Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 dobrze by było. Myślę o zmianie pracy a większość ofert 2600 brutto i elo. Jak żyć za takie pieniądze? Obecnie mam 3800 brutto, a 2600 miałam w 2016 jak się zatrudniałam. Szczerze współczuję ludziom takich zarobków. 2800 to zawsze już trochę więcej.
1
@PatrykBarcelona nie da rady.
1
@MichVeB podłączam się pod węgierska :D
0
@matirix20 mnie za to właśnie Ci pseuotrenerzy tak drażnią, że nie jestem w stanie tego oglądać, Dziki Trener to już całkiem, te jego darcie japy xd
0
@Joe_Pesci bo na nim można jeszcze zarobić, cała reszta już mało warta
0
@konrad1661 być może było to souvre. Miałam jedna rozmowę video i było to dla mnie o tyle dziwne, że już się tam więcej nie odezwałam xd
1
@MichVeB panie, a może coś od sąsiadów Niemców? Oni mięsko lubią i ja też :D
1
@kuz nie jest zły, pokazuje w jak absurdalny sposób można stracić życie
0
Zastanawiałam się nad pracą zdalna, jest dużo ofert ale wszystko to jakieś gówna typu partnerstwa, ktoś wciąga mnie a ja inny osoby, potem jakieś punkty jak te osoby coś kupują, do tego często ja muszę kupić jakiś pakiet startowy, ogólnie masakra jakaś. A jak chcesz od kogoś szczerej prawdy jak w tym rzeczywiście się pracuje to na wszystko mają przygotowana regułke. Chcesz kilka info na czym to polega to zaraz chcą nr tel żeby jakiś ich partner z Tobą gadal albo spotkania video, dla mnie to jest trochę chore jak to działa xd mieliście z tym jakąś styczność?
1
@MichalZZZ byłam w Dublinie na tydzień, faktycznie nie ma tam takich rzeczy, a podobno jak się trafią to niezbyt smaczne, koleżanka, która tam mieszka zawsze jak zawita do Polski to pierwsze co to kebab u lokalnych Turasów :D
0
@niteincubus oj chyba muszę go poznać bo u mnie ostatnio lipa
0
@tadzik447 oj, trzeba dokończyć historię
0
@A_Gomesinho_21 kusi na Trzaskowskiego
0
@KamilZ może sproboj nowość na Netflixie, White Lines :D
3
@Shad Boguś Linda. Andrzej Grabowski. Dawid Podsiadło. Robert Lewandowski. Kuba Błaszczykowski. Adaś Małysz. Kamil Stoch.
0
@Nano22 musisz robic płytkie oddechy i najlepiej miec taka maskę zeby jak najbardziej przylegala do nosa
0
@Colon no generalnie to ciężko dokładniej stwierdzić ale mam takie info "Shiba Inu mają zazwyczaj rudawą sierść. Mają niezależny charakter, porównywany z charakterem kota. Akita Inu to większe psy obronne. Mają zazwyczaj kremową sierść z czarnymi przyprószeniami na pysku."
Jak na moje to chyba Shiba
0
@Hiacynk jakby im się chciało grać w poprzednim meczu to by nie grali w barażach i bezpośredni awans.
0
Tak serio no to Shiba inu.
0
@Colon jak to jest pieseł :D Znany i lubiany
0
@messi564 gdzie te tysiąc na wakacje? A co mają powiedzieć osoby powyżej 26 roku życia i jeż dzieci? Co dostają? Czym można ich przekupic?
1
@Mario96w ale to nie jego film xD
0
@Volk a aby najktrotsza noc w roku nie była 21?
9
Przy okazji kolejnego bezowocnego meczu, należy wspomnieć jak fatalnym transferem był Griezmann
0
Macie bramkę Rakiticia gdzieś?
0
@cchesterr43 nuda to jedno ale kupon poszedł w pi*du! ;(
0
Macie jakiegoś streama Liverpoolu?
0
@Coutinho007 a ja liczę, że jednak nie zagra i da pograć Ansu czy Braithawaitowi
0
@Witekk10 w Tesco i Lidlu też są. No i żabki oczywiście. Kupuje takie kostki lodu od lat i żyje :)
1
@danio1899 jaka formą? Nie rozumiem xD wygrane dwa mecze a Ty mówisz o złej formie xD ale gościu