11

@Tomo1989 bo nie ma innej 9.

1

@PatrychoO jeszcze 3 lata temu były w Intermarche, ostatnio znalazłam taka w Tesco na dziale z różnościami ze świata, no ale puszka 5 zl xD

0

@macio_944 dobrze, ze mam jeszcze 4-pak ze świat po taniości xd

0

@barcelonaLM ci co lubią i chcą pic cole i tak będą ją pic.

1

@PatrychoO waniliowa coca cola bez dyskusji, ale oczywiście wersja cukrowa a nie okropna zero.

1

@Bykunn naleśniki i kotleciki z kalafiora chyba przetestuję

0

@Hanok aj, popierdzieliło mi się :D
Wiec myślę, że Dembele, Araujo, Dest, Pedro, oby Ansu jak wroci.

0

@LuisSalvano mam nadzieje, ze żartujesz xd bo komentarz typowy pod gównoburze. Autor wcale tego nie miał na myśli.

0

@MESSIah16 śmiesznie będzie jak wygra konkurs gościu, który np. żadnego konkursu nie wygral ale byl w każdym na podium. Możliwe?

0

@Bykunn daj jakis przykład bo ja słysząc wege widzę tylko sałatę xd

0

@Hanok Messi ale przed pandemią i zdecydowanie Ansu.

0

@pluszek dobrze napisana ocena, na siłę nie szuka żadnych pozytywów jego gry, żadnego usprawiedliwiania. Griezmann jest cienki jak sik pająka i to trzeba zaznaczyć. Jaki skład by nie byl,on i tak sobie nie radzi.

1

@Seledynowy ja tam widzę to optymistyczniej, brakuje nam 1 pkt , żeby być w top4

0

@NeroTFP ale ja gościa nie lubię...

0

@dv7wisnia nie ma odżywek do włosów? Chyba nie masz dziewczyny...

0

@SelloutCrowd mieszkam blisko granicy i z tego co wiem to tutaj okolice Berlin i Zerbst-Anhalt gdzie jest dużo Polaków, no to takie 1200 euro gdzieś, zapierdzielając na jakiś bagietkach, kiełbasach czy innych kurczakach. Nie mając jakiegoś fachu nie ma co liczyć na kokosy. Byłam w Holandii i juz prędzej mogę właśnie ten kraj polecić. Ale ostatecznie jestem i tak w Polsce, licząc koszty życia na jakimś tam poziomie to akurat ja nie odczuwam jakiejś mega różnicy.

1

@socha byłeś, widziałeś, nie ma co z Tobą dyskutować

0

@BarcaInfo tak, Dembele z prawej i jakis drugi a'la w stylu Neymara , napastnik i super

0

@BarcaInfo moim zdaniem wiele by się poprawiło gdybyśmy mieli dobrych skrzydłowych i napastnika. Troche tęsknię za Suarezem

0

@Szpadla czasami można na ipli ale nie wiem jakich kanałów się to tyczy

0

@BarcaInfo Q nie masz na klawiaturze? Moze q wygląda jak g ale to nie to samo ;) juz któryś raz to widzę

0

@kapi267 ja tam na przykład lubię Sylwester w Nowym Jorku, gdzie dużo miasta widać. A na przykład Elegia dla bidoków w ciekawy sposób ukazuje inne życie w Ameryce niż znamy, szczególnie te sprzed chyba 40 lat na prowincji.

4

@NeroTFP teraz pora na Żyłkę

6

@LuisSalvano odżywki mnie nie denerwują, lubię to do włosów xddd

0

@Azi dokładnie, ostatnio stałam po Hebe z 10 min z nadzieją, że mnie wpuszcza bo i tak było pusto ...a jednak nie .

1

@msmsms nie licz na niskie noty dla Niemców xd

2

@Fartlow nowe Octavie czy Superb to świetne auta.

0

@marcin62 a ty siedzisz od 6 czy do 6?

0

@Dajnatace aplikacja sts xDD

1

@kapi267 rozumiem, ze chodzi o to żeby film opowiadał konkretnie o mieście bądź Ameryce a nie ,żeby miasto bylo tylko tłem dla innej historii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?