Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chakalaka ja sie zastanawiam jak to jest z tym Lubuskiem, co my, jacyś odporni? :D
1
@TylkoBarca7273 Trinkets, White Lines
0
@Piotii16 Mokasyny... Najgorsze co można zobaczyć u chłopaka
0
@osa91 z tego co widzę to Frenkie tez nie wypada źle, Semedo kozak. A co sie stalo z Alba, ten to tez miał zawsze motorek w dupie
3
Oj cos za dużo graczy mamy a jednocześnie za mało dobrych
2
@Lucky_Luke typowej 9 jak Suarez niestety nie mamy, myślę, że może nam to wadzić w tym sezonie
0
@sevs przecież Azerbejdżan od 26 minuty miał czerwo
0
@dv7wisnia wejdz na listę eski, a pewno kilka Ci podpasuje
1
@insp1re "musimy odmłodzić skład", "wysoka średnia wieku"
0
@Bruttal ja i wczoraj i dzisiaj wdupiony kupon jednym meczem, dobrze, ze małe stawki. Szkoda gościa jeśli to prawda xd
3
Im dalej w las tym mniej jakoś trzymam stronę Messiego, tak po prostu.
1
@PatrychoO o nie, znowu...
0
@adrian89 osobiście myślę, że powinien wziąć pod uwagę twn fakt, czy rodzina a przede wszystkim dzieci, odnalazłyby się w nowym miejscu, tutaj mają przyjaciół, a gdzie indziej nie dość, ze wszystko nowe to jeszcze bariera językowa.
0
@clyde popieram, zęby zębami ale nie patrząc na to jest całkiem, całkiem :D
1
@PatrychoO a moze do Miami Beckhama :D
4
Ale lipa sie zrobiła z tym klubem... Czy to początek wielkiego upadku Barcelony? Chyba, ze nowy trener stworzy drużynę gdzie każdy jest ważny i nawet bez Messiego będą mocni. Szkoda tylko, ze nie udało ni się zobaczyć go na żywo na Camp Nou. Rób to co będzie dla Ciebie najlepsze mistrzu.
0
@Aqualitek wizualnie mi sie nie podoba, ale umówmy się, że dam mu szansę
0
@Esteban_ dla mnie film wygląda ok ale Pattinson to padaczka
0
@Triv44 serce za Robertem, fajnie jakby cks wygrał, lubię go, ale znowu Bayernu tak zbytnio nie, wolę PSG więc nie wiem komu kibicować
0
@MontelQ myślę, ze Shazam Ci odpowie
1
@msmsms do tego warto wspomnieć, ze informacja o weselu pojawia się duzo wcześniej, czasem i rok a nie miesiąc przed. Jak ktoś daje pustą kopertę to ewidentnie ma problem do pary młodej a nie problemy finansowe.
2
@Catalanian1991 drużynę gwiazdeczek tez trzeba umieć poukładać. Nie sztuka porobić transfery za miliony.
1
Co za typ, ludzie xD.
0
@Arnold1234 jest dopisane, ze sklad zmienny w zależności od dostępnych zawodników bo na ten moment ciężko stwierdzić kto będzie grał w przyszłym sezonie. Chodzi ogólnie o profile zawodników.
0
Ja to widzę tak, ze jedno skrzydelko Fati, drugie Trincao, szpica Suarez, Messi za nimi, Busquets i De Jong na defensywnym. Moze i ryzykownie bo jak wielu mowi, Messi nie wraca do obrony ale byłby sobie wolnym elejtornem i jednocześnie mielibyśmy skrzydła, które cofalyby sie tez do obrony. Jest jak jest, trzeba jakos kombinować. Nie wiem gdzie w takim wypadku miałby grać Puig. No i oczywiście atak zmienny w zależności od tego jakich zawodników byśmy mieli dostępnych.
0
@BarcaSupporter popieram, na Busquetsa to ja nie mogę patrzeć juz gdzies od 3 sezonów. Mam czasami wrażenie, ze nasz gra bez niego wygląda lepiej
0
Suareza nie ma sensu sprzedawać, tylko potrzebny nam druga klasowa 9, Suarez rezerwowy, zeby wejść na zmęczonego przeciwnika
0
@rafik300010 Suarez wczoraj jako jedyny strzelił gola. Juz to go stawia w lepszym świetle niz pozostałych. Ja tam nie widzę powodu bu go sprzedawać.
0
@robsesh od Rakiticia proszę sie odczepic bo nawet nie zagrał
0
@Hiacynk szybko uderze z innym pytaniem, jeździsz kolego na tych ckezarowkach? Jesli tam tk jak wrażenia?