KierownikLucas
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeszcze grać nie zaczęli a już wstyd
1
@VamoSBarca88 mało tego,wygramy ten finał a puchar będzie odbierał Lewandowski będący królem strzelców z rąk Trampa który wleci na stadion z tym pucharem na grzbiecie wielkiego smoka.
0
@aiven z naszą historią negocjacji to tsk się może skończyć, Real bez problemu by wyciągnął ponad 100mln za Olmo i Ferrana
3
@PerroHerro bez przesady, nie oszukujmy się nikt nam za Olmo i Ferrana w tym momencie nie da po 100mln ale gdyby udało się odzyskać środki włożone w ich transfery to bym się nie zastanawiał zbyt długo, wynegocjowac ile się da aby nie być stratnym i mieć kesz na napastnika
0
@Munio nie denerwuj się, szkoda zdrowia z powodu Pana Miastowego
3
@ZwyklyCuler48 w naszym przypadku nie ma zdecydowanych faworytów i zapewne Albania ma najmniejsze szanse teoretycznie ale to są dwa mecze gdzie każdy wynik jest możliwy. My nie jesteśmy tak mocni jak Hiszpania ani nasi rywale to nie Liechtenstein
0
@Bykunn nie jestem bukmacherem żeby wyliczać dokładne procenty to raz a dwa odpowiadałem na komentarz że uda są dwa a idąc tym tokiem rozumowania to bardziej 4 i tylko jedno wygrywa.
Nazywanie statystyki wioskowym rozumowaniem pokazuje twoją wybitnie wysoką inteligencję.
3
@L4ngusta zapomniałeś że baraże to dwa mecze, oba trzeba wygrać i w obu mamy po 50% więc ostatecznie to mamy 25% tak jak pozostali trzej rywale
1
Oddać Araujo za Bastoniego
0
Możemy im Olmo i Ferrana oddać jeśli dorzucą jeszcze ze 20mln
1
@sopa10pl albo Olmo
4
A Demolka (Lookman) obrony Realu
2
Ważne 3 punkty, Barca od lat nie gra dobrze o 14 i 16.15 więc doceńmy wygraną i czekajmy na to co zrobią prześcieradła z materacami
0
Za wcześnie dla naszych, o 16.15 źle gramy a o nie lepiej
0
Godzina i gra jak a A klasie
5
@misterio jestem na nie ale rozwazylbym dawanie 0pkt za remisy 0-0
0
Czyli latem Haland przedłuża kontrakt i dostaje się wyższą pensje w City
1
@kaamil1910 o różnym poziomie drużyn w parach, poza Sporting - Bodo to dwumecz najpóźniej były rozstrzygane po 60minucie u nas i w Liverpoolu
0
@Colin94 niestety większość wyników jednostronna bez emocji w rewanżach
1
@Bernard777 klub powinien dbać aby jak najwieksza Grada była, aby się nie powtarzały mecze jęk z Eintrachtem
0
@mientusek1407 a to jeszcze nie koniec, do 50 jest szansa dobić
0
@gaucho104 problemem nie jest oddanie z procentem tylko to gdzie te pieniądze możemy wydać, bo Polska tylko pośredniczy w przeplywie tych pieniędzy od UE do firm zbrojeniowych gdzie beneficjentami będą w większości Niemcy i Francuzi.
Moim zdaniem powinniśmy te pieniądze móc wydać na np. wybudowanie KPO w taki sposób aby to lotnisko mogło bez problemu przyjąć w razie potrzeby samoloty wojskowe naszych koalicjantow, do tego poprawić i dobudować tory tak aby z tego lotniska dało się szybko pociągami dowieźć sprzęt do każdego miasta wojewodzkiego a docelowo do wszystkich większych miast w Polsce.
Oczywiście budowa polskich fabryk amunicji i sprzętu wojskowego w tym dronów także powinna być prowadzona równolegle
2
@lucca87 jeszcze żeby Galata wytrzymała w rewanżu i Neverkusen pokazało klasę z 4senalem i po raz kolejny najlepsza liga świata pokaże swoje miejsce w szeregu
1
Anglicy mają 6 drużyn jeszcze w LM a na chwilę obecną zapowiada się że u grali tylko 2 ramisy a reszta w plecy
3
@tbas w jego wieku to co najwyżej może w MLS albo u arabów sobie wracać. Potrzebujemy w nowym sezonie napastnika a jak nie to Olmo, Fermin lub Rafinha jako fałszywa 9
0
Bayern to w rewanżu może wystawić rezerwowych
1
@kanver_ jak w piłce ręcznej
0
@Zoker łatwiej to zrobić niż Var dla kartek i różnych
2
Dziękuje za walkę i czekam na kolejne mecze. Tak grając nie mamy prawa przegrać ligi a w LM możemy śmiało walczyć z każdym.
Oby tylko Kounde i Balde nie wypadli na długo
3
Araujo mógłby za te wylewy z ostatnich lat się zrehabilitować