0

Zawsze broniłam Cesca, był moim ulubieńcem. Ale jeżeli rzeczywiście skończy w następnym sezonie w madryckiej koszulce, wszelka moja sympatia do niego zmieni się w całkowity brak szacunku.

69

Barça- najlepszy przykład tego jak dostać bana na transfery i jeszcze zdobyć 5 pucharów.
#miszcze

0

"Kamienie na twojej drodze? Zbierz je wszystkie. Kiedyś zbudujesz z nich zamek"

1

Jeżeli tak twierdzisz, to widocznie mało z Barcą przeżyłeś.

5

Skoro tak już rozmawiamy, to i ja się szczerze wypowiem. Od kiedy będąc małą dziewczynką zaczęłam się interesować piłką, moimi 'bohaterami' byli Puyol, Messi, Fabregas i właśnie Pique. Wszystkich ich wręcz uwielbiałam, a każdy był inny. Puyol- przywódca, skromny Messi-cichy geniusz, Fabregas- syn marnotrawny, który wrócił z Anglii do domu i Pique- śmieszek jakich mało. Gerard zawsze był bardzo szczery, otwarty. W połączeniu z jego medialnością- zyskujemy osobowość naprawdę wyjątkową. I nie przekonają mnie argumenty, że to nie klasa Puyola, że pajacuje, że to, że tamto. On na boisku wciąż pokazuje, że sam on w sobie jest kimś niepodrabialnym. I nie trzeba go do nikogo porównywać. Mamy obrońcę z charakterem.

6

Ręce się same składają do oklasków. Popieram w pełni.

2

Za bramki to jest chyba Złoty But, ale pewna nie jestem.

0

Podobno będzie odwołanie. Ciekawa jestem jak oni je uzasadnią. Że co- nie wiedzieli? Że to nie był on?
Niezła beka XD

0

Ej serio, mama się na mnie obraziła jak się dowiedziała że w 3ZP jest Messi, a nie ma Lewandowskiego XD

5

"Nie musimy chyba mówić co młodzież mówi w takich sytuacjach" XD

0

Czo ten Leo taki smutny

2

Kiedy w końcu puszczą jakiś mecz Barçy? Nudzą mnie już te treningi.

1

Właściwie to tak samo miał u nas Fabregas.

3

Ogólnie nie wiem what da fak, ale zapłaciłam 11 zł za Playera, a mecz obejrzałam na YouTube z angielskim komentarzem, bo na Eleven ciągle było 'przepraszamy za utrudnienia, transmisja jest niedostępna'. Trochę pupa blada :/

0

Słabo. Przez cały mecz było 'przepraszamy za utrudnienia'

0

A na trybunach CAMPEONES i białe flagi XD

0

właśnie w nim występuje

0

Kocham ich ♥

0

Już widzę wszystkie te memy z wybitą przez Ramosa piłką i jego szalonym wyskokiem :D

0

...żartujesz?

6

Ronaldo jedyne co dziś strzela, to smutne miny
#tru

0

Leoś coś jeszcze walnie, jak nic

0

all the same

0

Leo jak się wyrywa XD

0

Pytanie do ekspertów: dlaczego Eleven na Player nie działa? Co z tym zrobić?

0

Jeżeli Alves dostał żółtą, to Ronaldo powinien co najmniej czerwoną

0

Wtf płacę na Player 11 zł i nie mogę spokojnie obejrzeć meczu

0

niestety

6

#prayforReal

2

"Przepraszamy za utrudnienia"
Spoko, Eleven, nie gniewam się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?