Kisiel1899
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super. Kolejny mecz kiedy wszyscy zaczynają jechać po Cescu. To może jeszcze raz- zastanówmy się- ile spotkań w tym sezonie rozegrał Fabregas? ile to było minut? ile kilometrów przebiegł w ciągu każdego ze spotkań (coś chyba średnio 12)? Ludźmi, piłkarze są tylko ludźmi. Oni nie są ze stali. Pomyślcie jakbyście wy mieli tak zapie***lać cały czas. I nagle zaczyna ci wysiadać organizm, to wszyscy zaczynają mówić jaki to z ciebie słabiak, niedouczony frajer i tym podobne. Ja naprawdę rozumiem- to spotkanie nie było może najlepszym w karierze Cesca, ale nie przesadzajmy i zastanówmy się chwilę.
0
Jakby to powiedzieli Biali "pewnie sędzia wykupiony"
1
"Messsi! Messsssi!.... Courtois...."
0
yyyyyyyy....
0
Masherano... nie wierzę w to co widzę
0
Fabs, dzięki. Choć zaprawdę nic dzisiaj nie rozegrałeś, to dzięki- za starania.
0
Wiedziałam. Wiedziałam, że ten mecz nie będzie należał do łatwych to nie- nikt mi nie wierzył. Wszyscy tylko powtarzali w kółko "już po Atletico", "nie mają szans" albo "i niby co to Atletico może nam zrobić?"
0
Ile u Atletico?
0
Ile Atletico, a ile Real?
0
Ostatnio dobrze Real pojechali, więc kto wie, kto wie...
0
Wie ktoś jaki okrzyk zwycięstwa mają kibice Sewilli? coś w stylu nasze Visca el Barca, albo białe Hala Madryt. Bo wiecie- skoro chcemy być sezonowcami (a może wieczorowcami, jak ktoś słusznie napisał) to chyba warto wiedzieć takie rzeczy :)
0
Najlepszymi przyjaciółmi Messi'ego w Barcelonie są: Pique, Pinto, Fabregas, Neymar i właśnie nasz biedny Valdes
0
No, tak- ciekawe czyjemu bramkarzowi wyszła kontuzja parę miesięcy przed odejściem z klubu....
0
To właśnie ten dzień kiedy jestem sezonowcem Sewilli :D
0
dzięki :)
0
Ej, kiedy zaczął się mecz Realu?
0
"Będziemy Was na bieżąco informować o stanie zdrowia naszego bramkarza."- w takiej sytuacji to chyba już "naszego BYŁEGO bramkarza".... będę płakać zaraz.....
0
Barcelona dała mu wszystko. Nigdy stąd nie odejdzie, o czym sam Messi zapewniał. Zbyt dużo znaczy dla niego herb. Być może to głupia miłość i przywiązanie, ale przecież to samo łączy wszystkich kibiców Barcelony.
0
Mam tylko nadzieję, że pozostanie w nim przez to głód wygrania LM i zostanie w Barcelonie... ale cóż- marzenia są fajne.....
0
Jak Messi oberwał i zwijał się z bólu... miałam zawał...
0
Płaczę, ku*wa płaczę :)
0
Koniec ruamkowania i patatajania- trzeba to w końcu skończyć. Chłopaki- kończcie te robote!
0
"Gdzie Real nie może tam sędzia pomoże"... nie wierzyłam w to, ale jednak coś w tym jest
0
Jedno wam powiem- Pepe to mnie po prostu wku*wia. Nie dość, że ma jakieś wąty to nawet symulować nie umie. Jakieś beztalęcie po prostu.
0
I ch*j- pomyślałam, bo myślę raczej zwięźle
0
Komentator- "Real przycisnął Barcelonę na początku meczu". Serio? 1-0? I kto tu kogo przycisnął?
0
Teraz jeszcze Messi hat-trick i Fabregas jednego i ja jestem happy :D
0
A ja wczoraj do mojego siostrzeńca- Adasia (chłopak ma 2,5 roku) mówię- "To jaki jest najlepszy klub na świecie?" A on popatrzył na moje ściany poobklejane plakatami Barcy odpowiedział "FC Barcelona!". Jestem z niego dumna, aż mi się łezka w oku zakręciła. Uwaga, uwaga- rekrutacja trwa!
0
O Messi'm mówili od razu, że będzie następcą Maradony więc na nim też ciążyła swego rodzaju presja
0
raczej się nie wychylał