Kisiel1899
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Barcelona nawet jak przegrywa to z pompą
2
Oby historia z Milanem się powtórzyła
0
Oho, chłopaki, to może nie była wina Roberto...
0
O pietruszkę, mówisz...
0
Roberto, go hard or go home
0
Ale będzie śmiesznie jak za parę lat kupimy go za grube miliony, jak Fabregasa.
#powtórka z rozrywki #norma
0
Ile minut zostało bo wywaliło streama?
2
Ja wiem- straciliśmy przewagę. Wiem- brak szacunku do rywala. Ja rozumiem. Dla dlaczego jako kibice piłki nożnej nie możemy się cieszyć takim pięknym spektaklem, z tyloma pięknymi bramkami? Enjoy!
0
Po części tak, ponieważ Fabregas jest naszym wychowankiem. I mimo wszystko to on był tym piłkarzem na boisku który nawet w słabej formie potrafił jednym podaniem zmienić bieg spotkania. Tęsknię za nim jako pozytywnym człowiekiem, dobrym duchem w szatni.
3
Messi strzela tylko ogórkom. Trzeba go sprzedać.
1
Nowa tapeta XD
5
Może się powtórzę, ale wydaje mi się że to całkiem dobra odpowiedź na twój komentarz. Ogólnie wydaje mi się że barcelonismo szanuje Ikera głównie za to jakim był kapitanem. Mam na myśli jego szacunek do innych klubów, m.in. właśnie naszej Barcy, bo to my powinniśmy być dla niego największym wrogiem. A nie byliśmy. Iker zawsze miał szacunek do Dumy Katalonii, tak jak i Xavi miał szacunek do Realu. Różnica jest tylko taka że my Xavi'ego pożegnaliśmy z największymi honorami i łzami w oczach. A Królewscy zmieszali swoją legendę z błotem, zresztą nie pierwszy raz. Po za tym- wystarczy tylko spojrzeć na jego dorobek reprezentacyjny, trofea, które zdobył z Realem, na 25 lat spędzonych w klubie, którego może powinniśmy nie znosić, a ich wielkiego bohatera w tym momencie traktujemy prawie jak własnego. I jeszcze- jest takie powiedzenie że Twoja wielkość jest zależna od wielkości twojego wroga. Jakież to prawdziwe. Osobiście jest mi przykro że taki wspaniały zawodnik, kapitan opuszcza klub z Madrytu. Gdyby Biali zapomnieli, niektórzy Bordowo-Granatowi będą pamiętać.
0
Ogólnie wydaje mi się że barcelonismo szanuje Ikera głównie za to jakim był kapitanem. Mam na myśli jego szacunek do innych klubów, m.in. właśnie naszej Barcy, bo to my powinniśmy być dla niego największym wrogiem. A nie byliśmy. Iker zawsze miał szacunek do Dumy Katalonii, tak jak i Xavi miał szacunek do Realu. Różnica jest tylko taka że my Xavi'ego pożegnaliśmy z największymi honorami i łzami w oczach. A Królewscy zmieszali swoją legendę z błotem, zresztą nie pierwszy raz. A co do 'Penaldo', o którym była mowa w twojej wypowiedzi- dla Królewskich z pewnością będzie wiecznym bohaterem, podejrzewam jednak że nigdy nie zdobędzie takiego szacunku u kibiców Barcy, jaki zapewnił sobie spokojny, pokorny Casillas, który zawsze podchodził do wszystkiego z profesjonalizmem. Osobiście jest mi przykro że taki wspaniały zawodnik, kapitan opuszcza klub z Madrytu. Gdyby Biali zapomnieli, niektórzy Bordowo-Granatowi będą pamiętać.
0
Córka, ma na imię Capri :)
5
Włączyłam, zobaczyłam, zaksztusiłam się sokiem i siedzę z miną w stylu WTF?! Ktoś jeszcze wcale się tego nie spodziewał?
4
Już się bałam, że za dużo wypił i nie wypuścili go do ludzi :D
1
Tak mi się tylko wydaje czy Bravo nie było na fecie?
3
Podczas całej fety popłakałam się chyba ze 4 razy :3
2
W biografii Leo było napisane że zwykle gotuje dla niego starszy brat :D
1
Na czym dokładnie polega kariera gracza niezależnego?
105
"Xavi jest bardziej barceloński niż hymn klubu i barwy blaugrana razem wzięte"
Gracias, Generale!
0
Ok, dzięki :)
0
Off top: czy Eurosport ma jakiekolwiek prawa do transmisji spotkań ligi hiszpańskiej lub Copa del Rey?
2
Podzieli się ktoś linkiem z tym wszystkim co działo się po meczu? :)
0
Może i sędzia nie jest jakiś świetny dzisiaj, ale i tak dobrze ze nie nabiera się na te wszystkie nury Realu
31
Z jednej strony Gran Derbi w finale rzecz piękna. MSN, a już zwłaszcza Leo, to poziom po prostu kosmiczny. No jak nie teraz to kiedy mielibyśmy z nimi wygrać. Ale z drugiej strony jeżeli Real wygra, będzie pierwszą drużyną która obroni tytuł LM, a biali do końca świata będą nam to wypominać, grzejąc się w blasku wiecznej chwały
3
Jak dla mnie dobre rozłożenie sił na mecz z Atleti
#Barça #długodystansowiec
1
Nie ma to jak oglądać streama na yt i czytać wiadomości z czatu (swoją drogą kabaret) :D
2
Masowy orgazm :D
4
Valencia stwierdziła że chce być jak Barcelona :D