Kisiel1899
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę, że frustracja sięga zenitu.
0
Dobra, to teraz zdjęcia i nagrania zacieszonej mordki Leo mile widziane :D
11
Messi jak już coś łamie, rekord czy klątwę- to dobitnie, żeby nie było wątpliwości.
3
Ten moment kiedy wszyscy jadą po całej drużynie, a ty nagle bęc! i Messi strzela bramkę gościowi którego nie mógł pokonać przez całą karierę.
#magia
0
Spróbować nie zaszkodzi.
6
Arsenal nie umie grać autobusem, mówili...
Będzie dobra rywalizacja, mówili...
0
Chłopaki, to ja poproszę puchar na urodziny :3
1
To zależy. Jeżeli mieszkasz przy wschodniej granicy i masz z tym językiem do czynienia na codzień to raczej problemu nie będzie. A jeżeli nie, to po prostu kwestia tego jak bardzo Ci na tym zależy. Rosyjski to bardzo obrazowy język i dla nas, Słowian, stosunkowo łatwy.
0
Oby, kolego. Oby.
0
No tak. W sumie to pewnie nic. Zapomniałam, że to internet, gdzie nawet jak piszesz na temat to dostaniesz po tyłku za 'co nas to obchodzi' :D
0
Ból jest taki, że po pierwsze- sen był wyjątkowo realistyczny. Po drugie- teraz też się z tego śmieję. Ale w świetle tego hurraoptymizmu, jakiego od wczoraj jesteśmy świadkami, ja to biorę jako kubeł zimnej wody na głowę. Jeszcze wszystko możliwe.
0
Poniedziałki to chyba jednak jakaś klątwa. Miałam dzisiaj taki koszmar, jakiego nie uświadczyłam od kilku miesięcy. Barcelona grała z Realem, który (jakimś cudem) odrobił stratę na zero. 1:0. 2:0. 3:0. I wszystko pięknie. A później już gorzej. 3:1. 3:2. 3:3. W 70 minucie Leo strzelił. 4:3. Ale Real się nie dał. 4:4. 4:5. Starszna historia, bo wtedy się obudziłam. Długo już nie miałam takiego realistycznego snu. Dosłownie i w przenośni realistycznego.
1
No pewnie, że są.
0
1950? How is that possible?
Edit: spoko, trochę się wystraszyłam jak policzyłam :D
4
Oczywiście, że tak. Tylko u mnie dzieci lubią Barcę po dobroci :D co jakiś czas przypominam tym cztero- i pięciolatkom, kim jest Messi, gdzie gra i jak wygląda nasz herb. Wszyscy w rodzinie się śmieją, że to za wcześnie, ale wiecie, młode umysły to i oporu nie stawiają zbyt dużego :D
6
Marzenia można spełnić nawet jeżeli wydają się nierealne. Dziś po raz pierwszy byłam na wykładzie kursu na sędziego piłkarskiego. Przede mną 3 miesiące ciężkiej nauki. Nawet jeżeli test teoretyczny nie da mi zbyt dobrego wyniku i ostatecznie nie zaliczę egzaminów, to i tak jedno kolejne marzenie spełnione.
Następne- wyjazd do Barcelony.
22
Hahahaha Pique świetny :D
2
Weź napisz że Masche jest słaby ;-;
0
Albo krew lub otwarte złamanie.
0
Thiago *-*
1
Po prostu brak mi słów. Suarez 2 mecze, a ten ich bramkarz nic. Naprawdę, logiczne.
1
Gdzie mogę znaleźć jakiś montaż wszystkich spięć z dzisiejszego meczu?
17
-Panie sędzio, gdzie kartki?!
-Spoko, już wziąłem. Teraz każdy dostanie kartkę! I ty, i on, i każdy! Kartki dla wszystkich!
0
Co ten bramkarz zrobił Leo?
1
I jak plandeka na Żuku :D
0
Simeone to jest jednak jasnowidz.
0
Dzięki :D
0
Ma ktoś może jakieś nagranie z nokautu z Messim w roli głównej?
0
Feliz navidad!
1
Wzruszyłby się na taki widok :3