Kisiel1899
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potrzebna lepsza jakość
0
Potrzebna nowa tapeta na telefon z naszymi mistrzami. Ktoś coś?
0
Hmm, czy to oznacza że Ronaldo ma teraz mniej bramek od Leo?
0
Ale Leo się zachwiał. Wyglądał jakby miał zemdleć
0
Może racja. Ale zwykle raczej pozytywnie wypowiada się o Barçy.
10
Kiedy tylko wylosowaliśmy Bayern, jedne z pierwszych myśli- subiektywnie komentowany mecz pod Bayern na TVP1, wybuch euforii po golu Lewandowskiego i czysty smutek w głosie po golu Barçy. Ale jak już zobaczyłam, że będzie komentował Żewła i Szpaku, to aż mi jakoś ulżyło. Jak Żewłakowa nie lubię, tak 'Maradonę' bardzo szanuję, a za jego sympatię do Barçy- ma plusika i dzisiaj liczę na jego dobry komentarz.
7
http://static.fangol.pl/content/7/e/5/7e5917fb113913ebd476481900e4920d-554.jpg
Symbolika nowych tatuaży Leo
0
Gdzie grają? W Madrycie?
41
Wszyscy jesteśmy dwumeczowcami Juve :3
0
Cesc Fabregas, który obchodzi dzisiaj swoje 28. urodziny, odwiedził dziś Barcelonę wraz ze swoją partnerką Daniellą i córką Lią. Cały dzień spędzili w towarzystwie Messi'ego, Pique i ich rodzin [instagram]
0
Komentarz usunięty
0
O co zakład że dostaniesz bana za przekleństwo a biały dalej będzie hasał?
2
Właśnie nie wiem, nikt mi nie odpowiedział bo usunęli mój komentarz :(
0
Droga redakcjo! (fajnie by było gdybyście to czytali, admini)
Jakim cudem pół roku temu dostałam bana na miesiąc za komentarz "ile jest?" w trakcie meczu Barcelony, a ten "kibic" z fioletowej spamuje tu od niemal godziny a wy nawet nie usuniecie jego komentarzy?
Z poważaniem
Kibic
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
Błagam, niech ktoś w końcu zbanuje tego białego. Zgłaszajcie każdy komentarz. Może to coś da
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
26
http://static.fangol.pl/content/3/0/2/30222841b2d322321d9f73c054b5be6b-full.gif
Pep się nigdy nie zmieni :D
0
Messi mina w stylu "dziś w nocy zgwałcę cię jak Getafe"
0
W Hiszpanii media mają dziwny zwyczaj czytania rozmów z ust i później są afery
7
Nie chcę iść do łazienki bo boję się że mnie coś ominie xd
0
Dzięki :)
0
Chwila, ten mecz Realu z Celtą to już był?
0
Dzięki :)
0
Jaka jest różnica bramek między Leo a Ronaldo?
0
Ciekawe czy teraz na rm.pl cytują komentarze z naszej strony