Kisiel1899
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyjdź. Wyjdź i już nie wracaj. Błagam.
0
drugim razem było 2-1 z City
0
Aż się popłakałam z tej radości :)
0
Genialna akcja. Genialna gra. Genialny mecz. Genialny Messi.
0
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!
0
A co byście powiedzieli na zmianę Messi- Fabregas?
0
Kto dostał opaskę kapitańską?
0
Ej, w przerwie były jakieś zmiany?
0
To ludzie, a nie roboty. Myślisz, że taki np. Fabregas, który w ciągu jednego meczu przebiega 12 km, ile meczów będzie w stanie rozegrać na pełnych obrotach w ciągu tygodnia?
0
Mam nadzieję, że tak
0
Za Xavi'm był Fabregas
0
Gdzie sonda na zawodnika meczu?
0
A w studiu pomeczowym TVP1 pie**olą jakieś farmazony że City było lepsze a Barcelona była strasznie słaba, już nie wspominając o strasznie słabym Messi'm. Kur*a. Co z tymi ludźmi jest nie tak?!
0
Przepraszam za wyrażenie, ale ja pierdole- sędziowie w LM zaczyna mnie dobijać. Naprawdę.
0
Podania i te genialne rozeznanie gry Fabregasa. Tak. To jest to co kocham.
0
Jest!
0
Nawet jak będzie 0:0 albo 1:0 dla City to i tak będę dumna- tak dobrej i szybkiej Barcelony dawno nie widziałam
0
Też tak pomyślałam
0
Uefalona? Szczerze?
0
Dlaczego mam wrażenie że wszyscy grają pod Inieste?
0
Widać że nie mamy takich czystych wślizgów jak anglicy
0
W takich chwilach piłka i sprawy klubu schodzą na dalszy plan. Don Andres- poczekamy ile będzie trzeba.
0
Ja pie**ole... a ten znowu swoje
0
Andres, trzymaj się chłopie... a jeszcze nie tak dawno wstawiał na oficjalnym profilu na Facebooku zdjęcia brzuszka swojej żony i ich cudownej sielanki. Szkoda faceta, to miał być podobno syn- a dla piłkarza klasy Don Andresa syn to jak następca, błogosławieństwo. No nic, odpoczywaj brachu ile trzeba- świat na ciebie poczeka.
0
Dzięki :)
0
Ile Argentyna, a ile Hiszpania?
0
Wzruszyłam się... Normalnie siedzę i płaczę
0
Fabregas zawsze powie coś mądrego. Szczerze, nie boi się powiedzieć prawdy. Najlepsze jest to, że przyznał się do swojego błędu. On jak tylko zszedł z boiska, to podobno pokręcił głową i powiedział "zwaliłem".
0
Dal Barcy? Zawsze
0
Tak się teraz zastanawiam- ile jeszcze przeczytam komentarzy jaki to Fabregas jest słaby, jaki wolny i jaki nieprzydatny. Dobra, może i nie popisał się w dzisiejszym meczu. Ale ku*wa- czy to odpowiedni powód żeby zapomnieć o tym wszystkim co zrobił dla klubu?! Jeszcze nie tak dawno wszyscy chwalili jego podania, asysty, strzały, wszystko- a teraz nagle okazało się, że ściągnięcie Cesca do Barcelony "to jeden z większych błędów ostatnich lat". Czytając wypowiedzi tego typu, załamuję ręcę i zastanawiam się- czy macie aż tak słabą pamięć? Czy nikt już nie wspomni ile razy Fabregas ratował nam dupę? Ile razy byliśmy z niego dumni? Naprawdę szczerze współczuję tym, którzy nie potrafią docenić pracy, poświęcenia innych. Prawdę mówiąc walę głową o biurko kiedy czytam komentarze na tej stronie, np. "po co nam Fabregas? po co nam Xavi? po co nam Puyol? wywalić ich wszystkich i kupić XXX (jakiegoś młodego piłkarzyka, który w ostatnim meczu pokazał jeden dobry drybling)". Nie wiem, może coś jest ze mną nie tak, ale chyba inaczej to powinno wyglądać. Dziękuję. Dobranoc. VeB!