1

Koniec świata po prostu...

5

Nie rozumiem tego najazdu na Fabsa. Powiedział tak, jak uważał. Nie każdy jest taki, jak Pique, który na każdym kroku podkreśla swoją "barcelońskość". Barcelona sprzedała go do Arsenalu- żeby się rozwijał, docenili go tam. Arsenal do Barcelony- wrócił do domu, też był ważny. A kiedy Barcelona już go nie potrzebowała to Arsenal, mimo prawa pierwokupu, nie chciał go. To poszedł do Chelsea. Trudno. To dobry piłkarz. Po co drążyć?

21

Wierzący czy nie- wszyscy dziś choć przez chwilę pomyślmy o Tito.

0

Świetne wyczucie ironii, pozdrawiam :D

5

Czuję się dumna z tego, że pamiętam czasy kiedy wszyscy jechali po Roberto, a teraz jest objawieniem sezonu.

4

Odnośnie wyborów.
Mój tato jest rolnikiem. Trudzi się tym zajęciem przez całe, 45-letnie życie. Od dłuższego czasu już klął na PSL- 'rolniczą partię'. Szala goryczy przelała się, kiedy Sawicki nazwał rolników 'frajerami' i kiedy odesłał z kwitkiem ludzi, którzy przyjechali traktorami do stolicy. Wtedy mój kochany rodzic rozszalał się na dobrze. Choć nie przeklina dość często, gdy tylko mowa była o PSL, puszczał wiązanki jakich mało. Gdy dziś na ekranie telewizora ukazało się przeklęte ponad 5%, tato stwierdził że ludzie nigdy nie zrozumieją. Że zmiany muszą nadejść. Jakiekolwiek. Dlatego właśnie do wtorkowych, oficjalnych wyników, omijamy tatę szerokim łukiem, średnica 10 m xd

1

Nie każda kobieta po gwałtcie potrafi przez 9 miesięcy nosić w sobie takie dziecko.

2

W myślach może nie, w kieszeniach już szybciej.

1

Casilla jest, Fabregasa nie ma.

7

Dzisiaj po raz pierwszy w życiu byłam na meczu polskiej reprezentacji. Na stadionie narodowym. Nie da się opisać uczucia, jakie towarzyszy człowiekowi podczas swojego hymnu, śpiewanego przez 55 tysięcy gardeł. Życzę tego każdemu kibicowi. Pozdrawiam.

3

Przyznam szczerze, że jest to co najmniej dziwne uczucie, kiedy wchodzę na stronę Barcelony, a tam- 10 komentarzy pod postem wrzuconym ponad 10 godzin temu, na temat, pod którym dawniej byłoby ich 100. Nie wiem, z czego to wynika, ale ostatnio jest tu coraz mniej komentarzy. Szkoda.

39

Nigdy nie myślałam że dożyję czasów kiedy to Roberto i Munir zostaną katalońskimi bohaterami narodowymi

2

Przy wschodniej granicy połowy już nie widać xd

0

To wszystko przez te koszulki.

2

I to uczucie kiedy mylisz Neymara z Mascherano ;-;

2

#nie żeby coś
Ale ja nadal wolę naszego małego Leo-czarodzieja, który strzeli raz na 3 mecze niż Lewego. Szacunek dla niego mimo wszystko.

0

1. Długie i męczące podróże
2. Wymagający przeciwnicy w ramach presezonu, który powinien być rozgrzewką
3. Słabe przygotowanie fizyczne
To nie gadka, to logika.

1

I teraz właśnie wychodzi amerykański presezon. W każdej możliwej formie.

3

Oho. Brat Leo ujawnił że drugi syn Messiego będzie miał na imię Mateo. Czyżby jakiś urok na Lahoza? :D

0

Akurat Lol Lol był naszym katalońskim poetą i ja dalej tęsknię za tymi jego złożonymi wierszami ;-;

41

Proszę mi tu nie obrażać Cristiano.

0

Ja jeszcze tu jestem. Pozdrawiam, uczeń gimnazjum.

37

Wiadomo że Leo nie jest robotem. Ale kiedy czasem spojrzę na jego statystyki to myślę że on robi wszystko żeby obalić tę teorię.

0

A czy Adriano jest wart 90 mln?

1

Jakoś w styczniu kupiłam koszulkę z tamtego sezonu. Domową. Z długim rękawem. Na Allegro. Szła z Tajlandii. Jeżeli (raczej na pewno) jest to podróbka to naprawdę bardzo dobra. Wszystko oryginalne, naszywki i inne popierdółki. Sprzedawca pisał że może przyjść w okresie od 14 do 30 dni, a czekałam ledwie 8 czy 9. Kosztowała jakoś ok. 150 zł. Jakość naprawdę dobra :)

0

#nie żeby coś
Ostatnie życzenie przed rozstrzelaniem:
-Niech strzela ktoś z Barcelony.
Takie stare, takie prawdziwe.

0

A jednak, wiedziałam :D dzięki

2

Tym razem nie

4

Czy ktoś znalazł już kompilację zdjęć rozhahanego Leosia? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?