KierownikLucas
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać, dawać, mamy 5minut plus doliczony
0
@messi564 żeby karnego nie sprowokował w swoim polu karnym
5
Cancelo pcha - żółta kartka
Rafinhe popchali - nie ma faulu
2
Teraz czekać aż Olmo dostanie drugą kartkę za faul w presingu
0
@Rupert_Haubica kontuzja
2
Znowu po dwóch tygodniach powiedzą że powinien być faul ale błędy się zdarzają (szkoda ze kierunek tych błędów jest jeden)
0
Jeszcze przynajmniej jedną do przerwy
7
Przydałoby się szybko strzelić bramkę a przed przerwą minimum dwie
7
Czy ktoś się orientuję czy Getafe złożyło oficjalną skargę w związku z tym faulem "piłkarza" z Madrytu?
Bo jeśli nie to jest to kpina La ligi
0
Należy usunąć bocznych sędziów bo tylko biegają a spalonych decyduje Var
0
@Chimera i to dla gracza ofensywnego
1
@maroon zwycięzcą jest ten kto ostatni odpadnie bez względu na ilość punktów
3
@Kazragore u nas też są takie "profesorki" jak Środa, która twierdzi że orliki to wylęgarnia kiboli i samo zło więc tylko czekam aż powie że trzeba się wzorować na Hiszpani
0
@esem91 Hajto może być specjalistą w swojej dziedzinie to Żyła tym bardziej
1
@Arden chodzi o drużynę mlodziezową PSG U21
0
Dro podobno zawiedziony transferem bo trafił do U21 a nie do pierwszego składu dorosłej drużyny
1
Jeżeli Mekambe jest 10razy lepszy od lidera Barcy to ile razy gorsi są pozostali gracze Realu że odpadli z PK z Albacete (my ich graliśmy i gramy dalej), w lidze są za nami a LM skończyli niżej od nas i muszą grać 1/16? Tan dziennikarzyna chyba sam nie wie że wylał wiadro pomyj na resztę drużyny
0
@Ronad10 przypomnij sobie kto grał w zeszłym roku w finale LM
3
Widać że Rapfinha nie żałuję siły przy karnych, nawet gdy bramkarze rzucali się w dobrym kierunku to strzał był na tyle mocny i precyzyjny aby wpaść do bramki
2
@Overmars_ szybki rewanż oby z podobnym wynikiem
0
@mekston ale to głównie przez początek fazy grupowej, końcówkę już mieli mocną
0
@mekston na chwilę obecną nie są tak mocni jak rok temu
2
Ten karny to zgodnie z przepisami a że przepisy są jakie są to tym razem możemy się cieszyć. Lewy celowo strzelając nie zaczepił o nogę gracza za nim, był to przypadek, który przeszkodził mu w oddaniu strzału. Osobiście nie chciałbym takich karnych ale przepis to przepis.
3
Dawać jeszcze ze dwie żeby City nas nie wyprzedzilo
1
@burza1982 zaraz po tym jak za 100mln od kupią Moribe
1
@Leo Barca + flashscore
3
@partymaker kilka dni temu na stronie był artykuł o tym kto wystartuje w wyborach i tam było info że Fonta wspiera gość z miasta odpowiedzialny za odbiory. Więc można się spodziewać że odbiory kolejnych etapów to dopiero po wyborach będą i w zależności od tego kto wygra tak szybko będą postępować. Pracuje na codzień z urzędami i wiem że jeśli chcą to się przyczepią do wszystkiego.
0
Do wyborów jej nie będzie bo osoba odpowiedzialna za jej wydawanie wspiera konkandydata
1
Dobrze że gola z tego nie było
1
@adukla obaj mają tyle minut w t sezonie że ciężko nazwać to graniem. Ja bym w najbliższym miesiącu rotowal nimi, nie wystawiał razem. Niech łapią rytm i wracają do formy, mogą się bardzo przydać w końcówce sezonu aby odciążyć Pedriego i De Jonga