KierownikLucas
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby starczyło nam sił na dalsze bieganie tyle ile w pierwszej połowie
1
@majkiii nadaje do drukowania meczów
0
Oby nic poważnego bo Fermin jest istotny w tej ukladance na dziś, widać że chłopakom
0
Wiedział kiedy się odblokować
0
Już zaczyna drukować
1
Jazda z nim, jeszcze dwa
0
Już rozgrzewają bramkarza, znowu zawodnika meczu z niego zrobią
1
@Fermin Lamin i Pedri nie powinni wychodzić już na drugą połowę
0
@Filipem dziś powinni odpocząć wraz z Pedrim. Jeśli myślimy o remontadzie we wtorek to dziś powinno być więcej rotacji
6
Uważam że Flick w sobotę powinien zastosować podobny manewr jak Simeone w meczu ligowym z nami, czyli wystawić rezerwowy skład. Mamy wystarczającą przewagę w lidze aby pozwolić sobie na porażkę w meczu z Espanyolem ale jeśli chcemy myśleć o wygranej i awansie we wtorek to Pedri, Yamal, Fermin, Eric, Cancelo, Kunde muszą być w 100% wypoczęci i sprawni bo musimy zagrać na 120% we wtorek.
Jeżeli ceną za awans w LM miała by być przegrana z Espanyolem to jestem gotowy na takie poświęcenie
1
Rashford chociaż jest widoczny, próbuje szarpać w ataku. Do zmiany to są Olmo i Lewy
0
@Messibestplayerintheworld czyli liczą na walkower za to że za tydzień Bayern nie przyjedzie na bernabeu, sprytnie
0
@kejdzi powinni zacząć sypać kartkami, przez miesiąc mecze konczylyby się 9 na 9 ale w końcu by się część nauczyła że symulowanie się skończyło, tym bardziej że jest var
0
@Zoker zaklinanie rzeczywistości, żeby zdjąć klątwę
0
@kuz każdy ma swojego Araujo
0
@ja8215 prawie taki sam fenomen jak Modric
5
@Coveta po pierwsze awans w dwumeczu, po uniknąć kontuzji i kartek eliminujacych z kolejnych spotkań a dopiero później rekordy indywidualne
0
@Demazo no bo przecież nie powie że grają na czas
0
@ZwyklyKibicBarcy04 nie ostrożne zagranie ale zagrał najpierw piłkę co łagodzi ocenę
0
@Lisek dlaczego trzy dni późnej tak wcześnie, ja wiem że nie da się zawsze zapewnić 72h ale tu mogli chociaż się do tego zbliżyć
0
@AssisMoreira jeśli Włosi nie byli wstanie awansować na MŚ gdzie jedzie prawie 1/4 świata to znaczy że nie zasługują na ten turniej. Może niech zaczną od reformy swojej ligi i klubów bo siłą ich ligi są piłkarze zagraniczni.
Wiem że poziom eliminacji europejskich jest najwyższy i mogli by dać więcej miejsc Europie tym bardziej że grają w tych eliminacjach też kraje z Azji
0
@Aequlibre po tym jak odwalił wczoraj "Araujo" to chyba boją się linczu
7
Jeżeli Rafa wypada do końca sezonu to Flick musi zaskoczyć z ustawieniem bo zmiana 1do1 i granie Rashfordem może nie wypalić
1
@Roobo bo plan A był aby szybko strzelić gola tylko nikt nie przygotował planu B
0
@esem91 ale bydło hymny potrafiło wygwizdac
2
@Qba2312 lepiej tą wycieczkę zafundować dzieciom z domu dziecka. Piłkarzy stać aby na własną rękę opłacić wycieczkę do USA
0
@czlowiektyczka dobrze że na hymnach były aktywne gwiazdy.Nic dziwnego że Środa zachęca do zamykania orlikow bo wylęgarnia kiboli
3
Jeszcze grać nie zaczęli a już wstyd
1
@VamoSBarca88 mało tego,wygramy ten finał a puchar będzie odbierał Lewandowski będący królem strzelców z rąk Trampa który wleci na stadion z tym pucharem na grzbiecie wielkiego smoka.
0
@aiven z naszą historią negocjacji to tsk się może skończyć, Real bez problemu by wyciągnął ponad 100mln za Olmo i Ferrana