1

Oby starczyło nam sił na dalsze bieganie tyle ile w pierwszej połowie

1

@majkiii nadaje do drukowania meczów

0

Oby nic poważnego bo Fermin jest istotny w tej ukladance na dziś, widać że chłopakom

0

Wiedział kiedy się odblokować

0

Już zaczyna drukować

1

Jazda z nim, jeszcze dwa

0

Już rozgrzewają bramkarza, znowu zawodnika meczu z niego zrobią

1

@Fermin Lamin i Pedri nie powinni wychodzić już na drugą połowę

0

@Filipem dziś powinni odpocząć wraz z Pedrim. Jeśli myślimy o remontadzie we wtorek to dziś powinno być więcej rotacji

6

Uważam że Flick w sobotę powinien zastosować podobny manewr jak Simeone w meczu ligowym z nami, czyli wystawić rezerwowy skład. Mamy wystarczającą przewagę w lidze aby pozwolić sobie na porażkę w meczu z Espanyolem ale jeśli chcemy myśleć o wygranej i awansie we wtorek to Pedri, Yamal, Fermin, Eric, Cancelo, Kunde muszą być w 100% wypoczęci i sprawni bo musimy zagrać na 120% we wtorek.
Jeżeli ceną za awans w LM miała by być przegrana z Espanyolem to jestem gotowy na takie poświęcenie

1

Rashford chociaż jest widoczny, próbuje szarpać w ataku. Do zmiany to są Olmo i Lewy

0

@Messibestplayerintheworld czyli liczą na walkower za to że za tydzień Bayern nie przyjedzie na bernabeu, sprytnie

0

@kejdzi powinni zacząć sypać kartkami, przez miesiąc mecze konczylyby się 9 na 9 ale w końcu by się część nauczyła że symulowanie się skończyło, tym bardziej że jest var

0

@Zoker zaklinanie rzeczywistości, żeby zdjąć klątwę

0

@kuz każdy ma swojego Araujo

0

@ja8215 prawie taki sam fenomen jak Modric

5

@Coveta po pierwsze awans w dwumeczu, po uniknąć kontuzji i kartek eliminujacych z kolejnych spotkań a dopiero później rekordy indywidualne

0

@Demazo no bo przecież nie powie że grają na czas

0

@ZwyklyKibicBarcy04 nie ostrożne zagranie ale zagrał najpierw piłkę co łagodzi ocenę

0

@Lisek dlaczego trzy dni późnej tak wcześnie, ja wiem że nie da się zawsze zapewnić 72h ale tu mogli chociaż się do tego zbliżyć

0

@AssisMoreira jeśli Włosi nie byli wstanie awansować na MŚ gdzie jedzie prawie 1/4 świata to znaczy że nie zasługują na ten turniej. Może niech zaczną od reformy swojej ligi i klubów bo siłą ich ligi są piłkarze zagraniczni.
Wiem że poziom eliminacji europejskich jest najwyższy i mogli by dać więcej miejsc Europie tym bardziej że grają w tych eliminacjach też kraje z Azji

0

@Aequlibre po tym jak odwalił wczoraj "Araujo" to chyba boją się linczu

7

Jeżeli Rafa wypada do końca sezonu to Flick musi zaskoczyć z ustawieniem bo zmiana 1do1 i granie Rashfordem może nie wypalić

1

@Roobo bo plan A był aby szybko strzelić gola tylko nikt nie przygotował planu B

0

@esem91 ale bydło hymny potrafiło wygwizdac

2

@Qba2312 lepiej tą wycieczkę zafundować dzieciom z domu dziecka. Piłkarzy stać aby na własną rękę opłacić wycieczkę do USA

0

@czlowiektyczka dobrze że na hymnach były aktywne gwiazdy.Nic dziwnego że Środa zachęca do zamykania orlikow bo wylęgarnia kiboli

3

Jeszcze grać nie zaczęli a już wstyd

1

@VamoSBarca88 mało tego,wygramy ten finał a puchar będzie odbierał Lewandowski będący królem strzelców z rąk Trampa który wleci na stadion z tym pucharem na grzbiecie wielkiego smoka.

0

@aiven z naszą historią negocjacji to tsk się może skończyć, Real bez problemu by wyciągnął ponad 100mln za Olmo i Ferrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?