1

Ja tam bym dorzuciła jeszcze Brada Pitta. I moze Roberta Downey Jr

1

Dobrze, że ujebala Tobie a nie mi xd

0

Czemu przegrał? Fakt, że pod względem technicznym sie nie postarał ale samym tekstem pocisnął fest. Eminem jakby miał odpowiedzieć to pewnie juz by to zrobił.

0

Eminem hejtuje młodych raperów A oni jego. MGK ladnie poleciał w dissie na niego

1

Krócej i bardziej dosadnie ? Ale po co? Co za różnica czy wypowiedź ma 100 słów czy 130 ? Ważne, że sie dobrze czyta, jest poprawna pod względem językowym i zawiera w sobie wszystkie ważne informacje. Jeśli coś jest napisane dobrze to nawet jeśli będzie długie to i tak warte przeczytania. Nie rozumiem wgl tej Twojej "porady".

1

O Eminemie lepiej teraz nie wspominać po tym co sie ostatnio dzieje xd

0

Suits

1

Zależy tez gdzie pracujesz. Ja pracując na produkcji poznałam swojego aktualnego chłopaka, tez się biedny wahał i myślał czy warto ale zaryzykował. W większych grupach pracowników na pewno lżej aniżeli w jakis mniejszych biurach czy wśród pracowników marketu.

0

Nie jest źle ale nie ma takiej opcji, że osiągną większy sukces niż Taconafide. Połączenie Taco i Quebo to jak połączenie Messiego i Ronaldo. A ten chillwagon to taki Neymar plus Alves i jakieś noname'y

0

Ja za to jeśli obstawiam czysto for fun to idzie mi świetnie, jak obstawie za pieniążki to juz nie tam dobrze....

0

A ja tam uważam że wcale nie tak dużo, co prawda są tańsze opcje ale i droższe. Cena jest całkiem ok. Ale zawsze w jakis sposób można to obniżyć.

0

Farciarz

0

Nie wiem ile styczności miałeś z ziołem ale nie wiem skąd wzięłeś fakt o zwiększonej odwadze... nie ma to nic do trawki, jak już to po alkoholu takie rzeczy. Tak samo z tą głupawką, to nie jest reguła. Przeważnie ludzie są po prostu wyluzowani a te całe podśmiechujki to juz zależy od sytuacji i ogólnego nastroju.

3

U mnie w Lubuskiem ciemno jak diabli ale deszczu ni chuu

1

Na pewno Władca Pierścieni, seria Szybkich i Wściekłych oraz Piraci z Karaibów :D

1

Mam nadzieje, że to żarcik xd

5

Nigdy jakos się nie zagłębiałam w takie rzeczy i zaskoczenie dla mnie jest, że te wszystkie kluby to Londyn

0

Ja tam postawiłam, że obie strzelą. Od pewnego czasu juz nie stawiam czysto na MU.

0

Ile trzeba czekać na podliczenie punktów za dzisiejsze (wczorajsze) mecze w Lidze Typerów?

1

Malcolma tez u nas nie ma xd i kto to jest komar?

0

Wydaje mi się, że tak. Ja jak byłam na diecie to zdażało mi się zrzucać po 3-3.5 kg tygodniowo, tak po prostu wychodziło jakoś. Dwa takie tygodnie miałam podczas diety.

0

Póki co chyba Sunrise Festival w Kołobrzegu. Klimatycznie tez bylo na Rap Stacja Festiwal we Wolsztynie ale to zdecydowanie mniejszy kaliber.

1

Z 500 bedzie. Z chlopakiem za rozebranego golfa Cabrio dostalismy 350

0

Również uwielbiam :D niestety miałam okazje tylko 2 razy, w tym roku w podróżach przoduje samochód ale za rok już na pewno samolot, fajne przeżycie

0

Takich maxów nie miałam ale inne modele bardzo wygodne, więc te pewno też

0

A przepraszam, oni grają po to, żeby zadowolić widza stylem czy zeby wygrac?

0

Ja tam Modricia zapamiętałam przede wszystkim przez niewykorzystanego karnego w meczu z Danią. Zaserwował wszystkim tyle nerwów przez fatalny strzał

0

Wspólczuje xd dobrze ze postawilam ze obie strzela

0

A jak dla mnie to w meczu z Senegalem zagrał całkiem przyzwoicie. Tylko u niego widziałam chęci i możliwość nieszablonowego zagrania, ciągnął piłkę do przodu kiedy cała reszta podawała do bramkarza ale z kim chłopak miał grać? Ze śmiesznym Milikiem ? Lewym, który był cieniem samego siebie ? Czy z stety niestety, emerytowanym Kubą.

0

Mam podobne przeczucia jednak zastanawia mnie Kolumbia-Anglia, Anglia z reguły na turniejach daje dupy ale radzą sobie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?