0

Super. Kolejny mecz kiedy wszyscy zaczynają jechać po Cescu. To może jeszcze raz- zastanówmy się- ile spotkań w tym sezonie rozegrał Fabregas? ile to było minut? ile kilometrów przebiegł w ciągu każdego ze spotkań (coś chyba średnio 12)? Ludźmi, piłkarze są tylko ludźmi. Oni nie są ze stali. Pomyślcie jakbyście wy mieli tak zapie***lać cały czas. I nagle zaczyna ci wysiadać organizm, to wszyscy zaczynają mówić jaki to z ciebie słabiak, niedouczony frajer i tym podobne. Ja naprawdę rozumiem- to spotkanie nie było może najlepszym w karierze Cesca, ale nie przesadzajmy i zastanówmy się chwilę.

0

Jakby to powiedzieli Biali "pewnie sędzia wykupiony"

1

"Messsi! Messsssi!.... Courtois...."

0

yyyyyyyy....

0

Masherano... nie wierzę w to co widzę

0

Fabs, dzięki. Choć zaprawdę nic dzisiaj nie rozegrałeś, to dzięki- za starania.

0

Wiedziałam. Wiedziałam, że ten mecz nie będzie należał do łatwych to nie- nikt mi nie wierzył. Wszyscy tylko powtarzali w kółko "już po Atletico", "nie mają szans" albo "i niby co to Atletico może nam zrobić?"

0

Ile u Atletico?

0

Ile Atletico, a ile Real?

0

Ostatnio dobrze Real pojechali, więc kto wie, kto wie...

0

Wie ktoś jaki okrzyk zwycięstwa mają kibice Sewilli? coś w stylu nasze Visca el Barca, albo białe Hala Madryt. Bo wiecie- skoro chcemy być sezonowcami (a może wieczorowcami, jak ktoś słusznie napisał) to chyba warto wiedzieć takie rzeczy :)

0

Najlepszymi przyjaciółmi Messi'ego w Barcelonie są: Pique, Pinto, Fabregas, Neymar i właśnie nasz biedny Valdes

0

No, tak- ciekawe czyjemu bramkarzowi wyszła kontuzja parę miesięcy przed odejściem z klubu....

0

To właśnie ten dzień kiedy jestem sezonowcem Sewilli :D

0

dzięki :)

0

Ej, kiedy zaczął się mecz Realu?

0

"Będziemy Was na bieżąco informować o stanie zdrowia naszego bramkarza."- w takiej sytuacji to chyba już "naszego BYŁEGO bramkarza".... będę płakać zaraz.....

0

Barcelona dała mu wszystko. Nigdy stąd nie odejdzie, o czym sam Messi zapewniał. Zbyt dużo znaczy dla niego herb. Być może to głupia miłość i przywiązanie, ale przecież to samo łączy wszystkich kibiców Barcelony.

0

Mam tylko nadzieję, że pozostanie w nim przez to głód wygrania LM i zostanie w Barcelonie... ale cóż- marzenia są fajne.....

0

Jak Messi oberwał i zwijał się z bólu... miałam zawał...

0

Płaczę, ku*wa płaczę :)

0

Koniec ruamkowania i patatajania- trzeba to w końcu skończyć. Chłopaki- kończcie te robote!

0

"Gdzie Real nie może tam sędzia pomoże"... nie wierzyłam w to, ale jednak coś w tym jest

0

Jedno wam powiem- Pepe to mnie po prostu wku*wia. Nie dość, że ma jakieś wąty to nawet symulować nie umie. Jakieś beztalęcie po prostu.

0

I ch*j- pomyślałam, bo myślę raczej zwięźle

0

Komentator- "Real przycisnął Barcelonę na początku meczu". Serio? 1-0? I kto tu kogo przycisnął?

0

Teraz jeszcze Messi hat-trick i Fabregas jednego i ja jestem happy :D

0

A ja wczoraj do mojego siostrzeńca- Adasia (chłopak ma 2,5 roku) mówię- "To jaki jest najlepszy klub na świecie?" A on popatrzył na moje ściany poobklejane plakatami Barcy odpowiedział "FC Barcelona!". Jestem z niego dumna, aż mi się łezka w oku zakręciła. Uwaga, uwaga- rekrutacja trwa!

0

O Messi'm mówili od razu, że będzie następcą Maradony więc na nim też ciążyła swego rodzaju presja

0

raczej się nie wychylał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?