Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Ciągle biega z otwartą buzią xdd
No i ogólnie to nie przepadam za gościem, bardzo chimeryczny .
0
@BigDaglas a kiedy ten Black Friday ?
0
Był taki plan uderzyć do Amsterdamu na Sylwestra ale ten cały koronawirus troche krzyżuje plany, nie wiadomo nawet jak będzie sytuacja wyglądać za tydzień... Nie wiadomo czy na mieście się coś bedzie działo, nic nie wiadomo. Koniec roku 2020 to jedna wielka niewiadoma.
0
@barcowy1899 no chyba będę kibicować Chelsea, przemawiają do mnie w tym sezonie
1
@Barwindg plusem zwycięstwa Polaków jest zwycięstwo Polaków. Bo to będzie oznaczać, że nie jest z nimi tak źle. No ale minus , że wuja zostanie.
4
@patry295 ja to w ogóle masakra. Do 18 roku życia byłam dosyć nieśmiała w stosunku do chłopaków, ogólnie nawet jak nikt nie przeczyta to fajnie, że mogę opowiedzieć. Po 18 zaczęłam powoli poznawać więcej kolegów za sprawą jednej znajomej, i na wakacje już jeździłam na dyskoteki do takiej miejscowości nad jeziorem więc była to dość spokojna dyskoteka, z fajnym tarasem. Poznałam 2 nowych kolegów, obydwoje wpadli mi w oko ale z każdym friendzone. Ale za ich sprawa poznałam pewnego studenta, typowy taki byle zaliczyć i się nie znamy, dosłownie. Raz na imprezie się przystawił i po całej nocy razem mnie pocałował, był to mój pierwszy pocałunek. Nie najgorszy. Ale na tym się skończyło, szybko się zwinelam do domu :D później spotkałam go jeszcze kilka razy, bardzo miły był, nawet gadaliśmy o tym i zwyczajnie zostaliśmy znajomymi, chyba kolejny friendzone ale z nim akurat nic więcej nie chciałam. Ale fajnie bo zmienił trochę moje podejście do chłopaków i otworzył bardziej na nowe doświadczenia. Rok później poznałam aktualnego chłopaka, niedługo 4 lata związku, mój pierwszy związek.
0
@Prezes_sycylijczyk oświadczyny planujesz?
0
@BarcaInfo na każdego przyjdzie pora
0
@ArterkHD wszędzie +2.5 gola aaa coooo
0
@tristan87 xD Ty niedobry. No ale gdyby to był Ter Stegen to kolejna taka porażka mogłaby nim trochę wstrząsnąć...
0
@Witekk10 nic nawet nie mów... 3 kupony i w każdym jeden mecz.
1
@Michal03 @ansukapi no to pograne .... a mogła być taka piękna noc
2
Co się dzieje z Kolumbią, dobry zespół był
2
Na sts akcja z obstawianiem dokładnych wyników, mam 3:1 Francja, mam nadzieję, że już nie będą strzelać
0
W ten piękny wtorkowy wieczór w słuchaweczkach coś co przybliża mi weekend, a przypominam, że ten co raz bliżej :D
1
@Bykunn Na tyle na ile mogę to nie korzystam ale wiele firm ma z nimi współpracę i nie ma możliwości wyboru
0
@MarioVeB! Luis się na stałych fragmentach zna, z czasów jego trenowania w Barcy, tez graliśmy dobrze ze stałych
1
Ten Thuram we Francji fajnie się prezentuje
2
@IronSanHybrid Danonki na mocne kości :D
0
Coś wydarzy się na pewno, jak pandemia się uspokoi to ruszy z kopyta. Razem z koncertami, bilet wciąż mam do Wro na Romantic Psycho
2
@jeyx77x bardzo fajnie napisane, w punkt :D Que jest swego rodzaju fenomenem i prekursorem, w mojej opinii choćby nie wiem co, nikt nie ma do niego podjazdu
0
Ogarnięcie jak to jest z bukmacherami? W sytuacji gdy jestem w Polsce i korzystam przykładowo z STS czy Fortuny i pojadę do Niemiec na miesiąc to mogę z tego dalej korzystac i obstawiać? Czy wylapie, ze jestem za granicami kraju i elo?
4
Ja nie wiem co jest z tymi firmami kurierskimi. Z DHL mam już 3 raz ten sam problem. Mieszkam na wsi w lubuskiem, paczka wyjechała z Warszawy i jakimś cudem jest teraz na sortowni w Kielcach od 2 dni, ostatnim razem jak tak było to następnego dnia dzwonił do mnie kurier, ze jest pod podanym adresem i nikt taki tam nie mieszka... ja się pytam, to po kiego kija jest wpisany kod pocztowy ? Wiem, że wiosek o tej samej nazwie jest więcej, ale nie wpisujemy pierwszej lepszej tylko po kodzie pocztowym, ludzie. Inne firmy nie mają tego problemu.
0
@Martwy ogólnie wolę Lidla ale przy cotygodniowych zakupach powtarzajacych się produktów to Biedronka wychodzi taniej
0
@Lordzi mam czysty remis na kuponie, więc tak to widzę, 1:1 :D
1
@Rust_Cohle ostatni raz jadłam 3 lata temu, nie smakował mi, ale w tym roku dam mu chyba kolejną szansę, preferencje smakowe sie zmieniają
1
@MessiTheBesst mam to samo, jakiś koszmar... Już tydzień.
0
@jeyx77x na stacjach często mają ciemne bułki do hotdogow albo panini
0
@puyol_presidend5 temat mi całkiem obcy, ale powoli zaczynam myśleć o tym. Wkład własny jest zawsze czy np. przy dużych kwotach, powiedzmy, powyżej 150 tys?
0
@Krzywy95 bo to pozer xdddd.