Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez imponuje tymi asystami
1
Mi tam się bardzo podobał, oczekiwałam tylko dobrej rozrywki i to dostałam. Film zleciał błyskawicznie. No i Tom Hardy zrobił swoje:D
1
Mam A5 juz dwa lata i nadal dobrze sie sprawuje. Więc chyba mogę polecić
0
Doświadczenie a później do Barcy :D
2
Sławomir niczego nie nauczył :D
0
3 tysie? To nie troche za mało? Ja najtańszą ofertę widzialam last minute za 6500 zl za 14 dni za osobe
0
A kto inny ma grać z lewej strony jak nie Dembele?
0
Przecież jest napisane, e Legia NIE jest tą druzyną
5
Najgorsze jest MoutainDew no calories, tragedia
0
Dokładnie, lipa trochę...
3
Zaraz poleci hejt ale Quebonafide. Wielu uważa, że jest przehajpowany ale słucham go juz dłuższy czas i mogę go uznać za jednego z najlepszych obecnie. Ostatnie kolabo z Taco Hemingwayem średnio mi przypadlo ale sam Taco tez spoko. Cafe Belga elegancko wyszła. Do tego myślę, że w szczytowej formie jest Paluch.
0
Albo Hiszpanii. Nie wiem czy są w obiegu ale bodajże na euro mieli białe stroje
0
Napoli odwali lipe xd
0
Ja również....
0
Same thing... czlowiek wie ale i tak postawi, no bo jak to , taki klub jak Napoli nie strzeli jakiemuś ogórowi. Żenua
0
Jak dla mnie to jest spoko, fajny pomysł z tym miastem z lotu ptaka
0
Z tego co pamiętam to za kadencji Licho było podobnie
0
Ja tam stawiam na Liverpool
1
Nie narzekam bo pieniążki wpadły chociaz :D
0
Jak oceniacie szanse Alaves w meczu z Valladolid? Dylemat mam czy wypłacać czy ryzykować. 130 zl czy 570 zl ? xd
2
Myślę, że Islandia to byłby dobry wybór, czy Norwegia na przykład. Zimno bo zimno ale widoki na pewno rewelacja, sama mam w planie zobaczyć norweskie fiordy.
1
Omg xDD
6
Ja nie wiem co Ci wszyscy kibole chcą od Shakiry, nie pierwszy raz taka sytuacji, Espanyol tez często po niej ciśnie, a ona nie robi nic złego prócz tego, że dla większości jej winą jest związek z Pique. Ciemnogród straszny
0
Nie było potrzeby, to co latalo to na taśmę A do domu blisko.
1
Pierwsze, jestem dziewczyną. Drugie, żenujące są takie teksty. Co raz ciężej o normalną odpowiedź.
2
No a to nie byl Robin?
1
A jednak ;) ponieważ są pasy zaraz za wyjazdem i przejazd rowerowy A jak cwany rowerzysta się wbije to przecież go nie przejedziesz
1
Gościu dzisiaj wjechał mi w tył na wyjeździe z ronda, uszkodzona lampa, połamany całkowicie zderzak i prawdopodobnie wygięta lekko belka, no i zarysowania. Ofiara to Passerati w sedanie 2001 r. Jak myślicie, na jaką kwotę mozna liczyć z odszkodowania?
0
Albo wstaje się po nocce xd
3
Może nie ogarnie, w koncu to dziewczyna ? Uwierz, że my dziewczyny takie szczególiki bardzo zauważamy ;)