3

Jeszcze grać nie zaczęli a już wstyd

1

@VamoSBarca88 mało tego,wygramy ten finał a puchar będzie odbierał Lewandowski będący królem strzelców z rąk Trampa który wleci na stadion z tym pucharem na grzbiecie wielkiego smoka.

0

@aiven z naszą historią negocjacji to tsk się może skończyć, Real bez problemu by wyciągnął ponad 100mln za Olmo i Ferrana

3

@PerroHerro bez przesady, nie oszukujmy się nikt nam za Olmo i Ferrana w tym momencie nie da po 100mln ale gdyby udało się odzyskać środki włożone w ich transfery to bym się nie zastanawiał zbyt długo, wynegocjowac ile się da aby nie być stratnym i mieć kesz na napastnika

0

@Munio nie denerwuj się, szkoda zdrowia z powodu Pana Miastowego

3

@ZwyklyCuler48 w naszym przypadku nie ma zdecydowanych faworytów i zapewne Albania ma najmniejsze szanse teoretycznie ale to są dwa mecze gdzie każdy wynik jest możliwy. My nie jesteśmy tak mocni jak Hiszpania ani nasi rywale to nie Liechtenstein

0

@Bykunn nie jestem bukmacherem żeby wyliczać dokładne procenty to raz a dwa odpowiadałem na komentarz że uda są dwa a idąc tym tokiem rozumowania to bardziej 4 i tylko jedno wygrywa.
Nazywanie statystyki wioskowym rozumowaniem pokazuje twoją wybitnie wysoką inteligencję.

3

@L4ngusta zapomniałeś że baraże to dwa mecze, oba trzeba wygrać i w obu mamy po 50% więc ostatecznie to mamy 25% tak jak pozostali trzej rywale

1

Oddać Araujo za Bastoniego

0

Możemy im Olmo i Ferrana oddać jeśli dorzucą jeszcze ze 20mln

1

@sopa10pl albo Olmo

4

A Demolka (Lookman) obrony Realu

2

Ważne 3 punkty, Barca od lat nie gra dobrze o 14 i 16.15 więc doceńmy wygraną i czekajmy na to co zrobią prześcieradła z materacami

0

Za wcześnie dla naszych, o 16.15 źle gramy a o nie lepiej

0

Godzina i gra jak a A klasie

5

@misterio jestem na nie ale rozwazylbym dawanie 0pkt za remisy 0-0

0

Czyli latem Haland przedłuża kontrakt i dostaje się wyższą pensje w City

1

@kaamil1910 o różnym poziomie drużyn w parach, poza Sporting - Bodo to dwumecz najpóźniej były rozstrzygane po 60minucie u nas i w Liverpoolu

0

@Colin94 niestety większość wyników jednostronna bez emocji w rewanżach

1

@Bernard777 klub powinien dbać aby jak najwieksza Grada była, aby się nie powtarzały mecze jęk z Eintrachtem

0

@mientusek1407 a to jeszcze nie koniec, do 50 jest szansa dobić

0

@gaucho104 problemem nie jest oddanie z procentem tylko to gdzie te pieniądze możemy wydać, bo Polska tylko pośredniczy w przeplywie tych pieniędzy od UE do firm zbrojeniowych gdzie beneficjentami będą w większości Niemcy i Francuzi.
Moim zdaniem powinniśmy te pieniądze móc wydać na np. wybudowanie KPO w taki sposób aby to lotnisko mogło bez problemu przyjąć w razie potrzeby samoloty wojskowe naszych koalicjantow, do tego poprawić i dobudować tory tak aby z tego lotniska dało się szybko pociągami dowieźć sprzęt do każdego miasta wojewodzkiego a docelowo do wszystkich większych miast w Polsce.
Oczywiście budowa polskich fabryk amunicji i sprzętu wojskowego w tym dronów także powinna być prowadzona równolegle

2

@lucca87 jeszcze żeby Galata wytrzymała w rewanżu i Neverkusen pokazało klasę z 4senalem i po raz kolejny najlepsza liga świata pokaże swoje miejsce w szeregu

1

Anglicy mają 6 drużyn jeszcze w LM a na chwilę obecną zapowiada się że u grali tylko 2 ramisy a reszta w plecy

3

@tbas w jego wieku to co najwyżej może w MLS albo u arabów sobie wracać. Potrzebujemy w nowym sezonie napastnika a jak nie to Olmo, Fermin lub Rafinha jako fałszywa 9

0

Bayern to w rewanżu może wystawić rezerwowych

1

@kanver_ jak w piłce ręcznej

0

@Zoker łatwiej to zrobić niż Var dla kartek i różnych

2

Dziękuje za walkę i czekam na kolejne mecze. Tak grając nie mamy prawa przegrać ligi a w LM możemy śmiało walczyć z każdym.
Oby tylko Kounde i Balde nie wypadli na długo

3

Araujo mógłby za te wylewy z ostatnich lat się zrehabilitować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?