0

@tobiasson92 dobrze by było. Myślę o zmianie pracy a większość ofert 2600 brutto i elo. Jak żyć za takie pieniądze? Obecnie mam 3800 brutto, a 2600 miałam w 2016 jak się zatrudniałam. Szczerze współczuję ludziom takich zarobków. 2800 to zawsze już trochę więcej.

1

@PatrykBarcelona nie da rady.

1

@MichVeB podłączam się pod węgierska :D

0

@matirix20 mnie za to właśnie Ci pseuotrenerzy tak drażnią, że nie jestem w stanie tego oglądać, Dziki Trener to już całkiem, te jego darcie japy xd

0

@Joe_Pesci bo na nim można jeszcze zarobić, cała reszta już mało warta

0

@konrad1661 być może było to souvre. Miałam jedna rozmowę video i było to dla mnie o tyle dziwne, że już się tam więcej nie odezwałam xd

1

@MichVeB panie, a może coś od sąsiadów Niemców? Oni mięsko lubią i ja też :D

1

@kuz nie jest zły, pokazuje w jak absurdalny sposób można stracić życie

0

Zastanawiałam się nad pracą zdalna, jest dużo ofert ale wszystko to jakieś gówna typu partnerstwa, ktoś wciąga mnie a ja inny osoby, potem jakieś punkty jak te osoby coś kupują, do tego często ja muszę kupić jakiś pakiet startowy, ogólnie masakra jakaś. A jak chcesz od kogoś szczerej prawdy jak w tym rzeczywiście się pracuje to na wszystko mają przygotowana regułke. Chcesz kilka info na czym to polega to zaraz chcą nr tel żeby jakiś ich partner z Tobą gadal albo spotkania video, dla mnie to jest trochę chore jak to działa xd mieliście z tym jakąś styczność?

1

@MichalZZZ byłam w Dublinie na tydzień, faktycznie nie ma tam takich rzeczy, a podobno jak się trafią to niezbyt smaczne, koleżanka, która tam mieszka zawsze jak zawita do Polski to pierwsze co to kebab u lokalnych Turasów :D

0

@niteincubus oj chyba muszę go poznać bo u mnie ostatnio lipa

0

@tadzik447 oj, trzeba dokończyć historię

0

@A_Gomesinho_21 kusi na Trzaskowskiego

0

@KamilZ może sproboj nowość na Netflixie, White Lines :D

3

@Shad Boguś Linda. Andrzej Grabowski. Dawid Podsiadło. Robert Lewandowski. Kuba Błaszczykowski. Adaś Małysz. Kamil Stoch.

0

@Nano22 musisz robic płytkie oddechy i najlepiej miec taka maskę zeby jak najbardziej przylegala do nosa

0

@Colon no generalnie to ciężko dokładniej stwierdzić ale mam takie info "Shiba Inu mają zazwyczaj rudawą sierść. Mają niezależny charakter, porównywany z charakterem kota. Akita Inu to większe psy obronne. Mają zazwyczaj kremową sierść z czarnymi przyprószeniami na pysku."
Jak na moje to chyba Shiba

0

@Hiacynk jakby im się chciało grać w poprzednim meczu to by nie grali w barażach i bezpośredni awans.

0

Tak serio no to Shiba inu.

0

@Colon jak to jest pieseł :D Znany i lubiany

0

@messi564 gdzie te tysiąc na wakacje? A co mają powiedzieć osoby powyżej 26 roku życia i jeż dzieci? Co dostają? Czym można ich przekupic?

1

@Mario96w ale to nie jego film xD

0

@Volk a aby najktrotsza noc w roku nie była 21?

9

Przy okazji kolejnego bezowocnego meczu, należy wspomnieć jak fatalnym transferem był Griezmann

0

Macie bramkę Rakiticia gdzieś?

0

@cchesterr43 nuda to jedno ale kupon poszedł w pi*du! ;(

0

Macie jakiegoś streama Liverpoolu?

0

@Coutinho007 a ja liczę, że jednak nie zagra i da pograć Ansu czy Braithawaitowi

0

@Witekk10 w Tesco i Lidlu też są. No i żabki oczywiście. Kupuje takie kostki lodu od lat i żyje :)

1

@danio1899 jaka formą? Nie rozumiem xD wygrane dwa mecze a Ty mówisz o złej formie xD ale gościu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?