Kisiel1899
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze broniłam Cesca, był moim ulubieńcem. Ale jeżeli rzeczywiście skończy w następnym sezonie w madryckiej koszulce, wszelka moja sympatia do niego zmieni się w całkowity brak szacunku.
69
Barça- najlepszy przykład tego jak dostać bana na transfery i jeszcze zdobyć 5 pucharów.
#miszcze
0
"Kamienie na twojej drodze? Zbierz je wszystkie. Kiedyś zbudujesz z nich zamek"
1
Jeżeli tak twierdzisz, to widocznie mało z Barcą przeżyłeś.
5
Skoro tak już rozmawiamy, to i ja się szczerze wypowiem. Od kiedy będąc małą dziewczynką zaczęłam się interesować piłką, moimi 'bohaterami' byli Puyol, Messi, Fabregas i właśnie Pique. Wszystkich ich wręcz uwielbiałam, a każdy był inny. Puyol- przywódca, skromny Messi-cichy geniusz, Fabregas- syn marnotrawny, który wrócił z Anglii do domu i Pique- śmieszek jakich mało. Gerard zawsze był bardzo szczery, otwarty. W połączeniu z jego medialnością- zyskujemy osobowość naprawdę wyjątkową. I nie przekonają mnie argumenty, że to nie klasa Puyola, że pajacuje, że to, że tamto. On na boisku wciąż pokazuje, że sam on w sobie jest kimś niepodrabialnym. I nie trzeba go do nikogo porównywać. Mamy obrońcę z charakterem.
6
Ręce się same składają do oklasków. Popieram w pełni.
2
Za bramki to jest chyba Złoty But, ale pewna nie jestem.
0
Podobno będzie odwołanie. Ciekawa jestem jak oni je uzasadnią. Że co- nie wiedzieli? Że to nie był on?
Niezła beka XD
0
Ej serio, mama się na mnie obraziła jak się dowiedziała że w 3ZP jest Messi, a nie ma Lewandowskiego XD
5
"Nie musimy chyba mówić co młodzież mówi w takich sytuacjach" XD
0
Czo ten Leo taki smutny
2
Kiedy w końcu puszczą jakiś mecz Barçy? Nudzą mnie już te treningi.
1
Właściwie to tak samo miał u nas Fabregas.
3
Ogólnie nie wiem what da fak, ale zapłaciłam 11 zł za Playera, a mecz obejrzałam na YouTube z angielskim komentarzem, bo na Eleven ciągle było 'przepraszamy za utrudnienia, transmisja jest niedostępna'. Trochę pupa blada :/
0
Słabo. Przez cały mecz było 'przepraszamy za utrudnienia'
0
A na trybunach CAMPEONES i białe flagi XD
0
właśnie w nim występuje
0
Kocham ich ♥
0
Już widzę wszystkie te memy z wybitą przez Ramosa piłką i jego szalonym wyskokiem :D
0
...żartujesz?
6
Ronaldo jedyne co dziś strzela, to smutne miny
#tru
0
Leoś coś jeszcze walnie, jak nic
0
all the same
0
Leo jak się wyrywa XD
0
Pytanie do ekspertów: dlaczego Eleven na Player nie działa? Co z tym zrobić?
0
Jeżeli Alves dostał żółtą, to Ronaldo powinien co najmniej czerwoną
0
Wtf płacę na Player 11 zł i nie mogę spokojnie obejrzeć meczu
0
niestety
6
#prayforReal
2
"Przepraszamy za utrudnienia"
Spoko, Eleven, nie gniewam się