygrali już z Brazylia w tym sezonie. Moim zdanie żeby ich ograć to trzeba grać w stylu Francuzów, mało siłowo dużo technicznego obijania bloków i skutecznych kiwek aby wyprowadzić ich z równowagi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?