0

Widzę, że frustracja sięga zenitu.

0

Dobra, to teraz zdjęcia i nagrania zacieszonej mordki Leo mile widziane :D

11

Messi jak już coś łamie, rekord czy klątwę- to dobitnie, żeby nie było wątpliwości.

3

Ten moment kiedy wszyscy jadą po całej drużynie, a ty nagle bęc! i Messi strzela bramkę gościowi którego nie mógł pokonać przez całą karierę.
#magia

0

Spróbować nie zaszkodzi.

6

Arsenal nie umie grać autobusem, mówili...
Będzie dobra rywalizacja, mówili...

0

Chłopaki, to ja poproszę puchar na urodziny :3

1

To zależy. Jeżeli mieszkasz przy wschodniej granicy i masz z tym językiem do czynienia na codzień to raczej problemu nie będzie. A jeżeli nie, to po prostu kwestia tego jak bardzo Ci na tym zależy. Rosyjski to bardzo obrazowy język i dla nas, Słowian, stosunkowo łatwy.

0

Oby, kolego. Oby.

0

No tak. W sumie to pewnie nic. Zapomniałam, że to internet, gdzie nawet jak piszesz na temat to dostaniesz po tyłku za 'co nas to obchodzi' :D

0

Ból jest taki, że po pierwsze- sen był wyjątkowo realistyczny. Po drugie- teraz też się z tego śmieję. Ale w świetle tego hurraoptymizmu, jakiego od wczoraj jesteśmy świadkami, ja to biorę jako kubeł zimnej wody na głowę. Jeszcze wszystko możliwe.

0

Poniedziałki to chyba jednak jakaś klątwa. Miałam dzisiaj taki koszmar, jakiego nie uświadczyłam od kilku miesięcy. Barcelona grała z Realem, który (jakimś cudem) odrobił stratę na zero. 1:0. 2:0. 3:0. I wszystko pięknie. A później już gorzej. 3:1. 3:2. 3:3. W 70 minucie Leo strzelił. 4:3. Ale Real się nie dał. 4:4. 4:5. Starszna historia, bo wtedy się obudziłam. Długo już nie miałam takiego realistycznego snu. Dosłownie i w przenośni realistycznego.

1

No pewnie, że są.

0

1950? How is that possible?
Edit: spoko, trochę się wystraszyłam jak policzyłam :D

4

Oczywiście, że tak. Tylko u mnie dzieci lubią Barcę po dobroci :D co jakiś czas przypominam tym cztero- i pięciolatkom, kim jest Messi, gdzie gra i jak wygląda nasz herb. Wszyscy w rodzinie się śmieją, że to za wcześnie, ale wiecie, młode umysły to i oporu nie stawiają zbyt dużego :D

6

Marzenia można spełnić nawet jeżeli wydają się nierealne. Dziś po raz pierwszy byłam na wykładzie kursu na sędziego piłkarskiego. Przede mną 3 miesiące ciężkiej nauki. Nawet jeżeli test teoretyczny nie da mi zbyt dobrego wyniku i ostatecznie nie zaliczę egzaminów, to i tak jedno kolejne marzenie spełnione.
Następne- wyjazd do Barcelony.

22

Hahahaha Pique świetny :D

2

Weź napisz że Masche jest słaby ;-;

0

Albo krew lub otwarte złamanie.

0

Thiago *-*

1

Po prostu brak mi słów. Suarez 2 mecze, a ten ich bramkarz nic. Naprawdę, logiczne.

1

Gdzie mogę znaleźć jakiś montaż wszystkich spięć z dzisiejszego meczu?

17

-Panie sędzio, gdzie kartki?!
-Spoko, już wziąłem. Teraz każdy dostanie kartkę! I ty, i on, i każdy! Kartki dla wszystkich!

0

Co ten bramkarz zrobił Leo?

1

I jak plandeka na Żuku :D

0

Simeone to jest jednak jasnowidz.

0

Dzięki :D

0

Ma ktoś może jakieś nagranie z nokautu z Messim w roli głównej?

0

Feliz navidad!

1

Wzruszyłby się na taki widok :3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?