Kisiel1899
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Koniec świata po prostu...
5
Nie rozumiem tego najazdu na Fabsa. Powiedział tak, jak uważał. Nie każdy jest taki, jak Pique, który na każdym kroku podkreśla swoją "barcelońskość". Barcelona sprzedała go do Arsenalu- żeby się rozwijał, docenili go tam. Arsenal do Barcelony- wrócił do domu, też był ważny. A kiedy Barcelona już go nie potrzebowała to Arsenal, mimo prawa pierwokupu, nie chciał go. To poszedł do Chelsea. Trudno. To dobry piłkarz. Po co drążyć?
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1106100422769752&id=154040584642412
guess why ;-;
21
Wierzący czy nie- wszyscy dziś choć przez chwilę pomyślmy o Tito.
0
Świetne wyczucie ironii, pozdrawiam :D
5
Czuję się dumna z tego, że pamiętam czasy kiedy wszyscy jechali po Roberto, a teraz jest objawieniem sezonu.
4
Odnośnie wyborów.
Mój tato jest rolnikiem. Trudzi się tym zajęciem przez całe, 45-letnie życie. Od dłuższego czasu już klął na PSL- 'rolniczą partię'. Szala goryczy przelała się, kiedy Sawicki nazwał rolników 'frajerami' i kiedy odesłał z kwitkiem ludzi, którzy przyjechali traktorami do stolicy. Wtedy mój kochany rodzic rozszalał się na dobrze. Choć nie przeklina dość często, gdy tylko mowa była o PSL, puszczał wiązanki jakich mało. Gdy dziś na ekranie telewizora ukazało się przeklęte ponad 5%, tato stwierdził że ludzie nigdy nie zrozumieją. Że zmiany muszą nadejść. Jakiekolwiek. Dlatego właśnie do wtorkowych, oficjalnych wyników, omijamy tatę szerokim łukiem, średnica 10 m xd
1
Nie każda kobieta po gwałtcie potrafi przez 9 miesięcy nosić w sobie takie dziecko.
2
W myślach może nie, w kieszeniach już szybciej.
1
Casilla jest, Fabregasa nie ma.
7
Dzisiaj po raz pierwszy w życiu byłam na meczu polskiej reprezentacji. Na stadionie narodowym. Nie da się opisać uczucia, jakie towarzyszy człowiekowi podczas swojego hymnu, śpiewanego przez 55 tysięcy gardeł. Życzę tego każdemu kibicowi. Pozdrawiam.
3
Przyznam szczerze, że jest to co najmniej dziwne uczucie, kiedy wchodzę na stronę Barcelony, a tam- 10 komentarzy pod postem wrzuconym ponad 10 godzin temu, na temat, pod którym dawniej byłoby ich 100. Nie wiem, z czego to wynika, ale ostatnio jest tu coraz mniej komentarzy. Szkoda.
39
Nigdy nie myślałam że dożyję czasów kiedy to Roberto i Munir zostaną katalońskimi bohaterami narodowymi
2
Przy wschodniej granicy połowy już nie widać xd
0
To wszystko przez te koszulki.
2
I to uczucie kiedy mylisz Neymara z Mascherano ;-;
2
#nie żeby coś
Ale ja nadal wolę naszego małego Leo-czarodzieja, który strzeli raz na 3 mecze niż Lewego. Szacunek dla niego mimo wszystko.
0
1. Długie i męczące podróże
2. Wymagający przeciwnicy w ramach presezonu, który powinien być rozgrzewką
3. Słabe przygotowanie fizyczne
To nie gadka, to logika.
1
I teraz właśnie wychodzi amerykański presezon. W każdej możliwej formie.
3
Oho. Brat Leo ujawnił że drugi syn Messiego będzie miał na imię Mateo. Czyżby jakiś urok na Lahoza? :D
0
Akurat Lol Lol był naszym katalońskim poetą i ja dalej tęsknię za tymi jego złożonymi wierszami ;-;
41
Proszę mi tu nie obrażać Cristiano.
0
Ja jeszcze tu jestem. Pozdrawiam, uczeń gimnazjum.
37
Wiadomo że Leo nie jest robotem. Ale kiedy czasem spojrzę na jego statystyki to myślę że on robi wszystko żeby obalić tę teorię.
0
A czy Adriano jest wart 90 mln?
1
Jakoś w styczniu kupiłam koszulkę z tamtego sezonu. Domową. Z długim rękawem. Na Allegro. Szła z Tajlandii. Jeżeli (raczej na pewno) jest to podróbka to naprawdę bardzo dobra. Wszystko oryginalne, naszywki i inne popierdółki. Sprzedawca pisał że może przyjść w okresie od 14 do 30 dni, a czekałam ledwie 8 czy 9. Kosztowała jakoś ok. 150 zł. Jakość naprawdę dobra :)
0
#nie żeby coś
Ostatnie życzenie przed rozstrzelaniem:
-Niech strzela ktoś z Barcelony.
Takie stare, takie prawdziwe.
0
A jednak, wiedziałam :D dzięki
2
Tym razem nie
4
Czy ktoś znalazł już kompilację zdjęć rozhahanego Leosia? :D