Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AnnaMarianna pizza zapewne. Albo schabowy z puree z ziemniaczków i buraczki bądź ogórki że śmietaną.
3
@IronSanHybrid fajniutko, tak pozytywnie :D
0
@matirix20 po nocce tylko szybkie zakupy spożywcze i siedzimy w domku, raczej nigdzie się nie wybieram. Nie panikuję ale zapobiegam. W poniedziałek i tak do pracy, duży zakład, więc tak właściwie to nie wiem na ile się zda ta moja 3 dniowa kwarantanna.
15
@TR3YWAY zamknięte szkoły to swego rodzaju kwarantanna, dziaciaki mają siedzieć w domu a nie spotykać się ze znajomymi i latać po mieście. Bo w takim razie jaki sens miałoby zamknięcie szkół? Nie żadna przesada a zapobieganie.
1
@IronSanHybrid byłam w Lidlu dzisiaj o 13, lubuskie, brak makaronów, ryżu, mąki, mięs, cukru i mleka też bardzo mało. Podobnie dania mrożone, warzywa mrożone, no tragedia generalnie. Po fileta z kurczaka skoczyłam do Netto i ostatnie dwi paczki wzięłam. Ciężko to widzę, ludzie się boją, kasjerki też się boją, że tyle ludzi w sklepach
0
@masakrator05 nie życie to suka tylko Ty nie potrafiłes się ogarnąć. Nawet jeśli ona też coś tam do Ciebie poczuła, to ile można czekać, w końcu znajduje sobie innego, jeśli się jakiś trafi. Ale w takim wypadku nie będzie z nim długo. Inna sprawa, jeśli nic nie czuła, to tak naprawdę poczułbys się tylko zawiedziony i zraniony. Teraz pozostaje Ci czekać, jeśli się rozstaną to masz szansę. Ale wtedy trzeba działać a nie czekać.
0
@ronni37 zalecane.
1
@krzychu1526 ja tam uwielbiam jego piosenkę Arash, zawsze mnie zastanawiało jak widziałam na tv tytuł Arash-Arash
0
@Lincolm i co z tego jak spędzimy go w domu xd ale chociaż człowiek odpocznie
0
@LuisSalvano serial Containment. Tylko 1 sezon, ale ciekawy jak dla mnie, napięcie jest.
1
@Jacu327 nie ma to związku z moim postem. Następne pytanie proszę.
0
@AnnaMarianna keep calm and watch netflix and quarantine
1
Co rusz widzę, że mamy tutaj użytkowników za granicą. Gdzie mieszkacie? Jakieś ciekawe miejsca? Nie licząc standardowo Niemiec, Wielkiej Brytanii i Sosnowca.
0
@NaFazieHitman południowa :)
2
@MariuszVeB czyli nic się nie dowiedział.
0
@Szicek10 aktualnie pracuję jako operatorka maszyny spawalniczej, spawamy szkielety foteli samochodowych. Wcześniej studia, które rzuciłam. A na przyszłość szukam innej drogi :D
0
@kielon93 wszystko zależy od budżetu. Ja mam za 300 zł xblizt.
0
@marcin000019 ile jest u Ciebie? U mnie na stacji aktualnie diesel 4.60, 4.50 za hurt powyżej 60 L. 2 dni temu było po 5 groszy mniej. Tankuję diesel i mieszkam przy drodze tranzytowej, więc wydaje mi się, że ceny mogą być wyższe trochę. Orlen 3 km od mojej stacji ma już 30 groszy więcej.
0
@pikass14 ciężko powiedzieć, ja w październiku zamówiłam lampki na święta, w grudniu ich nie było więc był zwrot. Dalej ich nie ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mario96w ja nie lubię takich 'klimatów' jak to mówią, ale bardzo mi się podobał polecam :D czekanko już na 4 sezon
0
@RosjaninBut mnie ciekawi jak wyglądała by gra bez Messiego. Może dać mu odpocząć...
1
@Hiacynk shaaaaaazzaaaam
3
Jak oceniacie naszego Braithwaita? Widziałam tylko pierwszą połowę ale powiem, że grał całkiem przyzwoicie, dużo się pokazywał, coś próbował.
0
@kamyk_23 oo rozumiem, że Pan to z Ameryki?
1
@kielon93 boli.
1
@Kuczek smiejecie się ale pracuje w dużym zakładzie i dostaliśmy meila, żeby witać się tzw pozdrowieniem a nie poprzez podanie ręki :D
0
@DaPi mam lepiej niż Danger204, brat chłopaka siedział 6 lat xd
1
@DaPi a co, idziesz siedzieć?