Kisiel1899
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Leo na każde pytanie- si :D
2
Leo ma taką minę że aż się nie można nie uśmiechać
0
Leo jakoś dziwnie uśmiechnięty :D if you know what i mean
7
Łysy to już prawie jak członek rodziny
0
Gościu mówi że Real ma więcej trofeów a Leo taki śmieszny ruch brwiami. Jakby wiedział. Bo on wie
2
Oho. Leo w podejrzanie...zwykłym garniturze
0
Nie wiem o co chodzi. Czy tylko ja mam taki problem z mobilną strona Eleven?
0
Ej a wiesz że to dopiero pierwszy mecz? :D
27
"I wtedy Bóg spojrzał na naszą grę i pochwalił ją. Po czym jego wzrok trafił na naszą ławkę. Usiadł i zapłakał"- fragment I listu do Barcelonismo
14
Messi- jeden wyjątkowo słaby mecz.
-do zwolnienia
-na ławkę
-na grzyby
-po co on w ogóle u nas gra
Messi- hated like boss
2
#nie żeby coś
Ale to 3 przegrany finał Leo wciągu prawie 1,5 roku. Trzymaj się, czarodzieju ♥
A wam, kibice Dumy Katalonii, dobrej nocy! Visca el Barça y visca el Catalunya!
0
Całe życie w błędzie.
2
#nie żeby coś
Ale eksperci z TVP twierdzą iż kartka dla Pique była jak najbardziej zasłużona, Messi'ego dzisiaj nie było, a Barça się skończyła. Trochę jak typowy sezonowiec.
0
To nie miało być śmieszne.
1
#nie żeby coś
Ale mimo wszystko uważam, że na ten puchar żadna z drużyn finałowych nie zasłużyła. Barcelona grała ogólnie słabo, ze wszystkimi swoimi błahymi błędami, a Bilbao po prostu skorzystało. Nie wiem czy takim graniem zasługuje się na puchary. Ale ogólnie uszanowanie dla Basków, kocham cię, Barcelono i idziemy dalej! Visca el Barça!
7
#nie żeby coś
Ale na wynik dwumeczu najbardziej wpłynęły:
-trochę plażowy skład Barçy w pierwszym meczu
-głupie błędy naszej obrony
-brak Neya i Alby
-brak zmienników
-ogólnie słaba forma całego składu (co może wynikać z tego całego turnee które było bardziej reklamą niż przygotowaniem fizycznym do sezonu)
-stronnicze sędziowanie
-zejście Pique który naprawdę był nam potrzeby
-brutalność i gra na czas Basków
- słaba skuteczność
1
#nie żeby coś
Ale jeżeli przegrany Superpuchar Hiszpanii=obronienie Ligi Mistrzów to ja biere.
0
Dzięki ;-;
0
#nie żeby coś
Ale nawet to nie jest w stanie zniszczyć mojej wiary w to że jeszcze to wygramy. Mała rzecz, a cieszy.
4
#nie żeby coś
Bravo- mój szacunek za zachowanie. Aduriz- brzydko. Sędzia- bez kartki dla Baska?
2
#nie żeby coś
Ale sędzia i jego genialne pomysły oraz gra na czas Bilbao kończy nam remontadę.
0
#nie żeby coś
Ale nie musiał schodzić...
1
#nie żeby coś
Ale Pique gra dzisiaj prawie na każdej możliwej pozycji. Szkoda że uciekła mu na razie łatka snajpera.
2
#nie żeby coś
Ale czy tylko ja kiedy komentator mówi "wrzutki" ewentualnie "wrzutki w pole karne" to przed oczami mam Alvesa?
18
#nie żeby coś
Ale myślę że wszystkie te nasze wyzwiska, narzekania, przekleństwa- nie wynikają z tego że jest tak źle. Grają dobrze. Pod presją. My też ją czujemy. Ale cała nasza złość wynika z tego że kochamy ten klub. Visca el Barça!
0
I naszego kolegi z reprezentacji Argentyny
17
#nie żeby coś
Ale bramkarz Bilbao zachował się naprawdę chamsko. Nieetycznie według piłki. To on powinien dostać żółtą kartkę, a Pedro najwyżej upomnienie.
2
Nie żeby coś. Ale Leo mi to zostawcie Messi jednym podaniem może zmienić wszystko. Czarodziej nie człowiek.
0
Może oni myślą że jak wejdą z piłką do bramki to dostaną +10 minut?
#pomysły #wytłumaczenia
1
Pedro. Co to było.