Kisiel1899
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile tam w Madrycie?
1
Wiadomo może co z Iniestą? To wyglądało naprawdę źle, boję się że to coś z kręgosłupem :/
0
Eee, dobra, wszystko fajnie, tylko...jakim cudem Porto wygrywa z Bayernem dwoma bramkami?
0
W to sumie to jest. Tylko oni nazywają to Dniem Niewiniątek. I to jest gdzieś pod koniec grudnia
6
-Ostatnie życzenie przed rozstrzelaniem?
-Niech strzela Neymar
0
Co jak co, ale duet Pique-Mathieu to istna poezja przed naszą bramką. Nie dość że bronią Bravo, wychodzą z akcjami to jeszcze bramki wpadają od nich :D
0
Ojej, dziękuję :) Tylko teraz muszę wykombinować jak zrobić z tego gifa
0
Poszukiwania gifów przewrotu Leo wciąż nie znalazły efektów :/
0
Tylko jak znaleźć gifa tego fikołka :/
1
Ej gdzie mogę znaleźć gifa albo całe nagranie z przewrotem Leo pod koniec meczu?
0
Link do przewrotu Leosia?
0
http://francescfabregasblog.blogspot.com/2015/03/rozdzia-28-el-clasico-to-nie-mecz-to_9.html?m=1
Co byście powiedzieli na takie zakończenie sezonu 2013/14? :D El Clasico w finale ligi mistrzów :D
0
Żart z czasów Martino :D
5
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=851243038244714&id=148456285190063
Przesłodkie
0
Kto strzelił?
0
Z sentymentu do Fabsa- Chelsea
0
Był
0
Gdy patrzę na takie komentarze jestem za przywróceniem minusowania wypowiedzi...
0
Ile Leoś traci goli do Ronaldo?
0
Nie widział go i od razu przeprosił
0
Nie lubię kiedy na zdjęciu w artykule do jakiegoś meczu jest Fabregas. To mi zawsze przypomina o tym że oddaliśmy tak dobrego zawodnika za tak słaby hajs...
A Barca po 3 punkty! VeB!
1
Dobrze, może i racja, ale ja właśnie tak to odebrałam. Zwłaszcza że info o wymiotowaniu Leo zostało potwierdzone a tak to u niego wygląda. Mimo wszytko jakoś widzę powiązanie między tymi wydarzeniami. (zwłaszcza że po wszystkim Gerard jeszcze podbiegł do Leo i sprawdzał czy wszystko ok)
9
Taka moja luźna uwaga z wczorajszego meczu- nie pamiętam dokładnie w której minucie, ale to była druga połowa. Sfaulowanego Pique fizjoterapeuci zabierali z boiska. Raz- ten faul wcale nie wyglądał na tak poważny jak przedstawił go Gerard. Dwa- Piquenbauer jakoś bardzo się rozglądał, schodząc za linię boczną. I już wtedy coś mi nie pasowało. Chwilę później jedna z kamer na moment pokazało zgiętego w pół, wymiotującego Leo. I wszystko jasne. Wydaje mi się że Gerard zrobił takie zamieszanie tylko po to żeby cała uwaga skupiła się na nim, a nie na Messi'm. Bardzo fajny gest z jego strony.
0
Pamięta ktoś może albo ma wiarygodne info kto na czas ostatniego El Clasico w Barcelonie miał kontuzję?
0
A tak serio to ile?
0
Ok, dzięki. Tak właśnie myślałam
0
To ile było?
12
Ten tatuaż przedstawia Chrystusa w koronie cierniowej
#potwierdzone #info
0
Jak tam Real z Sevillą?
0
Za co LOL LOL dostał bana i na ile?