Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze dodam, że lubię jak się dobrze wypowiada, nie używa nadmiaru przekleństw i umie prowadzić żywą rozmowę. No i lubię jak się uśmiecha.
3
Ja z jakiegoś powodu bardzo zwracam uwagę na włosy :D
2
Jak Malcom jutro nie zagra 90 minut to ja nie wiem kiedy to nastąpi xd
0
Trochę to słabe, że całkiem niedawno robiliśmy wielkie transfery, wszystko, żeby może w końcu tą LM zdobyć. A tu się okazuje, że te transfery to jedna wielka porażka. Coutinho tyle monet a gra tragicznie, Dembele co rusz kontuzja, jak gra to czasami mi się jego gra podoba, ruchliwy bardzo w porównaniu do wielu naszych graczy i ma siłę przebicia ale co z tego jak potrafi też masę setek zmarnować. Malcom nic nie gra, a jest potencjał. Prince przyjechał poopalać się w barcelońskim słońcu. Todibo to ja wiem, że młodziutki, więc jego czas nadejdzie. Arthur na początku rewelacja, teraz już nieco gorzej..Tylko Vidal na duży plus. O co chodzi Barcelono? Może pora poszukać młodego potencjału a nie ukształtowanych już piłkarzy?
0
Wspomniałam o tej jego olewce w odbiorach ;) tragedia, nie powinno się dawać przyzwolenia zawodnikom na takie granie
2
Wczoraj to mnie chyba najbardziej drażnił Coutinho, który chyba nieświadomie nie chciał pogrążyć Liverpoolu, Alba, który w obronie popełnial błędy a w ataku był strasznie niedokladny i nie radził sobie z obrońcami, ciężko mu było jakieś dobre dośrodkowanie posłać... No i Messi. Coś próbował ale najbardziej zirytowalo mnie to, że 85 minuta, trzeba zapieprzac, próbować coś skleić a on nawet nie podbiegnie do gościa metr dalej żeby mu odebrać piłkę, i to jeszcze w polu karnym Liverpoolu, tylko zwalnia i zaczyna spacerek, niech koledzy zabiorą. Po prostu żenada. Wszyscy zagrali fatalnie, Vidala mogę tylko pochwalić za waleczność, której tak bardzo brakuje tej Barcelonie... Wszyscy się zastanawiamy, czemu to znowu się stało, wystarczyło bramkę strzelić i wszystko wyglądałoby inaczej. Prawda jest taka, że Valverde nie jest jakimś złym trenerem, ale po prostu nie jest trenerem, który umiałby ryknąć i ustawić ich w szeregu.
0
Obronną xd.
8
W chuu tanio. Czy to aby nie zakupy z rynku?
0
Albo do 22...
0
Kurde osobiście stawiam na BVB ale w takich meczach nigdy nie wiesz...
1
Gdyby nie fakt, że klub potrzebuje kasy to najlepsza opcja to wypożyczenie Todibo. Następny sezon będzie ostatnim dla Pique, więc Geri odejdzie a Todibo wróci. Umtiti, Lenglet, De Ligt i Todibo, no proszę Was, idealna paka.
1
Chyba jestem nie w temacie, dlaczego?
1
Czyżby Suarez powoli wracał do siebie? Jeszcze do niedawna nie potrafił dobrze piłki podać ani rozegrać a tutaj widzę zmianę na lepsze
2
Albo Athletico xd.
0
Ipla.
0
18 lat, golf 2 :D pół roku później Golf 3 cabrio
19
Moim zdaniem to nigdy nie zachwycał. Kiedy u nas było MSN to mówiło się że u nich jest BBC ale prawda jest taka, że tam był tylko Ronaldo. Cała reszta tylko mu dogrywała, czasami coś udało się chapnąć
0
1300 zł uciekło przez Liverpool :( mój najbliższy wygranej kupon na przestrzeni ostatnich 3 tygodni, brak dobrej passy...
0
Ja tam widzę Dragon Ball a nie Looney Tunes xd
0
Levante dzisiaj strzeli Realowi? :D
1
E tam mnie bardziej boli, że tydzień temu postawiłam kupon gdzie miałam remisy obu dzisiejszych meczy ale już wczesniej jeden z meczów mi nie wszedł więc dzisiejsze wyniki nic nie dały...
0
Ja tam widzę dzisiaj remis Barcy xd Atleti i Juve podobnie
0
Nie widziałam meczu więc możecie sobie tylko wyobrazić moja frustrację... Tym bardziej, że zabrakło mi tylko gola Barcy na kuponie.
#Luisnaławę
0
A Huawei Nova 3?
0
Jak się zapatrujecie na mecze Girona-Huesca i Espanyol-Vallecano? Mam na kupnie, że strzeli Girona i strzeli Vallecano ale zaczynam się co raz bardziej zastanawiać czy to nie był błąd.
1
No bo będzie xD.
0
Mogę prosić na priv jakiś link do transmisji? Najlepiej po polsku
0
Gdzie te bilety po 20 zł? Mniej jak 29 zł to zapłaciłam w miejskim kinie w domu kultury.
0
Potrzebuje speca od telefonów :D
Jeśli mam do wyboru Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy A9, Huawei P20 i Huawei Nova 3, to ktory najlepiej wybrać? Chodzi o to, zeby cena szła w parze z jakoscią. Inne telefony mnie nie interesuja.
17
Ja tam nie dostrzegam potrzeby sprowadzania Rabiota i nie rozumiem wcale tego nacisku Barcy