0

Wyjdź. Wyjdź i już nie wracaj. Błagam.

0

drugim razem było 2-1 z City

0

Aż się popłakałam z tej radości :)

0

Genialna akcja. Genialna gra. Genialny mecz. Genialny Messi.

0

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!

0

A co byście powiedzieli na zmianę Messi- Fabregas?

0

Kto dostał opaskę kapitańską?

0

Ej, w przerwie były jakieś zmiany?

0

To ludzie, a nie roboty. Myślisz, że taki np. Fabregas, który w ciągu jednego meczu przebiega 12 km, ile meczów będzie w stanie rozegrać na pełnych obrotach w ciągu tygodnia?

0

Mam nadzieję, że tak

0

Za Xavi'm był Fabregas

0

Gdzie sonda na zawodnika meczu?

0

A w studiu pomeczowym TVP1 pie**olą jakieś farmazony że City było lepsze a Barcelona była strasznie słaba, już nie wspominając o strasznie słabym Messi'm. Kur*a. Co z tymi ludźmi jest nie tak?!

0

Przepraszam za wyrażenie, ale ja pierdole- sędziowie w LM zaczyna mnie dobijać. Naprawdę.

0

Podania i te genialne rozeznanie gry Fabregasa. Tak. To jest to co kocham.

0

Jest!

0

Nawet jak będzie 0:0 albo 1:0 dla City to i tak będę dumna- tak dobrej i szybkiej Barcelony dawno nie widziałam

0

Też tak pomyślałam

0

Uefalona? Szczerze?

0

Dlaczego mam wrażenie że wszyscy grają pod Inieste?

0

Widać że nie mamy takich czystych wślizgów jak anglicy

0

W takich chwilach piłka i sprawy klubu schodzą na dalszy plan. Don Andres- poczekamy ile będzie trzeba.

0

Ja pie**ole... a ten znowu swoje

0

Andres, trzymaj się chłopie... a jeszcze nie tak dawno wstawiał na oficjalnym profilu na Facebooku zdjęcia brzuszka swojej żony i ich cudownej sielanki. Szkoda faceta, to miał być podobno syn- a dla piłkarza klasy Don Andresa syn to jak następca, błogosławieństwo. No nic, odpoczywaj brachu ile trzeba- świat na ciebie poczeka.

0

Dzięki :)

0

Ile Argentyna, a ile Hiszpania?

0

Wzruszyłam się... Normalnie siedzę i płaczę

0

Fabregas zawsze powie coś mądrego. Szczerze, nie boi się powiedzieć prawdy. Najlepsze jest to, że przyznał się do swojego błędu. On jak tylko zszedł z boiska, to podobno pokręcił głową i powiedział "zwaliłem".

0

Dal Barcy? Zawsze

0

Tak się teraz zastanawiam- ile jeszcze przeczytam komentarzy jaki to Fabregas jest słaby, jaki wolny i jaki nieprzydatny. Dobra, może i nie popisał się w dzisiejszym meczu. Ale ku*wa- czy to odpowiedni powód żeby zapomnieć o tym wszystkim co zrobił dla klubu?! Jeszcze nie tak dawno wszyscy chwalili jego podania, asysty, strzały, wszystko- a teraz nagle okazało się, że ściągnięcie Cesca do Barcelony "to jeden z większych błędów ostatnich lat". Czytając wypowiedzi tego typu, załamuję ręcę i zastanawiam się- czy macie aż tak słabą pamięć? Czy nikt już nie wspomni ile razy Fabregas ratował nam dupę? Ile razy byliśmy z niego dumni? Naprawdę szczerze współczuję tym, którzy nie potrafią docenić pracy, poświęcenia innych. Prawdę mówiąc walę głową o biurko kiedy czytam komentarze na tej stronie, np. "po co nam Fabregas? po co nam Xavi? po co nam Puyol? wywalić ich wszystkich i kupić XXX (jakiegoś młodego piłkarzyka, który w ostatnim meczu pokazał jeden dobry drybling)". Nie wiem, może coś jest ze mną nie tak, ale chyba inaczej to powinno wyglądać. Dziękuję. Dobranoc. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?