Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pio92 na początku zdecydowanie jalapeno
1
@Rudi35 sypią- źle, nie sypią- też źle, bo się wypier na głupi ryj
0
@DonAndresFCB ja też.
0
Znacie jakieś sklepy z butami oprócz Sizeer, Distance i Sneakers? Szukam po prostu konkretnego modelu Nike Air Force i na powyższych stronach nie ma rozmiaru, podobnie na stronie Nike.
1
@Barca_Big_Moment jak jest styl to i bramki też będą, skoro potrafimy strzelać bez jakiegokolwiek stylu no to kurde
1
@garbovski dokładnie tak, pod warunkiem, ze nie wykorzystałes żadnego z tamtych dni
0
Kwalifikacje w skokach opóźnione?
1
@FCBMati10 tak tylko przypominam o moich słowach :D
0
@monsterrize zapytaj najpierw Guardioli.
0
@barcelonaLM Henry :D.
0
@Krzychu1010 z reguły to pierwszy miesiąc jest darmowy. Wejdziesz i sie przekonasz danego dnia
0
@FCBMati10 czemu, Kubacki tez nie jest bez szans
0
@NeroTFP jeden gorszy skok Ryoyu, gdzie wypadnie po za czołowa 3 i juz moze byc szanss dla Geigera i Kubackiego
3
@Kengo ja tu widzę, ze rybę promują korzystając z popularności filmu a nie sam film.
34
@LuisSalvano jesteś tym najgorszym rodzajem sąsiada
0
Mieliście kiedys styczność ze strona Happytime.com.pl? Mysle czy nie kupic tam zegarka ale nie wiem czy strona jest legitna
1
Po co to, i tak zaraz jeden z drugim przyjdą i będą psioczyć na Rakiticia i szukac błędów.
0
Ktos juz sie rejestrowal po bilety na Euro? Ogarniacie o co chodzi z kodem dostępu? Skad go wziąć?
0
@T_TG poprawka, żeby mieć MŚ z Argentyna.
0
@LuisSalvano nieeeezle :D.
2
@tadzik447 ja właśnie w gimnazjum słuchałam Chady, jak większość gimby wtedy, i teraz jakos sie boje na to isc, boje sie ze bede zazenowana...
2
@koksik2700 ja tam związałam sie z chłopakiem w wieku 20 lat, 2 lata juz za nami. Jako singielka czulam sie dobrze, nic mi nie brakowało, mialam znajomych, ale po skończeniu szkoly i pojsciu do pracy kilka kontaktów sie urwalo, a przynajmniej sie zmniejszyla intensywnosc znajomości. Najlepsza przyjaciółka wyjechala do innego kraju, niby znajomi byli ale ciezko bylo o kogoś z kim moglabym sie wszystkim dzielić. Ale bylo spoko, taki rok czasu mialam ze co jakis czas sie z kim wyszlo na piwo ale to tyle, wieczory w domu, przed tv czy laptopem, jakies samotne spacery czy odwiedziny u rodziny, bylo generalnie ok, nikt niczego nie zabranial, kasa sie zbierala na koncie bo nie bylo na co tracic, duzo czasu ja samorealizację. Ale przychodziły chwile kiedy sobie mysle, kurde, pojechalabym tu i tam, zwiedzila na urlop Chorwacje, ale z kim, no i generalnie takich sytuacji sie pojawilo kilka. No i w koncu poznalam mojego chlopaka, samo z siebie przyszlo, na poczatku dystans ale z czasem mowie, a czemu nie, i jakos poszło. Zabrzmi zbyt slodko ale mimo kłótni czy nieporozumień miedzy nami to fajnie miec kogos od wszystkiego. W Chorwacji juz 2 razy byliśmy :D nie ma nic zlego w byciu singlem ale nie ma tez sensu na sile nim pozostawac i ciagle o tym gadać
0
@Adamski69 tego mi było trzeba, dzięki :D
0
@MarioVeB! Chodzi mi o konkretne daty xd
0
Terminarz Euro jakis jest?
0
Jakis terminarz juz jest?
0
@Rzetafi naprawdę musisz nie lubić Rakiticia.
3
@DaPi a ile można ciągnąć ten sam wątek? xd
3
Jeśli będzie miał przyjść to widzę tylko jedną opcję. Wymiana za Grizmanna, i mamy deal.
0
@kulek22 mnie Holandia pozbawia 2 tysi...