0

@msmsms Chorwacja genialny kierunek, byłam 3 razy, miałam w planie znowu jechać w tym roku ale wycyckali mnie z urlopu.

0

@TheNekro94 okropne.

0

@kamilos1214 możesz jechać po jedzenie na wynos. Zamawiasz przez telefon i lecisz tylko po odbiór. Nie widzę problemu. To tak samo jak po zakupy spożywcze, tu jedzenie i tu jedzenie.

1

@MichalZZZ od poniedziałku u nas zapowiada się super pogoda, więc przy okazji standardowych zakupów kupię troszkę mięska i można sobie zrobić grilla. Podwórko swoje więc nikt mi nic nie powie. Oczywiście uwielbiam karkoweczke, kielbaske, boczuś, właściwie większość dań, do tego żeberka. A steki muszą być mocno wysmazone.

0

@karlu105 hm, ceny niewygórowane... Zalando chyba. Albo możesz szukać promocji na stronie Nike, jest czasami ich trochę jak zostają ostatnie rozmiary. Ewentualnie Sizeer bądź Sneakers ale to najlepiej szukać tam promocji bo ogólnie to zbyt tanio nie jest.

0

@BaRcA!FaN eee już nie lubię tego Stanowskiego, mega irytujący gościu

0

@pawello10 pomajonezowane :D

0

Dobra, przyznaje, nie wiem co to hejt park i o co tam chodzi, wnioskuję, że o pociski między sobą. Gdzie to oglądać? No i jaka jest koncepcja tego?

0

@AnnaMarianna przeeeesaaada. Ja czasami wspominałam rok po zakończeniu całkowitego kontaktu. Czasami jak się na fb pojawił czy coś. Teraz 3 lata w nowym związku i jakoś mi to lotto

0

@Chwytliwy Cristiano, Balotelli, Busquets, Ronaldo gruby.

2

@IronSanHybrid pat i kot, kot i pat

0

@barcafan9512 u mnie tam samo jak u Ciebie xd

0

@MikusBarca dokładnie

0

@MikusBarca bubbletea, Gazprom, nieplaczeponotredame, świattomojplaczabaw i tokyo2020.

0

@kamiVeB bubbletea, Gazprom, nieplaczeponotredame, świattomojplaczabaw i tokyo2020

0

@SuperVegeta snickers i kit kat w wersji ze slonym karmelem

2

Płytka Quebo przesluchana od deski do deski, i rewelacja jak dla mnie. Nie wszystkie kawałki mi pasują ale jest git. Czasami tylko tęsknię za wściekłym Quebo jak np. w wielbionym Madagaskarze

0

@BaroPodertos dzięki :D wszystko to brzmi w miarę racjonalnie, mnie osobiście tylko razi to, że jest przeciwko aborcji. Ale sytuacja i tak już jest jaka jest więc on i tak nic by w tym nie zmieniał. Łatwiejszy dostęp do broni też chyba nie jest najlepszym pomysłem.

0

@puyol_presidend5 po co? Warto zostawić choćby dlatego, że płatność kartą jest lepsza niż mieć 0 zł na koncie i tysiące w skarpetach.

0

@AlicjaFCB dzięki wielkie :D

0

@Krzychu1010 Stranger Things zdecydowanie polecam. Zacznij już dziś :D

0

@thecreativepl mogę liczyć na trackliste od Ciebie? :D niestety nie ogarnęłam i nie kupiłam w preorderze a ciekawi mnie jak to wygląda

1

@AnnaMarianna jako kobieta się wypowiem, to imponują mi latynoski.

2

@BaroPodertos mógłbyś mi przybliżyć osobę Bosaka?

1

@norbi77 nie zgadzam się.

6

@noxy kolega jak obniży o 70% procent swoje wynagrodzenie to bexize go stać zaledwie na wyżywienie. Panów piłkarzy będzie stać na nowe auto. I to nie Passata.

1

@Colon ja to zawsze Czavi

2

@IronSanHybrid ale bym chciała mieć taką dupe i figurę :D

0

Oglądał ktoś Krainę jutra? Jak wyglądał tamten świat? Krótki opis potrzebuje :)

0

Oglądał ktoś film Kraina Jutra? Jak przedstawiono tam utopię?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?