0

@Kimar pytaj, ktoś może będzie wiedział

0

@Mroziu ostatnia FIFA jaką miałam to była 17 i grało mi się dobrze, ostatnio coś pokusiło kupić 20 bo była za grosze dosłownie. No i jest gorzej. Bardzo ciężko mi się gra.

0

@Gwyn sam sobie odpowiedziałeś

1

@jedrek7000 ciekawe jak z kierowcami zawodowymi, chociaż wydaje mi się, ze ich to nie dotyczy tak jak wcześniej bylo

1

@WiernyDoKoncaFCB a pamiętasz jak internet obiegły zdjęcia i filmiki z pustymi miastami? Wuhan głównie, wiadomo. Tam ludzie siedzieli całkowicie w domach, nie to co u nas.

0

@Rewolucja123 a możesz spróbować jakimś żelem albo płynem dezynfekujacym, a potem jakimś zapachowym kremem albo umyć mydełkiem pachnącym

0

@jeyx77x a faktycznie, jakos uwagi na niego nigdy nie zwróciłam. Daje takie 9/10

0

@HK23 ja mam Ansu, więc jakieś punkty były, ale Lewy na kapitanie więc oby był ogień

1

Ktoś tu dobrze wspomniał, że Ansu i Pedri chyba wciąż mają naukę na głowie, ciekawe jak to wygląda u profesjonalnych piłkarzy

0

@cchesterr43 psg i Dortmund niestety

3

Patrzcie jaka powalona sprawa. Mam kwarantanne bo mieszkam z rodzicami i bratem, który w poniedziałek (12.10) miał kontakt z nauczycielka u której w czwartek(15.10) w południe potwierdzono koronawirusa. No i dzwoni sanepid do rodzicielki i sie pyta kiedy ostatni raz była w pracy, to mówi ze w pon (12), no to ok, proszę podać dane reszty osób które mieszkają z synem, no to w tym ja. No ok, kwarantanna od 13.10 xD jak ja od 12 do 14 byłam w pracy, 15 dostałam informację przed rozpoczęciem pracy więc luzik. No ale teraz sanepid wystawił mi zaświadczenie na pokrycie nieobecności w pracy od 13.10 do 22.10. No ale jak ja 13 i 14 jeszcze byłam w pracy bo nic nie wiedzieliśmy, więc co w takim razie? Jak mi to rozlicza? Pracodawca pokryje tylko te dni, w które mnie nie było? Czy może się bajzel zrobi...

3

@Baratheon po co ta zawiść.

0

@codemat ja nie wiem co oni wszyscy, ja normalnie jak zwykły ząb, 150 zl, górna 8. Znieczulonko, odsuwanko od pozostałych zębów i rach ciach i wyrwany. Trochę krew leciała, delikatnie bolało, ibuprom sprint załatwił sprawę, następnego dnia żadnego bólu ani nic

0

@msmsms popilnować koleżanki, na szybką wymianę zdań z dala od innych osób, poprawić makijaż, albo po prostu obydwie się załatwiają :)

0

@justfootball por que.

0

@kamiVeB elegancko.

0

Gdzie obejrzymy Klasyk?

1

@cules_ wydaje mi się, że ciasto jest ok, chyba ze moze mało oliwy dajesz? Możesz tez spróbować w puerwszej fazie pieczenia dać tylko na dolne grzanie piekarnika a potem termoobieg

0

@DonMatteo901 co to jest foliarz?

0

@paweldunajecfcb o ile Air Jordan 1 Low sa naprawdę ładne to chłopakowi po roku się tak rozlazły i popękały, ze szok. Noszone na codzień, na wyjścia na miasto czy do pracy, bez wariowania. Moje Air Force 1 dużo lepiej się trzymają. No ale wracając do Jordanów to aktualnie testujemy Aura 2. Ale najpiękniejsze dla mnie to 4 Retro

0

@IronSanHybrid aah ta radość tych panów :D tak trzeba żyć

0

@paweldunajecfcb eleganckie, ale jak są niskie to wydaje mi się, ze będą lepsze

0

@ViscaBarca123 póki co właśnie jak u kolegi wcześniej przejazd przez głębokie Alpy, wrażenia niesamowite, do tego chyba też przejazd Magistralą wzdłuż wybrzeża Chorwacji, niektóre spadki na wyciągnięcie dłoni... No gacie pełne

8

Slowo dnia? "czapka" :D

0

@halfnolife jestem zdania, że zmniejszają zasięg rozprzestrzenia wirusa. Ale generalnie co z tego jak przez noszenie tej maseczki można nabawić się innych rzeczy. U nas na produkcji każą całe 8 godzin nosić, po godzinie mam dość i mi duszno...

0

@kewin nie znam.

1

@FafitFCB mega transporty super, do tego truckerki :D jest jeszcze jakiś program o gościu co jeździ w mało popularnych krajach. Odkąd chłopak poszedł na ciężarówki jakoś bardziej mnie to interesuje

0

@ronni37 no ja tam nie wiem xd dzisiaj tylko dzwonili do matuli i pytali kto mieszka w tym domu i dane i tyle xd

0

@ranger3120 od 17. 10

1

Ktoś byl na kwarantannie? Jak potem wygląda sprawa, żeby uregulować wszystko z pracodawcą? Sanepid wystawi jakieś zaświadczenie czy cos?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?