1

@darek60 pijesz piwo, a nie masz pojęcia ile to ma kalorii

1

@l0Messini jeśli to życzenia typu te takie długie, kopiuj wklej, to wiele osób nie odpisuje na takie

0

@Szicek10 a kto to wie xd mamy tu na pewno kolegę z 2005 roku, czy sa młodsi?

1

Ale z tego co masz do wyboru to Mercedes

1

@Nerazzurro większa burza będzie jak zapytasz Audi czy BMW

1

@Kubox głównie hity z listy eski

0

@Bobo25 nie no, latają też samoloty transportowe, pewnie jakieś prywatne może, kto to wie. No i nie wszędzie zamknięte granice dla samolotów

2

@Prezes_sycylijczyk śledztwo Spensera

0

@darek60 specyficzny ale warto zobaczyć

7

@FafitFCB ja to widzę tak, że gowniarz chce się nachapać życiem matki, która ma bogatego i znanego syna.

1

@kamilos1214 Verona, Makarska, Nicea, Vegas, pewnie coś z tego :D

0

@stoikow Gedz mówi, że tak.

2

https://www.instagram.com/p/B-2UZSOnban/?igshid=ur88g5yl535n z takimi ruchami to Fati będzie miał branie nie tylko przez to, że będzie kasiasty :D

0

@kamilop pozytywnie oceniam. Przegieli z Gandią i jego kuloodpornoscia ale ogólnie na plus. Szczególnie lubię popisy Profesorka i jego pomysłów, kocham jego inteligencję. Są emocje, jest chwila spokoju, może się podobać. I lubię sceny z Lizbona, były momenty, że wymiekala co mnie zaniepokoilo ale ona jest taka "świeża", oby w następnym sezonie dała dobry show w banku :D

1

@Walker a nie zauważyłeś czasami, że jak się zdrowo odzywasz to dużo mniej wydalasz? U mnie to normalne, był tydzień życia na gotowcach czy fastfoofach to w ciągu 8 godzin pracy, 2 razy wizyta w kibelku. Ale jak ciągle jem zdrowo to raz dziennie wystarczy, czasem nawet nie.

0

@DaPi tam to tragedia. Ale ilość obywateli też robi swoje. Ciekawi mnie jak będzie wyglądać gospodarka po tym wszystkim. Szczególnie ceny itp. Zastanawia mnie to szczególnie dlatego, że odkładam kasiorke i planuje w niedalekiej przyszłości wizytę w Nowym Jorku a sytuacja nieciekawa

0

@Kacstiff gdyby to były batony to może i tak, ale niestety...

1

@Danny Gaucho pomijając genialnego Berlina to ten chórek... Cudo.

4

@messi564 tak jak u Ciebie - madki, i to nie tylko młode. Do tego nieroby, ludzie żyjący sobie z różnych zapomóg od państwa czy gminy, żadne nie pracuje, dzieci chodzą ubrane jak bezdomne ale starzy kupują sobie auto i jeżdżą bez prawka, matka chodzi na pazurki, do fryzjera. Wszystko za nasze pieniądze. Do tego jeszcze ludzie wszechwiedzący, komentujący wszystko na fejsbuku, polityka, choroby, dzieci, motoryzacja. On wie najlepiej.

0

@avanes ok tam heheh, ciekawi mnie jak się tam dostał. Czy producenci z chęcią go przyjęli jak się z nimi skontaktował czy jak to było

0

@karlu105 też fajne, mogę tylko z wyglądu ocenić ale prezentują się dobrze. Ale air maxy chyba lepsze. Ja to ogólnie lubię Air Force

2

@michal26 ja dodaje trochę koperku, nie za dużo żeby nie zdominował sosu tylko dodal posmak.

0

@karlu105 ciężki wybór. Ale ja lubię 97.

0

Jak sytuacja we Włoszech i Hiszpanii? Poprawia się? Gdzieś indziej się pogorszyło?

1

@Wossi61FCB dobre by było xD a Pan Profesuuur odbiera poród

0

@barteq noo, ostatni odcinek fajny, przybywa Lizbona na pomoc, wszyscy jakoś tak bardziej pokrzepieni, to mi się podobało. Twórcy mówili, że w serialu duża rolę odgrywa miłość i empatia. Oni mają być ludzcy, z uczuciami. Może i czasami przeginka ale mi się to podoba. A Nairobi poprosiła Profesora o dziecko zanim poznała Bogote. Natomiast jej miłość do Helsiego była stąd, że był jej najbliższy. Ale ona wiedziała, że nic z tego. Dlatego zrobili dla niej wątek z Bogotą, żeby miała kogoś z kim naprawdę może być. Szkoda tylko, że tak się to potoczyło.

3

@Danny Gaucho dobra, po 1, Berlin umarł w 2 sezonie.
2. Myślę, że pocałunek Berlina i Palermo był po to, że jak sam Berlin powiedział, nic nie poczuł, kocha go jako człowieka i przyjaciela ale nie jako kochanka. Musiał spróbować i mu pokazać, żeby zrozumiał i sobie odpuścił.
3. Też uwielbiam nowe postacie, Marsylia przezabawny, Bogota chyba mój favourite, czekałam tylko aż z Nairobi zacznie się coś kręcić :D ale cóż, wyszło jak wyszło.

0

Macie jakieś takie swoje filmy i seriale "must see"? Nie mówię o nowościach ale ogólnie. Może to być dobry czas na nadrobienie zaległości. Przykładowo ze wstydem przyznam, że nie było okazji obejrzeć Ojca Chrzestnego, tak po prostu, więc to ja pewno jest na mojej liście.

0

@RomanHoffer obejrzyj :p

3

@czosnekfcb dom z papieru, sex education, Szkoła dla Elity

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?