1

Suarez imponuje tymi asystami

1

Mi tam się bardzo podobał, oczekiwałam tylko dobrej rozrywki i to dostałam. Film zleciał błyskawicznie. No i Tom Hardy zrobił swoje:D

1

Mam A5 juz dwa lata i nadal dobrze sie sprawuje. Więc chyba mogę polecić

0

Doświadczenie a później do Barcy :D

2

Sławomir niczego nie nauczył :D

0

3 tysie? To nie troche za mało? Ja najtańszą ofertę widzialam last minute za 6500 zl za 14 dni za osobe

0

A kto inny ma grać z lewej strony jak nie Dembele?

0

Przecież jest napisane, e Legia NIE jest tą druzyną

5

Najgorsze jest MoutainDew no calories, tragedia

0

Dokładnie, lipa trochę...

3

Zaraz poleci hejt ale Quebonafide. Wielu uważa, że jest przehajpowany ale słucham go juz dłuższy czas i mogę go uznać za jednego z najlepszych obecnie. Ostatnie kolabo z Taco Hemingwayem średnio mi przypadlo ale sam Taco tez spoko. Cafe Belga elegancko wyszła. Do tego myślę, że w szczytowej formie jest Paluch.

0

Albo Hiszpanii. Nie wiem czy są w obiegu ale bodajże na euro mieli białe stroje

0

Napoli odwali lipe xd

0

Ja również....

0

Same thing... czlowiek wie ale i tak postawi, no bo jak to , taki klub jak Napoli nie strzeli jakiemuś ogórowi. Żenua

0

Jak dla mnie to jest spoko, fajny pomysł z tym miastem z lotu ptaka

0

Z tego co pamiętam to za kadencji Licho było podobnie

0

Ja tam stawiam na Liverpool

1

Nie narzekam bo pieniążki wpadły chociaz :D

0

Jak oceniacie szanse Alaves w meczu z Valladolid? Dylemat mam czy wypłacać czy ryzykować. 130 zl czy 570 zl ? xd

2

Myślę, że Islandia to byłby dobry wybór, czy Norwegia na przykład. Zimno bo zimno ale widoki na pewno rewelacja, sama mam w planie zobaczyć norweskie fiordy.

1

Omg xDD

6

Ja nie wiem co Ci wszyscy kibole chcą od Shakiry, nie pierwszy raz taka sytuacji, Espanyol tez często po niej ciśnie, a ona nie robi nic złego prócz tego, że dla większości jej winą jest związek z Pique. Ciemnogród straszny

0

Nie było potrzeby, to co latalo to na taśmę A do domu blisko.

1

Pierwsze, jestem dziewczyną. Drugie, żenujące są takie teksty. Co raz ciężej o normalną odpowiedź.

2

No a to nie byl Robin?

1

A jednak ;) ponieważ są pasy zaraz za wyjazdem i przejazd rowerowy A jak cwany rowerzysta się wbije to przecież go nie przejedziesz

1

Gościu dzisiaj wjechał mi w tył na wyjeździe z ronda, uszkodzona lampa, połamany całkowicie zderzak i prawdopodobnie wygięta lekko belka, no i zarysowania. Ofiara to Passerati w sedanie 2001 r. Jak myślicie, na jaką kwotę mozna liczyć z odszkodowania?

0

Albo wstaje się po nocce xd

3

Może nie ogarnie, w koncu to dziewczyna ? Uwierz, że my dziewczyny takie szczególiki bardzo zauważamy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?