0

Ile tam w Madrycie?

1

Wiadomo może co z Iniestą? To wyglądało naprawdę źle, boję się że to coś z kręgosłupem :/

0

Eee, dobra, wszystko fajnie, tylko...jakim cudem Porto wygrywa z Bayernem dwoma bramkami?

0

W to sumie to jest. Tylko oni nazywają to Dniem Niewiniątek. I to jest gdzieś pod koniec grudnia

6

-Ostatnie życzenie przed rozstrzelaniem?
-Niech strzela Neymar

0

Co jak co, ale duet Pique-Mathieu to istna poezja przed naszą bramką. Nie dość że bronią Bravo, wychodzą z akcjami to jeszcze bramki wpadają od nich :D

0

Ojej, dziękuję :) Tylko teraz muszę wykombinować jak zrobić z tego gifa

0

Poszukiwania gifów przewrotu Leo wciąż nie znalazły efektów :/

0

Tylko jak znaleźć gifa tego fikołka :/

1

Ej gdzie mogę znaleźć gifa albo całe nagranie z przewrotem Leo pod koniec meczu?

0

Link do przewrotu Leosia?

0

http://francescfabregasblog.blogspot.com/2015/03/rozdzia-28-el-clasico-to-nie-mecz-to_9.html?m=1
Co byście powiedzieli na takie zakończenie sezonu 2013/14? :D El Clasico w finale ligi mistrzów :D

0

Żart z czasów Martino :D

0

Kto strzelił?

0

Z sentymentu do Fabsa- Chelsea

0

Był

0

Gdy patrzę na takie komentarze jestem za przywróceniem minusowania wypowiedzi...

0

Ile Leoś traci goli do Ronaldo?

0

Nie widział go i od razu przeprosił

0

Nie lubię kiedy na zdjęciu w artykule do jakiegoś meczu jest Fabregas. To mi zawsze przypomina o tym że oddaliśmy tak dobrego zawodnika za tak słaby hajs...
A Barca po 3 punkty! VeB!

1

Dobrze, może i racja, ale ja właśnie tak to odebrałam. Zwłaszcza że info o wymiotowaniu Leo zostało potwierdzone a tak to u niego wygląda. Mimo wszytko jakoś widzę powiązanie między tymi wydarzeniami. (zwłaszcza że po wszystkim Gerard jeszcze podbiegł do Leo i sprawdzał czy wszystko ok)

9

Taka moja luźna uwaga z wczorajszego meczu- nie pamiętam dokładnie w której minucie, ale to była druga połowa. Sfaulowanego Pique fizjoterapeuci zabierali z boiska. Raz- ten faul wcale nie wyglądał na tak poważny jak przedstawił go Gerard. Dwa- Piquenbauer jakoś bardzo się rozglądał, schodząc za linię boczną. I już wtedy coś mi nie pasowało. Chwilę później jedna z kamer na moment pokazało zgiętego w pół, wymiotującego Leo. I wszystko jasne. Wydaje mi się że Gerard zrobił takie zamieszanie tylko po to żeby cała uwaga skupiła się na nim, a nie na Messi'm. Bardzo fajny gest z jego strony.

0

Pamięta ktoś może albo ma wiarygodne info kto na czas ostatniego El Clasico w Barcelonie miał kontuzję?

0

A tak serio to ile?

0

Ok, dzięki. Tak właśnie myślałam

0

To ile było?

12

Ten tatuaż przedstawia Chrystusa w koronie cierniowej
#potwierdzone #info

0

Jak tam Real z Sevillą?

0

Za co LOL LOL dostał bana i na ile?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?